mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 11:20:46

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Sramežljivka, Mr. Muscolo, Važič in retrorita Dita
Strani: 1 ... 73 74 75 76 77 [78] 79 80 81 82 83 ... 245   Dol
Natisni
Avtor Tema: Sramežljivka, Mr. Muscolo, Važič in retrorita Dita  (Prebrano 422206 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #1155 : nedelja, 01.07.2012 : 20:25:55 »

Evo, here we go again Lips Sealed Lips Sealed
Temperature gor, z Jacotom dol, že dva dni spet ne pije. Samo tokrat se jaz ne dam Cool, brizgo pa gremo zalivat dudarčka od 7 kg.
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1156 : nedelja, 01.07.2012 : 20:55:21 »

Daj, daj, Jaco, ne ga sr*t Kiss
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #1157 : nedelja, 01.07.2012 : 21:01:13 »

Sej bo šlo, sem danes že spravila 70ml vode vanj, pa polulal se je po tem že enkrat kar veliko.
Pol naj grem pa na dopust, pa ga pustim doma ...
A je že kdaj kdo rekel, da ima normalnega mačka? Moj je ena taka subtilna vrtnica, da bi bil samo za v rastlinjak.
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1158 : nedelja, 01.07.2012 : 21:15:00 »

Jacko, ne se hecat! Vročina je res pasja in moraš pit! Moraš!

Trinken! Sie müssen viel Wasser trinken!
Si zastopu!

Sančotova, mislim nate - držita se Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #1159 : nedelja, 01.07.2012 : 21:32:29 »

Dobro vama gre z Rokom v tiste altdojčešul Cheesy Cheesy
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #1160 : nedelja, 01.07.2012 : 22:22:52 »

Jaco, pikec, jest ti res ni treba v tej vročini, ampak pit pa je treba, veš. Magari uno postano vodo iz lončkov za rože  Wink
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #1161 : ponedeljek, 02.07.2012 : 07:26:55 »

Bom šla danes po konzerve in jih pustila, ko bosta dovolj lačna, jih bosta pojedla. Vsaj tamala, ki ni tako odločno proti, je pa te dni tudi malo kritična z vodo - sem danes zalivala še njo. Če bi bil vsaj en manj posušen, bi bilo fajn. Jacota sem fajn zalila, ampak bo treba še bolj, ker je bil pesek kar orng spet zbit.
Zdaj pa:
- kaj narediti, da se na nastavljeni hrani ne nabirajo muhe?
Ker to, kar sem včeraj videla, ko sem nesla hrano ven nekemu pritepencu, mi je popolnoma obrnilo želodec. bruham bruham Nekdo je prijazno pospravil mojo posodico z briketi (maček verjetno še plastike ni pojedel) in nastavil v svojo nekaj, kar je v nekaj urah izgubilo obliko, ker se je notri zalezlo gnezdo grozljivo nagravžnih muh, ki so že vneteo legle kaj vem kaj. Črve.
V stanovanju nočem niti ene na mačji hrani.
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1162 : ponedeljek, 02.07.2012 : 07:43:45 »

Sanco, jaz v tej vročini niti slučajno ne bi puščala zunaj mehke hrane - prav zaradi muh pa tudi zato, ker se ti en-dva -tri pokvari, kakšne driske pa si tvoja potencialna dehidriranca nikakor ne moreta privoščiti v tem trenutku Undecided S tem se ni za hecat Sad

Če je resna kriza z neješčnostjo, daj rajši tisto dietno paštetko zmiksat z nekaj vode, da dobiš redkejšo pasto, pa jima še to po brizgi uturi.
Tako jem jaz takrat pred leti konec avgusta delala, ko sem imela mojo pokojno Micko na bolovanju zaradi posledic kuge. Odprto konzervico sem hranila v hladilniku in vsakih nekahj ur malo vsebine razmešala s toplo vodo, da je bilo vse skupaj mlačno, potem pa v brizgo in v gobček. Na koncu sem si kar z manjšo plastično žličko pomagala in jo pitala - po moje to pri tvojih, ki sta vajena umivanja zob in šarjenja po gobčku ne bi smel biti problem.

Vsekakor pa ne puščat mokre hrane zunaj, muhe jo "pos***ejo" z jajčeci v pol ure, čez nekaj ur pa že vse miga bruham jezen
Logiran

Unikatne tablice in portretki
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #1163 : ponedeljek, 02.07.2012 : 07:49:20 »

Ok, hvala, saj sploh, re sploh nisem bila navdušena nad tem, jesta še kar nekaj.
Se bomo pač šli dojenčke veselje veselje, pa še en pride konec tedna, ki bo še scal. Ful dobre počitnice.  Cheesy Cheesy
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1164 : ponedeljek, 02.07.2012 : 07:52:08 »

Saj Jaco je itak duda večna, a ne Cheesy
Zdaj ne vem, kakšna je struktura ledvičnih konzervic, spomnim pa se, da so bile moje "recovery" že same po sebi zelo "mazljive", čisto drobno zmiksane in jih res ni bil problem po brizgi s širšim "tulčkom" stiskat v gobček. Sicer dolgo traja, ma se splača potrudit Wink

Če ne pa uporabiš brizgo za okraševanje tort Smiley
Logiran

Unikatne tablice in portretki
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #1165 : ponedeljek, 02.07.2012 : 07:55:55 »

MamaF, ti ne poznaš Jacota. Na kliniki so dvignili roke, ko so mu poskušali uturiti recovery, pa so k sreči dovolj hitro sami dojeli, da z RC briketki nimajo nobenih težav.
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1166 : ponedeljek, 02.07.2012 : 08:09:56 »

Jaco je Horjulc, pa še črn povrh, valjda Tongue Ti mu kar po nemško povej, sa se nima kaj hecat, če se bo bunil Evil
Logiran

Unikatne tablice in portretki
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #1167 : ponedeljek, 02.07.2012 : 08:20:47 »

Zapakirala ga bom pa priporočeno poslala nazaj z reklamacijo.
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #1168 : ponedeljek, 02.07.2012 : 08:51:32 »

Hehe, s povratnico, ali brez?  Tongue Wink

Jaco, pit je treba NUJNO  Kiss Buči tud veliko pije, pa je že zdrav  Wink Smiley
Logiran
natis
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.518


« Odgovor #1169 : ponedeljek, 02.07.2012 : 09:04:44 »

mater si pa ti ena žlehtna guspa  Angry Angry Angry

prvo se pritožuješ nad počitnicami in kakšne žvali maš/boš imela .... zdej bi že reklamacijo uveljaljala ... hmmmmm ... bo treba se s tvojimi žvalami nekaj zmenit pa tebe reklamirat ....

 

ti naredi tako, kot ti je rekla mamaF. druge ni. eno veliko injekcijo (pa ne preveliko) in vodo (pa ne ledeno) in hrano, če ne jesta. nikar pa ne puščaj mokre hrane v posodi pri teh temperaturah.

če jesta pa samo brikete, jih pa namoči v topli vodi in zmiksaj in isto v injekcijo in gobček.
Logiran
Strani: 1 ... 73 74 75 76 77 [78] 79 80 81 82 83 ... 245   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Sramežljivka, Mr. Muscolo, Važič in retrorita Dita
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines