mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 18:03:17

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Sramežljivka, Mr. Muscolo, Važič in retrorita Dita
Strani: 1 ... 114 115 116 117 118 [119] 120 121 122 123 124 ... 245   Dol
Natisni
Avtor Tema: Sramežljivka, Mr. Muscolo, Važič in retrorita Dita  (Prebrano 422084 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #1770 : nedelja, 26.08.2012 : 21:41:45 »

Ja, Dita ima rjavo babico. Mene vsa zadeva res ne moti, prej mi je všeč, ampak bi bilo vseeno fajn, če bi bila enokomerno rjava ali črna. Taka šekica bi težko šla na razstavo, pa saj sem s tem itak ad acta.  Wink
Je pa bila sedaj sama, ker v takem nalivu res ne zmorem peljati ven dveh psov pod dežnikom. Pogosto jo zapiram samo v sobo tudi takrat, ko hranim Sančota. In sva po pol ure prišla domov in ... GROBNA TIŠINA Afro Afro. Evo, jackin mi, rutina z veliko vaje deluje.
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1771 : nedelja, 26.08.2012 : 22:02:02 »

Bravo Ditka Cheesy Pa tudi sicer sta super pridni, skoraj kot da bi nemško šolo doma imeli Tongue

Barvni prameni so pa itak vedno v modi, a ne Wink Mogoče bo pa mama natis iznaška kake čirule-čarule za enakomerno barvo, ona to zihr obvlada Wink
Pa pridno papajte, da boste hitro zrasli Cheesy
Logiran

Unikatne tablice in portretki
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #1772 : nedelja, 26.08.2012 : 22:13:26 »

Jast nevem kajto eni po čnejo iz Ubogimi Žvavcami katere so pertej bajt Use Apšlesane
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1773 : nedelja, 26.08.2012 : 22:25:21 »

Aja, da ne boš preveč žalostna ... tudi jaz sem posvojila (baje) črnega psa, pa poglej, kaj rata na soncu Wink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #1774 : ponedeljek, 03.09.2012 : 20:23:48 »

 Smiley

[attachment deleted by admin]
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1775 : ponedeljek, 03.09.2012 : 20:26:41 »

Kera trajna Cheesy Grin Kiss
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #1776 : ponedeljek, 03.09.2012 : 20:38:14 »

Ooo, sem samo poskusila Shocked Shocked in vidim, da se da tudi fuul večje fotke lepit. Cheesy
Dita je že lep cajt dopoldne v vrtcu in nič več ne joka Tongue Wink, ampak pravi, da se ima super noro fajn. Samo dnevno spanje redno šprica in je popoldne, ko pridem ponju, tako crkjena, da se ji niti na en pošten sprehod v bistvu ne gre več in gre domov samo zato, da se malo naspi. Varuška pa kljub priporočilu, naj ju samo za 10 min spusti na dvorišče, kar lepo naredi vsak dan skoraj dveurni sprehod z dvema pesoma in pravi, da tudi pri 70 čisto lepo gre.
Tamala je škrbasta kot prvošolec. Pa  ful cvilka in piska, če se hoče kakšen velik z njo igrat, ker je bila nekajkrat grdo povaljana. Če je miren, ni nobene panike. Najbrž moja krivda Sad - sem jo kar pustila, naj se sama znajde v družbi velikih, ker sem bila od Sančota vajena, da je itak sam rinil mednje. Nisem več vajena ravnanja s takimi malimi drekci pekci.
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1777 : ponedeljek, 03.09.2012 : 20:49:18 »

Ditka, daj no, veliki psi so tolk kul!  Cool
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #1778 : ponedeljek, 03.09.2012 : 20:52:50 »

Ja, saj ji je to čisto jasno, ampak desetkratna teža naredi svoje, tukaj ni kaj. Saj pravim, če ne kaže želje po divjanju, je čisto ok in ima nekaj velikih prijateljev, ki jo pustijo pri miru.  Smo zasrali, ni kaj, ampak a bi bilo drugače, če ji sploh ne bi pustila, da gre med njih?
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1779 : ponedeljek, 03.09.2012 : 20:54:36 »

ampak a bi bilo drugače, če ji sploh ne bi pustila, da gre med njih?
Dvomim.  Smiley
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1780 : ponedeljek, 03.09.2012 : 21:14:39 »

Ja, saj ji je to čisto jasno, ampak desetkratna teža naredi svoje, tukaj ni kaj. Saj pravim, če ne kaže želje po divjanju, je čisto ok in ima nekaj velikih prijateljev, ki jo pustijo pri miru.  Smo zasrali, ni kaj, ampak a bi bilo drugače, če ji sploh ne bi pustila, da gre med njih?
Garantiram, da bi kak terapevtski sprehod z uglajenim G. Psom dobro del Smiley

Z mojim črnim bumbarčkom pa niti malo (ker brez komande misli, da je vsak pes nori border, ki bo z njim ovinke polagal), mu tudi ne dovolim, da se po "telečje" zaganja in valja s precej manjšimi psi. Sicer potem drži surlo, samo meni prav zaradi tega, ker lahko po mojem hitro pride do poškodbe, pa strahov pri "tamalčkih" ni čisto nič fer in lepo, da lastniki velikih psov nimajo malo bontona, kar se igre tiče. Dokler se ne umiri, nima kaj skakat kot eno tele okoli kakega tamaučka.
Pa ne narobe razumet - so mi še bolj "glupi" tisti lastniki minihundusov, ki svojega že na 10 m pred srečanjem z večjim psom v naročje jemljejo pa paniko zganjajo - ampak pustiti 30 kilskemu juncu, da mendra 4 kilsko zverinico - tega pa ne bi dovolila.

Jaz bi ji na tvojem mestu olajšala "sračko", če vidiš, da bi se hotel kak velikan ravno v njo za igro vtikat. Bi jo mirno odpeljala v kontra smer, pa nič tolažila ali kaj takega. Če pa bi bil ta tadrugi odvezan, bi pa lastnika prosila, da psa pač ne pusti skakati do tamale.

Bejba ima pa res super "trajno", ko sem bila proti koncu OŠ, smo vse punce hotele izgledati TAKO Grin
Logiran

Unikatne tablice in portretki
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #1781 : ponedeljek, 03.09.2012 : 21:21:35 »

Ni mi fajn, ker s Sančotom s tem res ni bilo nikoli problemov - pa ni velik, 12 kg ima idealne teže, ampak je sam vedno užival v družbi tavelikih. ne vem, ali je bil bolj spreten, hitrejši ali manj občutljiv od tamale - zadnje zagotovo, ima zelo visok prag bolečine. Ni mi fajn, ker Dita začne cvilit, ko kakšen velik samo nakaže, da bi divjal, ampak v bistvu sama reši - pride k nogam, jo pripnem in gremo dalje. Po eni strani je pa sreča, ker ima rešpekt pred psi, Sančo je vsakemu  razbesnelemu bulu šel direkt v gobec in je imel nekajkrat res loto, da je ni fino fasal.
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #1782 : torek, 04.09.2012 : 15:22:57 »

Ti psi so pa res malo pevka Ravno ko se mi zdi, da gredo srečanja z večjimi psi v tisto smer, kamor nikakor ne bi želela Lips Sealed(rep med noge pa k mami), je tamala danes v parku sama oddirjala k eni  nežni flatki in se podila z njo, psica pa je niti slučajno ni povaljala ali pohodila.  Smiley
Ima naša Ditka očitno dobre in slabe dneve.
Mačka sta pa dobila odlično pasto za kepe dlak in sta svoje navdušenje pokazala tako, da je Šnapi zdirjala pod kavč takoj, ko sem iz škatle samo povlekla tubo. Kako pa je vedela, da je zanju? Shocked
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1783 : torek, 04.09.2012 : 15:29:29 »

S SD že veva, da so flati eni taki zlati carti in terapevti.  ljubezen ljubezen
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #1784 : torek, 04.09.2012 : 15:33:13 »

Ja, res so črni sončki Smiley Kiss Kiss
Logiran
Strani: 1 ... 114 115 116 117 118 [119] 120 121 122 123 124 ... 245   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Sramežljivka, Mr. Muscolo, Važič in retrorita Dita
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines