mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 17:52:21

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  člani med seboj  |  v spomin  |  Tema: Nika,Kitty in Tačka
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Nika,Kitty in Tačka  (Prebrano 4652 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Samoyed lover
rad pišem
****
Sporočil: 400


WWW
« : torek, 19.10.2010 : 15:43:13 »

NIKA

(Slikce nimam)

Bila si enkratna mucka,vedno igriva in vedno prijazna.Rada si imela samo mene in mojo družino,vedno si nas branila kadar je kdo prišel.Krepko si ga ugriznila če ni bil član naše družine.Pred smrtjo si veliko pretrpela v nepotrebno.Bila si prava borka,vendar ti ni uspelo.Jaz sem vedela,da veterinar ni bil vredu,vendar so moji starši nasedli in dopustili,da ti daja injekcije in sedaj te več ni. VSAK DAN SI DOBILA PO 20 INJEKCIJ ALI VEČ,VENDAR SI SE BORILA do konca,dokler ni še tisti zadnji kanček življenja ugasnil v tebi. V šoli nisem mogla razmišljati samo jokala sem več mesecev.Ko smo igrali med dvema ognjema sem vedno zmagovala ter ostala v dobri formi in to samo zaradi tebe,vedno sem verjela vate in se borila saj sem verjela,da me gledaš iz nebes zato sem bila tako dobra pri športni vzgoji.Res hvala ti Nikica moja.Rada te mam in pogrešam te.Nikdar te ne bom pozabila.


KITTY

Oh moja draga Kitty. Ti si bila samo moja muca. Ko sem v  zonzaniju videla tvoje žalostne očke, ki so moledovale "Reši me" te enostavno nisem mogla pustiti. Od prvega dne si me razveseljevala, mi stala ob strani kot noben drug. Ko sem jokala si me potolažila. Hodili sva na sprehode, na povodcu, bila si kot kuža, saj si se razumela celo z psičko zunaj. Kot pes si jedla kosti in kradla iz ust. Kitty nikdar te ne bom pozabila ljubica moja mala.


TAČKA

Ko smo te rešili v MB azilu si bila tako majcena in krhka. Slišala sem tvojo mamo mjavkati češ " Rešite naju" preprosto se nismo mogli upreti. Po tvoji igri z tačkami, smo ti dali ime Tačka. Po Nikini smrti, si se spremenila. Volja do življenja je ugasnila, postala si plašna, padla si v depresijo, bilo je konec. Takšne te nismo mogli gledati, zato si za vedno zaspala. Tačka pogrešam te.

Črno bela KITTY in črna TAČKA.














Pogrešam vas Cry
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #1 : sreda, 20.10.2010 : 00:38:53 »

Sožalje... Cry Cry
Logiran
pipikus
rad pišem
****
Sporočil: 314


WWW
« Odgovor #2 : sreda, 20.10.2010 : 06:59:07 »

 Cry Cry
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #3 : četrtek, 21.10.2010 : 13:36:38 »

 Cry Cry Cry
Logiran
Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  člani med seboj  |  v spomin  |  Tema: Nika,Kitty in Tačka
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines