mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 24.04.2024 : 13:27:16

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Sramežljivka, Mr. Muscolo, Važič in retrorita Dita
Strani: 1 ... 52 53 54 55 56 [57] 58 59 60 61 62 ... 245   Dol
Natisni
Avtor Tema: Sramežljivka, Mr. Muscolo, Važič in retrorita Dita  (Prebrano 424474 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #840 : nedelja, 20.11.2011 : 19:03:49 »

Ijooooj ljubezen ljubezen objem, a si mi morala dati stran, ksantipa Undecided
Cukrarna.
Logiran
neko
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #841 : nedelja, 20.11.2011 : 19:53:24 »

Eeeeemmm. Veš da me je danes skoraj kap. Najprej moraš vedeti, da sem Jakoba namreč poimenovala ljubljanski Taši (moj maček je malodane identičen tvojemu). In prijateljičin Košatko je tudi prav tak. Pa da seveda ne pozabimo Ruže in Heya,... Zato se doma šalimo, da je to zagotovo kakšna pasma. S temi okroglimi očmi itd.
No, in ko danes iščem namišjene strice Horjulske Maze, naletim na enormne količine 'Tašijev'...
Kot pravijo: slike povedo več kot moje nakladanje   Lips Sealed
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #842 : nedelja, 20.11.2011 : 20:09:58 »

Ja, no, ljubljanska niti ne mačka Taša in Jakob sva midva Grin Grin
Logiran
neko
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #843 : nedelja, 20.11.2011 : 20:17:23 »

 Grin In tako se krog spet smiselno zaključi  Cheesy
Nič, bo treba Tašija k tebi preselit, pa jaz vzamem Jakoba in postanem Jakobila ali nekaj takega. Ali pa on Gabon, da gre skupaj z Gabi  Tongue
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #844 : ponedeljek, 21.11.2011 : 22:05:27 »

Šele ksantipa mi je odprla oči, kakšnega aristokrata so mi v resnici  podarili, majke, kukr en Mile. Shocked Shocked
In ga grejo objajcat. butnglavc butnglavc
Ti bodo večno v minusu.
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #845 : ponedeljek, 21.11.2011 : 22:09:52 »

kako je kaj z vašo tačko?
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #846 : ponedeljek, 21.11.2011 : 22:17:29 »

Čisto po literaturi. Počasi se je začel pri hoji opirati nanjo, usedel se ni več kot en teden, dokler se mi ni zdelo, da bi počasi že bil čas (da je ne bo kar pozabil uporabljati) in sem ga sama začela tiščati v položaj. Dva dni je že, odkar spet gnjavi tamalo.
Sem nekaj časa mislila, da bo treba kar nazaj, pa se Zaninović st. ni zmotil.
Logiran
neko
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #847 : torek, 22.11.2011 : 00:10:03 »

Ja, Sanco1a, imava očitno prave azilante. Kljub temu, da so očitno nekoč bili heroji.
Sori, ampak mi je bila zgodba tako simpatična, pa še karikatura z vlakom, da sem morala še to deliti  Roll Eyes
Jakob, lepo da se spet vračaš v staro 'formo'.  Wink

Objajcanje pa je očitno del bistre tržne taktike, kjer se mora ponudba umetno zmanjšati v korist cene- bo pač profit kasneje toliko večji. Nekaj v stilu NLB in njihovih stanovanj... Na hribčku imajo dobre finančne svetovalce Cool
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #848 : torek, 22.11.2011 : 00:20:21 »

Joj, ksantipa, pa ti si diplomirana tašijakobologinja Kiss Kiss
Daj, še svojega malo razstavi, no Wink Mislim, ne na rezervne dele.
Logiran
neko
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #849 : torek, 22.11.2011 : 00:30:24 »

Žal (zelo očitno) nimam neke dinamike v izražanju, tako da bi moj živalski dnevnik bil en sam dolgčas. Povrh vsega se vedno znova čudim, kako uspete tako lepo ujeti svoje živali v objektiv. Vse kar jaz uspem pofotografirati je rep v odhodu, ali pa hrbet. Smiley Bom raje še naprej brala vas Kiss
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #850 : torek, 22.11.2011 : 15:07:35 »

Čisto po literaturi. Počasi se je začel pri hoji opirati nanjo, usedel se ni več kot en teden, dokler se mi ni zdelo, da bi počasi že bil čas (da je ne bo kar pozabil uporabljati) in sem ga sama začela tiščati v položaj. Dva dni je že, odkar spet gnjavi tamalo.

lupček lepi mali  Kiss Kiss
smo veseli  Cheesy

upamo, da si je vsaj uspel izboriti podaljšanje statusa invalida
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #851 : torek, 22.11.2011 : 15:50:59 »

Ne, klinc ga gleda. Se lahko grem kar Indijanko z mačkom, privezanim nase.
Lahko mu ga ti daš, itak gre z veseljam k vsakemu, ki se mu ga uspe vreči na finto: Lej, kok sem bogi sram, a me neseš pa mečkaš Cry Tudi če je slučajno veterinar.
Če bi bila jaz šefica, bi povedala tistim puncam na hribu, kar si mislim iz žvali delat krznene dojeeencke  Angry
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #852 : torek, 22.11.2011 : 15:52:48 »

 
revček  Kiss
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #853 : nedelja, 11.12.2011 : 15:56:50 »

Kmalu bo tri leta, odkar smo pri nas začeli gojiti mačkovje. Spremenila sta se v tem času, odrasla in  začela dobivati dokončne značajske poteze.
Tamala je vedno večja pupica. Nežna, zmeraj bolj crkljiva (in nekoliko nadležno izsiljevalska pri tem, tuli, dokler ji ne nameniš pozornosti in mečkanja, ampak kdo bi ji zameril, saj sem jo tri leta šolala za to, a ne). Ob morebitnih konfliktih stikih z mačkom se samo še umika in išče zavetje.
Jaco je postaja pravi muškarac, telesno in vedenjsko bi želel biti capo di classe. Začelo se je s spolnim nadlegovanjem tamale.  Ko je to hvalabogu minilo, se je nadaljevalo z nadlegovanjem pri jedi (o tem, kako tamalo pri vsakem obroku prijateljsko pripravi do tega, da mu prostovoljno  >:Dodstopi pol obroka, če ne straži poleg mama z dvignjeno roko, bi se dalo pisat kratko zgodbo). In zadnjič se je pokazala še tretja vrsta dominance.
Prinese Miklavž kickerja. Juhuhu, Jaco navali nanj in ga poskusi najprej pojesti, potem se vda in ga, nesramneža, zbrca, zgrize in vlači naokoli. . Pa se veselje v trenutku spridi in spremeni v renčanje in pihanje. Zakaj? Ker  dec ponori, ko se Šnapica njegovemu plenu približa na pol metra in jo goni po stanovanju kot najbolj neugledno tatico.  In tako se tamala lahko zabava z njegovo blazino samo skrivaj, ponoči, ko deca zmanjka.
Do ljudi je pa še vedno bonbonček, cukerček, karamelica, marelica, rožica. Tudi vrtnice imajo trnje.


[attachment deleted by admin]
Logiran
neko
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #854 : nedelja, 11.12.2011 : 18:18:52 »

Jakob, pač tipičen moški. Dokler je osamljen in si mlada ter seksi, si za rabo. Pa da mu odstopiš še pol svojega kosila, je tudi že samoumevno. Hobije ima seveda le on, in njegovih stvari se nimaš kaj dotikati... In navažnejše na koncu: mama je vedno najboljša...  Evil   

Tongue
Mimogrede, dokaz da imam malo mlajšo verzijo tvojega mač(k)ota: Taši
Logiran
Strani: 1 ... 52 53 54 55 56 [57] 58 59 60 61 62 ... 245   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Sramežljivka, Mr. Muscolo, Važič in retrorita Dita
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines