mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 13:42:14

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Sramežljivka, Mr. Muscolo, Važič in retrorita Dita
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 245   Dol
Natisni
Avtor Tema: Sramežljivka, Mr. Muscolo, Važič in retrorita Dita  (Prebrano 422057 krat)
0 članov in 4 gostov pregleduje to temo.
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #75 : sreda, 17.11.2010 : 20:50:58 »

Ni  res, branka. Je dejansko precej čokoladen, celo rdečkast, uradno črn.
Čisti nateg potrošnikov Grin
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #76 : nedelja, 21.11.2010 : 15:25:28 »

 Grin kaj pa hočeš sedaj, kar imaš imaš  Tongue Wink Kiss
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #77 : ponedeljek, 29.11.2010 : 20:53:38 »

Đizus, kakšen čuden program je pa dons na TV. Shocked A se jim je kej pokvarlo?

[attachment deleted by admin]
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #78 : ponedeljek, 29.11.2010 : 20:56:25 »

Čaki mal. Huh Da ni to reklama za kakšne nove mesne kosmiče?
Ja, zihr bo to to. sram Lips Sealed

[attachment deleted by admin]
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #79 : ponedeljek, 29.11.2010 : 20:56:32 »

 Grin, ja na digitalno so prešaltali  Grin naj ti tvoja zrihta, ne more bit tako žleht  Evil Wink
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #80 : ponedeljek, 29.11.2010 : 20:58:22 »

Bom kar takoj pisu, da odpovedujem naročnino. Za take nesramne provokacije jest že nebom plačeval.  jezen

[attachment deleted by admin]
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #81 : ponedeljek, 29.11.2010 : 20:59:11 »

Jakob, samo da veš, da je Meli gledal ta isti program in omagal - eno ga na okenski polici, čist je v komi.

Ne vem, če je kak zakon, da je mačkom treba omogočit kakšno pošteno zabavo, bi bilo za na referendum dodat  Angry Angry
Logiran
Mišelinka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 322


« Odgovor #82 : ponedeljek, 29.11.2010 : 21:02:54 »

Tudi moja Ajša že dva dni ne spi.  Grin
V soboto je mogla celo popoldne vrabčke štet, pa je potem ob mraku zaspala in drnjohala do nezavesti, včeraj pa je štela snežinke.

Vivi pa je povsem ravno za vse, glavno, da je radiator topel in trebušček prečohan.
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #83 : nedelja, 12.12.2010 : 15:58:04 »

Kuhanec očitno že dela svoje ... Lips Sealed
Greva z Važićem danes na obhod po mestu, nama na Prešernovi, nasproti vladne palače, pride nasproti mladenič 20.let z mini pikinizerjem. Ga sploh nisem imela za mar, Sančo še manj, pa mi začne na razdalji vsaj 50m klicati: "Mi leko spustite psa malo bliže, prosim." Nisem razumela, kaj hoče od mene, zato sem pristopila k njemu. "Ja, še malo no, da bo skoču na toto mojo malo." Še vedno sem bila povsem zmedena, sprva sem mislila, da se tota mala goni (pa kaj sva midva kriva, če sva šla tedaj po isti ulici Angry), ker pa Sančo ni kazal niti najmanjšega interesa za toto malo (pa ima sicer babe še kar ::)rad) in je fant nosil pikinezerko v naročju, sem predvidevala, da se je bal kanibalskih nagonov moje gromozanske mrcine. Evil
Pa dobro, no, saj je fajn, da skrbite za žvau, ampak pustite dihat tudi drugim, še zlasti pa svojim psom ... Kako naj bo pes pri takih normalen ali vsaj približno socializiran?
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #84 : ponedeljek, 13.12.2010 : 08:59:42 »

Sploh ne štekam - kaj je tip hotu?
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #85 : ponedeljek, 13.12.2010 : 11:23:02 »

Nimam pojma, najbrž mi je hotel z bistro ironijo povedat, naj se umaknem s psom (na povodcu, jasno) na drugo stran ceste.
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #86 : četrtek, 16.12.2010 : 22:27:26 »

Vsak maček hrepeni po notranjem ravnovesju, miru, sproščenosti, zdravju in  lepem, vitkem telesu.
Za premagovanje vsakodnevnih naporov, psihičnih pritiskov in stresa ob neokusni,  pomanjkljivi prehrani ter rivalskem prerivanju za kratek čohec v prenapolnjeni postelji svetujem, da vsak dan nekaj minut posvetite jogi. Z rednimi vajami dosežete železno voljo, čvrsto zdravje in zavidljiv fizični izgled.


Začnemo s sproščeno pranajama za globinsko čiščenje možganov. Trda podlaga za pravilno dihanje ni nujen pogoj.
Smiley
Prva asana je počasen obrat glave v levo, sprednje tace poskusite nekoliko pokrčiti.
 Wink
 Iz tega položaja preidite v drugo asano, zasukajte glavo proti desni in raztegnite vratne mišice.




[attachment deleted by admin]
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #87 : četrtek, 16.12.2010 : 22:38:23 »

Tretja asana je samo za že izvežbane guruje: to je diagonalno iztezanje, ob katerem potiskate zadnje tace v nasprotni smeri kot glavo. Ob tem lahko že skrivaj škilite proti tehtnici, ki se mora zaradi vloženega dela in napora že pomikati v smeri negativnih števil. Če temu ni tako, jo nekaj minut nepremično motrite in ob vsakem 8 izdihu zapojte prrrrrr, ki se lahko po potrebi stopnjuje v vedno glasnejši grrrrrrr.  >:DPrešvicane tace si ohladite v priročnem bazenčku.

[attachment deleted by admin]
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #88 : četrtek, 16.12.2010 : 22:50:45 »

    Ful dobro.
Nestrpno pričakujemo naslednjo lekcijo! Cheesy
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #89 : četrtek, 16.12.2010 : 22:52:49 »

Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 245   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Sramežljivka, Mr. Muscolo, Važič in retrorita Dita
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines