mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 16.04.2024 : 05:29:14

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Sramežljivka, Mr. Muscolo, Važič in retrorita Dita
Strani: 1 ... 26 27 28 29 30 [31] 32 33 34 35 36 ... 245   Dol
Natisni
Avtor Tema: Sramežljivka, Mr. Muscolo, Važič in retrorita Dita  (Prebrano 423479 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #450 : nedelja, 26.06.2011 : 19:27:22 »

Ma kateri moški pri nas doma ima skisane možgane, prosim lepo  Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #451 : ponedeljek, 27.06.2011 : 23:30:05 »

Sploh nbe morem verjet, naša zvezdnica je na eni sliki boljša kot na drugi. In njen moški občudovalec je živi dokaz za to kako je dobra!  Cheesy

Samo se ponižno javlja za kuharja in sporoča, da zna najboljše na svetu odpirat ovoje od mačjih palčk!  Smiley

Precednici pa take fotografije ne morejo nič škoditi, naj se ve, da ima naša Precednica tudi druge talente poleg vodsvenih.  Wink

Ma kateri moški pri nas doma ima skisane možgane, prosim lepo  Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes
Nima skisanih možganov, brez skrbi, bi jih moral najprej imeti za to.  Evil  predaja
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #452 : sreda, 29.06.2011 : 16:24:14 »

Mi smo že nazaj, uiber hepi. Vetka Maja, ti si carica.
Sem ji rekla, naj pogleda, če so zobje za ven ali ne. Pa sem dobila samo pohvalo, da se vidi, da so zelo lepo in skrbno negovani in da nikakor niso za pulit. Dobro, še kočnik na drugi strani je zafuran in bo še ven tako kot desni, ampak bo potem ok, tako kot je na desni. Dva leva zobka spodaj imata lezije in razgaljene vratove, ampak ni nobene bolečine, ga je fajn pretipala (se vidi, ja, majmunu požrešnemu). Predlagala je antibiotike Stomorgil za deset dni, če bo prijelo, bi morda še podaljšali. Je rekla, da je po antibiotikih včasih daljše obdobje lahko v redu, lahko pa da se sploh nikoli več ne ponovi. Možno je tudi, da ne bodo prijeli. Če bodo, se bo dalo pozdravit še dva bolna zobka. Vnetje v Jacotovih ustih menda sploh ni nič posebnega, smo res lepo zrihtali s krtačenjem.
Torej predlaga še naprej redno ustno higieno, vsake toliko se naj pridemo malo pokazat.

Mi je pa zažugala, da ne sme dobiti nobenega grama več.

Pa pol klinike je totalno šarmiral. ljubezen So me spraševali, kje delajo tako scrkljane, prijazne (in debele Evil) mačkone. Sva naredila reklamo. Azn


Logiran
Itlam
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.168


WWW
« Odgovor #453 : sreda, 29.06.2011 : 16:54:47 »

Super  Afro
Saj mene bi tut to zanimalo, če ne bi odkrila tega foruma.  Evil Wink
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #454 : sreda, 29.06.2011 : 18:52:12 »

fajn ste tole zrihtali  Afro

Vnetje v Jacotovih ustih menda sploh ni nič posebnega ...
pa kolk je to vneto pri Jakobu? a daš lahko kako fotko gor? a lahko za primerjavo malo poškiliš zadnji dve fotki v naši temi pliiiiisss?

Citat
Mi je pa zažugala, da ne sme dobiti nobenega grama več.
hehe, še ve ne, kako je srečen  Grin pri meni bi že grdo stradal, sploh pa, odkar so me vetsi ful ustrahovali s štorijami o fejst zajebanem mačjem življenju s sladkorno  Shocked. mi imamo malo špehca na trebuščku, ki ga poskušamo vzdrževat na obstoječi ravni. sladkec ima malo pod 5, punčka pa malce pod 4 kg. pritožbe so že zdaj - o ja - kaj bi šele bilo, če bi hujšali Smiley 

Citat
Pa pol klinike je totalno šarmiral.
sexy boy itak  Kiss Cool
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #455 : sreda, 29.06.2011 : 19:16:59 »

Ga bom enkrat poskusila pofotkat, ko bo malo bolj pri volji, od včeraj do danes je že spet moral odpirat gobec kot na gumb (najprej jaz spet sredi noči zapaničarim,  ko berem o tem pri tebi in grem spat ob treh), dejstvo pa je, da na zunanji strani nima nobenega roba več, nekaj na notranji strani zob, ko mu jih razkleneš. Pa je bilo še lani ob tem času grozljivo, verjemi, luknje.
Torej, veterinarka se strinja, da je tako, kot je, zaradi rednega čiščenja in da jih ohranjam samo s tem. Pa še je rekla, da ni za nikogar še slišala, da bi mačku čistil zobe (manjka un smajli, ki se tolče po prsih).
Je pa zagrozila z ledvicami, ne s sladkorno (itak, specializirana za uroinfekt). Shujšat bo treba, samo pojma nimam, kako. Šnapi poje vsake pol ure tri brikete, nikoli več naenkrat. Hrano puščam, požre pa Jaco za oba (no, saj me je najprej vprašala, če je mačka tudi debela, in ko sem rekla, da je glista, se je samo zarežala. Je eden za dva.)
Kam naj dam hrano, da bo imela samo mačka dostop do nje?

Ma kakšen sexy boy, buco, ki leze vetki v naročje pa ji daje lubčke. Smoto.
Dobiš fotko ustne votline enkrat (bi bilo boljše kar rtg).
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #456 : sreda, 29.06.2011 : 19:19:48 »

Ja kaj pa če bi dala Šnapki hrano na višino? Al se tut on prepleza na tanartavišje police kljub "liniji"?
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #457 : četrtek, 30.06.2011 : 07:07:26 »

Mi imamo una vrata za otroke namontirana na štengah - je fino, ker zdaj mi ET ne leze več dol v nebivalne prostore, ko nas ni doma.
Dol imam med drugim tudi pesek in hrano. Prej se je pa vse požrlo, pa kakci so se raznašali Angry.
Al pa če daš nekam na višino, mogoče z dostopom s plezala al pa kake poličke...
Logiran
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #458 : četrtek, 30.06.2011 : 12:22:50 »

Mi smo to poskusili prakticirat, pa je tudi bajs Ciki pogruntal kako se zleze kamorkoli. Se na visece omarce nad kuhinjskim pultom mu rata zlezt. Tako da zdaj sem pac sprijaznjena, da bo zmeraj overloaded.

Sicer pa, recept za zbijanje gramckov - lovljenje kunic. Imam tri za rentat, ce kdo rabi. Tongue
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #459 : četrtek, 30.06.2011 : 12:26:34 »

Home made škatla, v kateri je hrana - z dovolj majhno odprtino, da pride noter Šnapi, on pa ne. Njemu jo daješ posebej in toliko, da je ni preveč.
Logiran

sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #460 : četrtek, 30.06.2011 : 12:30:59 »

Mi moramo nujno dol, vsaj za pol kilice. Bi bilo fajn, če bi se toliko zajeb***** z zobmi, potem pa res fasali kaj hudega.
Problem je v tem, da sam od sebe seveda ne skače po najvišjih policah, v vsakem primeru pa bi lezel za mačko, če bi jo slišal mleti brikete. In pri njegovi teži (7,8, preveč, čeprav je velik) in nerodnosti se bojim, da bi lahko tudi kaj porušil. Obroki so majhni, mislim, da ne poje preveč, ravno toliko, da vzdržuje kilažo. Pa pri teh notranjih se tudi vsak priboljšek takoj pozna.
maja01, sej verjamem, da bi ful pomagalo, ampak moram še malo razmisliti o tovrstnem kursinku Grin - po moje bi še največ zgubila jaz.

O Smetka, to pa je ideja Afro, bomo poskusili, hvala.
Logiran
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #461 : četrtek, 30.06.2011 : 12:32:52 »

In pol on skoci NA skatlo, jo spesta in pride do briketov. Ali pa - leze in leze notri, dokler mu glava ne ostane v luknji in potem zacne brezglavo noret po bajti, spusca grozne krike, se zaletava s skatlo v vse kar pride na pot, razturi skatlo in poje brikete ...  Roll Eyes Vsaj pri nas bi bilo tako.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #462 : četrtek, 30.06.2011 : 12:49:41 »

Ne, mora biti iz takšnega materiala, da zdrži te norce  Tongue. Samo prenašat jih je pa res težko.
Logiran

sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #463 : četrtek, 30.06.2011 : 13:23:03 »

Ja, saj to sem tudi jaz pomislila, najbrž bi bila idealna kakšna majhna pasja kočica. Včeraj je še v transportet težko stlačil rit, pa ni majhen. Jasno, pa v Šnapini hiši ne sme biti RC, Natural Balance dajem zraven, nanj ni tako zelo nor. Šnapi ni izbirčna.
Če ima še kdo kakšno domislico, kako izpopolnit Smetkin koncept, tenkjualot.
Za Fifija bi bil izziv, samo zame pa njegovi koncepti ne več.
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #464 : četrtek, 30.06.2011 : 13:25:21 »

Pleksi steklo? Še pomiješ lahko po potrebi. Z dvižno streho, da lahko tudi od znotraj "operiraš".
Logiran
Strani: 1 ... 26 27 28 29 30 [31] 32 33 34 35 36 ... 245   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Sramežljivka, Mr. Muscolo, Važič in retrorita Dita
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines