mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 01:06:56

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Sramežljivka, Mr. Muscolo, Važič in retrorita Dita
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 245   Dol
Natisni
Avtor Tema: Sramežljivka, Mr. Muscolo, Važič in retrorita Dita  (Prebrano 422143 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #30 : četrtek, 28.10.2010 : 17:48:24 »

Dokazni materiali, da naša tretja mačka nima žarnic namesto oči. Shocked
Sančo ni iz Horjula, mislim, da ga še videl ni, je pa del Horjula prišel k njemu. In čeprav je bil devet let solist, v katerega so bili uprti vsi družinski žarometi, razvajenec in egocentik, ni nič kompliciral, ko je bilo vprašanje sprejeti mačke v hišo ali ne. Zato si v temi zasluži svojo pozornost. Edina omembe vredna težava se je pojavila prve dni po prihodu Šnapi, ki se je parkirala na posteljo, on pa je bil ves zmeden in prestrašen, ker se ji ni upal pridružiti. Sicer pa je ves čas ravnal po načelu več nas je, boljši žur je.
Hvala, žaba moja, brez tvoje neuničljive dobre volje tudi mačk ne bi bilo.  Kiss Kiss

[attachment deleted by admin]
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #31 : četrtek, 28.10.2010 : 19:19:49 »

Žaba lepa, zelo si priden, in še na mnogo lepih in zabavnih let z mački ti želim.  Kiss Kiss Kiss Saj mački so zelo v redu živali, pravi moj Bučko, ki je ravno toliko star, kot ti  Smiley Wink
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #32 : petek, 29.10.2010 : 12:57:56 »

Sanje
Kolegica mi po vsej sili uturi svoji živali, goloba in psa, naj ju, za božjo voljo, vzamem vsaj na začasno, ker je res v hudi stisti. Sicer sta velika srčka. Kmalu ugotovim, kakšna sreča me je doletela. Pes mi hoče na vsak način spi****, tudi skozi okno, golob (teh pa res ne maram Angry) pa me ves čas vztrajno kljuva, leta za mano in je pri tem  hudo nadležen in  nasilen. zagrabi me panika.
Realnost
Jakob me med spanjem z gromozansko železno voljo in vztrajnostjo vsakih nekaj minut s taco tolče po obrazu in glavi, ker zahteva svojo jutranjo, čisto konkretno dozo čohanja. Upanja nikakor ne izubi, ker se ne odzivam, se zateče k bolj ustrahovalnim metodam, pomaga si s kremplji, pa  ugrizne v nos, nato se odloči, da se bo lotil še uhanov in jih izkopal iz luknje. Vsake toliko časa me za spodbudo vseeno še malo poliže s svojo krtačko.
Pes spi za mojim hrbtom in ko vidi, kaj počne maček, si ne pusti, da bi bil prikrajšan. Čohalno seanso si poskuša izboriti z istimi metodami, samo da jih občutim precej močneje kot mačkove.
Šnapi leži na mojem trebuhu in mesi kruh, ki je že zelo vzhajan, s tako gospodinjsko  strastjo, da sploh ni več prisebna. Kaj ga bom plačevala po 20 evrov, ona ga pripravi z ljubeznijo, če ga ne zmorem sama.
Pa sladko spi, stara naša.   Evil Evil
 
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #33 : petek, 29.10.2010 : 13:19:54 »

  predaja Afro
Joj, kako lep zaključek tedna je bil pa tale tekstič!

Sanco, poznam tako situacijo..... še stopnjuje se!
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #34 : petek, 29.10.2010 : 13:28:47 »


Šnapi leži na mojem trebuhu in mesi kruh, ki je že zelo vzhajan, s tako gospodinjsko  strastjo, da sploh ni več prisebna. Kaj ga bom plačevala po 20 evrov, ona ga pripravi z ljubeznijo, če ga ne zmorem sama.
Pa sladko spi, stara naša.   Evil Evil
 


 Grin Grin Grin super tekst, res  Cool

Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #35 : petek, 29.10.2010 : 17:12:58 »

Žaba lepa, zelo si priden, in še na mnogo lepih in zabavnih let z mački ti želim.  Kiss Kiss Kiss Saj mački so zelo v redu živali, pravi moj Bučko, ki je ravno toliko star, kot ti  Smiley Wink

Veš, sem narobe prebrala  sram Bučko je star 9 let, ne 11  Smiley Bo pa kmalu 10  Smiley jaz si kar ne predstavljam, da je minilo že 10 let, od kar je pri naši hiši  Kiss Za 10-ti rojstni dan bo pa dobil nekaj posebnega, praznoval bo 14.02.11  Smiley
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #36 : petek, 29.10.2010 : 22:25:28 »

Ti, važič.... Upaj, da Tvoja nikoli ne bo padla v TOLE spletno stran i dobila ideje, ker si naj* - no, saj si itak  Evil

M.
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #37 : petek, 29.10.2010 : 22:35:10 »

Nekatere od fizur tudi Važiću niso neznane, za ene par novih si pa stari res dala ideje. J**** ga, je iz frizerske familije, geni niso voda.
Cats, ampak narežala si me pa do solz.
Afganistanski revež pa zmaga. Afro
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #38 : petek, 29.10.2010 : 22:47:18 »

Sančo, ti imaš takšne krasotice doma  Smiley   Fajna ekipa ste  Kiss
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #39 : nedelja, 31.10.2010 : 15:38:52 »

Danes je stara zaradi vremena odpovedala cestno kolesarjenje pa smo doma snemali film.
1. Priprave

[attachment deleted by admin]
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #40 : nedelja, 31.10.2010 : 15:41:03 »

2.Pozooor ... kamera .... 3 2 1 0 in ... akcijaaa!


[attachment deleted by admin]

[attachment deleted by admin]
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #41 : nedelja, 31.10.2010 : 15:43:49 »

3. (3. minuta snemalnega časa)
A je lahko že čas za čik pavzo?

[attachment deleted by admin]
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #42 : nedelja, 31.10.2010 : 15:47:17 »

a dej, čik pavzo...pa takšen pogled zraven  Cheesy Grin Grin Grin
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #43 : nedelja, 31.10.2010 : 15:47:48 »

4. (6. minuta snemalnega časa: upor in štrajk glavnega igralca)
Enkrat bom jest pofotkal tvoj trebuh, ko boš spala, pa ne bo nalepljen  samo na forumu, ampak še na zidu fejsbuka.

[attachment deleted by admin]
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #44 : nedelja, 31.10.2010 : 15:48:52 »

4. (6. minuta snemalnega časa: upor in štrajk glavnega igralca)
Enkrat bom jest pofotkal tvoj trebuh, ko boš spala, pa ne bo nalepljen  samo na forumu, ampak še na zidu fejsbuka.

     Evil kak zlobec!
Logiran
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 245   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Sramežljivka, Mr. Muscolo, Važič in retrorita Dita
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines