mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 15:54:55

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Dalmatinka - išče se nov dom ali začasna namestitev
Strani: 1 [2]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Dalmatinka - išče se nov dom ali začasna namestitev  (Prebrano 9005 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #15 : sreda, 20.10.2010 : 10:30:48 »

Ni ista psička, je pa vsekakor žalostno v vsakem primeru.
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #16 : četrtek, 21.10.2010 : 13:55:01 »

Se zavedam, da so možnosti za oddajo minimalne glede na njen status, vendar je do le-tega prišlo bolj po neumnosti kot po čem drugem. Psička ima malo slabše živce in s tem tolerančni prag, pa malo nevzgojena je, sicer pa ocenjujem, da bi ob pravem vodenju bila povsem normalen in prijazen pes. Zaenkrat je pri nas, potrudili se bomo, kolikor se pač v zavetišču lahko, sicer pa je dobrodošel začasni dom z nekom, ki ima izkušnje, ali stalen pod opisanimi pogoji.

Prvi vtis ni bil pravi. Psica je bila pod vplivom pomirjeval pripeljana k nam, pa nisem vedela tega takrat in je vse izgledalo precej drugače.

Na posvojitveno pogodbo se pri nas v nobenem primeru ne bomo podpisali, torej ne išče novega doma. Malo bomo še počakali, ker bivšim lastnikom zanjo res ni vseeno, pa bodo morda našli kakšno rešitev (nič ne pritiskam, le povem, da je to njena edina možnost). Če ne, bo uspavana.
Logiran

alexy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.308



WWW
« Odgovor #17 : četrtek, 21.10.2010 : 13:58:08 »

Če prav razumem se je izkazalo, da tista oznaka "nevaren pes" le ni tako zanemarljiva?
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #18 : nedelja, 31.10.2010 : 01:54:37 »

Ni.
Po včerajšnjem sprehodu je ostala brez nagobčnika, upam, da ga ne bo več treba uporabljat. Daje tačko, upošteva ukaze brez pripomb in je, kot kaže, zaenkrat zadovoljna.


Logiran

Strani: 1 [2]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Dalmatinka - išče se nov dom ali začasna namestitev
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines