mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 03:18:18

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Sramežljivka, Mr. Muscolo, Važič in retrorita Dita
Strani: 1 ... 75 76 77 78 79 [80] 81 82 83 84 85 ... 245   Dol
Natisni
Avtor Tema: Sramežljivka, Mr. Muscolo, Važič in retrorita Dita  (Prebrano 422153 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #1185 : sreda, 04.07.2012 : 14:13:52 »

moji manj jejo, pijejo pa tudi ne tok, kot bi jaz rada.
lulanja je sicer nekoliko manj kot ponavadi.
ampak mački so ok.
zdajle so fešte cele noči, dneve pa prespijo.

kdaj pa pride missB?
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #1186 : sreda, 04.07.2012 : 14:35:02 »

A Dita? Po načrtih v petek. Smiley
Jemljem nazaj, da moji mački ne jejo konzerv spljoh. Jih jejo, ampak tiste s ceno suhega zlata.  huh huh butnglavc
Applaws ena žlička piščančjih prsi v konzervi - čer 1 ojro, pojma nimam, iz česa so tisti piščanci.
Noro mljaskata tudi ob mačji Z/D (škodit nikakor ne more, je rekla vetka) - 1,7 ojra. Če so za Sančota dobre, so tudi za njiju. Itak. predaja
Jacota še dolivam in očitno več kot dobro skrbim zanj, ker cele noči lovi tamalo in se meče po njej in je potem tuljenje in pretepanje, dokler ga lastnoročno ne zabrišem dol in jo rešim.
Šnapi se ne pusti zalivat, ampak lula kar normalno, pač dam več vode v konzervo.
Še ful cincam, ali naj kupim fontano ali ne, glede na to, da v normalnih okoliščinah pijeta solidno. Ravnokar sem kupila za Sančota hladilni plašč, ki je res nujen. Pa za tamalo bo za ponoči potreben boks, zelo verjetno.
Draga Dita, ena od naju bo jedla suh kruh in vodo, ali pa obe.  Sad Sad



Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1187 : sreda, 04.07.2012 : 14:42:07 »

 Grin Grin Grin Tale suh kruh in voda....  stop Časi so bili že boljši, tile pa tudi niso tako zelo slabi, ane Dita...komaj čakamo poročilc v novi pasji bebi (ker se že hudo slinim tam pri mamiF...  Lips SealedCheesy Cheesy
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #1188 : sreda, 04.07.2012 : 14:44:51 »

Jo bomo pofotkali takoj, ko bo prišla, ker pri nas ne bo nikoli več tako brezhibno sfrizirana in čista, smo bolj natur kmečki gavnarji, ki domov privlečejo tričetrt Golovca.
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1189 : sreda, 04.07.2012 : 14:47:10 »

Jaaaaaaaaa, komaj čakamo dojančkastih slikc mlade gumičarke Cheesy

PS: Preventivno tudi jaz mojega novega bejbija "zalivam" oz. mu v kitten konzervico dosti vode nalijem, pa dete pridno papa in lula. Glede na vročino pa njegovih 750 g, za vsak slučaj Wink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
vesoljka
rad pišem
****
Sporočil: 486


« Odgovor #1190 : sreda, 04.07.2012 : 14:53:29 »

 Cheesy   Kiss  Krasno! Fouš! Enkrat, kmalu po odhodu moje Dine, sem imela priložnost čohati mladičko črno pudljico. Matr sem bla jezna nase, tako redka priložnost (v teh letih od takrat se ni ponovila), pa sem bila onesposobljena za popoln (in normalen) izkoristek, ker sem imela oči poooolne spominskih solz.

PS: če se vidimo, prosim za previdnost (ne pustit, da pride do moje), Lusilda ima piko na mladiče, je treba namreč že takoj prvič pokazat, da se je treba lepo obnašat (tj. nič po mladičkasto). Seronja.
Logiran
natis
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.518


« Odgovor #1191 : sreda, 04.07.2012 : 14:57:37 »

A Dita? Po načrtih v petek. Smiley


....


 Ravnokar sem kupila za Sančota hladilni plašč, ki je res nujen. Pa za tamalo bo za ponoči potreben boks, zelo verjetno.
Draga Dita, ena od naju bo jedla suh kruh in vodo, ali pa obe.  Sad Sad



ti bom jaz dala suh kruh ... revca boga ... še šla ni pa ji že grozi, da bo lačna ... bo dala mama natis mal hrane s sabo v culco, da bo vsaj nekaj dni prežvela reva  Cry Cry Cry

za prvo silo, da ne bo preveč šokov, ji bomo pa še boks posodili no ... kaj pa čem ...  Cry Cry Cry

kam gre moj piščanc ... kaj pa če ne bi šel ... tuki ji grozijo s kruhom ... madona sej ga še nikol ni jedla  Shocked Shocked Shocked  .. bom jest mal premislila, tole o petku veš sančotova  Angry Angry Angry







 
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #1192 : sreda, 04.07.2012 : 15:03:24 »

Ej, a imaš ti res kakšen boks za posodit? Cheesy Cheesy
 Če bi vedela, da bo res spala v njem vsaj pol leta, bi ga šla takoj kupit, ampak bi ga realno gledano rabila samo za kakšen mesec, ker itak vem, kje si bo prej ali slej osvojila teritorij, so si ga doslej še vsi (če bo našla še kakšen prosti kotiček gor, hehe...). Toliko ga rabim, da se navadijo drug na drugega.
Logiran
natis
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.518


« Odgovor #1193 : sreda, 04.07.2012 : 15:07:43 »

gospodična je navajena na boks in itak, da ga dobiš. ti posodim enega za čas, ko ga boš rabila. samo na njem piše vrni se. mam enega viška prav za take primere in je fajn, da ga mam še za naprej  Grin Grin Grin

AMPAK ... samo če obljubiš, da boš samo ti star kruh jedla ...  Angry Angry

Logiran
Aponi
rad pišem
****
Sporočil: 316


« Odgovor #1194 : sreda, 04.07.2012 : 15:13:48 »

Sancotova, a si že probala, če tvoja mačka jesta kuhane šparglje? Imajo fuuuul vode in pri nas jih obožujejo vsi trije kosmatinci.
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #1195 : sreda, 04.07.2012 : 15:17:37 »

Joj, mama natis, ti si zlata vredna, veš, da ga vrnem oz. bom kupila svojega čim prej, če se bo izkazalo, da mala v njem res dobro spi ... Oz. raje povej, če je res smiselno ga nabavit  - v tem primeru ga pač bom. Wink
Ja, itak bom jaz na starem kruhu pa na tleh ali v pasji postelji ... Undecided

Aaaaa - šparglje za mačke???  Shocked :oMoram probat, še psu jih nisem nikoli dala.
Logiran
natis
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.518


« Odgovor #1196 : sreda, 04.07.2012 : 15:31:48 »

lej boš videla sama a je smiselno....

tamala je navajena, da se v boxu vozi v avtu in trenutno spijo v ograjci (box brez strehe  Grin Grin kabrio) ... vprašanje, če bo pametno, da spi kasneje v boxu, razen, če bi spal tudi sančo (ki bi ga verjetno kap in bi se spraševal, če si na glavo padla) v kar pa dvomim. lej ... boš videla. prepusti času čas in se odloči, ko boš videla kako bo izgledalo vse skupaj  Wink
Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #1197 : sreda, 04.07.2012 : 15:32:26 »

Applaws ima linijo vrečk s šparglji. Mojim je všeč, s samimi šparglji brez mesa pa še nisem poskusila Smiley
Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #1198 : sreda, 04.07.2012 : 15:33:17 »

lej boš videla sama a je smiselno....

tamala je navajena, da se v boxu vozi v avtu in trenutno spijo v ograjci (box brez strehe  Grin Grin kabrio) ... vprašanje, če bo pametno, da spi kasneje v boxu, razen, če bi spal tudi sančo (ki bi ga verjetno kap in bi se spraševal, če si na glavo padla) v kar pa dvomim. lej ... boš videla. prepusti času čas in se odloči, ko boš videla kako bo izgledalo vse skupaj  Wink

Tamala bo spala v postelji, to si upam prerokovati  Cool
Logiran
natis
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.518


« Odgovor #1199 : sreda, 04.07.2012 : 15:34:50 »

 Grin Grin Grin Grin tud jaz
Logiran
Strani: 1 ... 75 76 77 78 79 [80] 81 82 83 84 85 ... 245   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Sramežljivka, Mr. Muscolo, Važič in retrorita Dita
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines