mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 22:16:44

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Sramežljivka, Mr. Muscolo, Važič in retrorita Dita
Strani: 1 ... 239 240 241 242 243 [244] 245   Dol
Natisni
Avtor Tema: Sramežljivka, Mr. Muscolo, Važič in retrorita Dita  (Prebrano 422124 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #3645 : sobota, 25.07.2015 : 16:34:22 »

Iiiiiiiiiiiiiiiiii kero lepkano ovco imate pri vas  ljubezen Cheesy
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #3646 : nedelja, 26.07.2015 : 00:17:43 »

Iiiiiiiiiiiiiiiiii kero lepkano ovco imate pri vas  ljubezen Cheesy

Čist res Cheesy. Jaz bom tudi iiiiiiiiiiiiii ljubezen
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #3647 : ponedeljek, 27.07.2015 : 17:12:42 »

OOooo, končno si jo pokazala Cheesy

Snežno bela navihanka Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #3648 : sobota, 08.08.2015 : 20:22:00 »

sanco1a, a se dobimo kakšen večer, zdaj ko ni tako vroče, s psi ob Gradaščici, preden se z Aiko preseliva v naslednjo sosesko?  Smiley
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #3649 : nedelja, 09.08.2015 : 12:36:39 »

Hehehe, a se ti zdi bolj sveže? Grin Grin Meni je letos grozljivo Lips Sealed, pa je menda šele tretje najbolj vroče poletje v 15 letih.
Ja, lahko se dobimo tam od torka naprej kakšen večer po 21. uri, če se ti ne zdi prepozno Huh, okoli 10. zvečer je zelo mirno in ponavadi čisto prazno Smiley, samo včasih kakšen pasji obiskovalec.
Prej jaz ne hodim ven zaradi Albinega kožuha, tako da imamo že dva meseca samo lunarno rekreacijo.  Roll Eyes Roll Eyes
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #3650 : nedelja, 16.04.2017 : 17:45:15 »

No, dolgo se že nismo oglašali, ampak sedaj pa res rabimo kakšen pameten nasvet, če je kje kdo ... Undecided
Šnapi. Od četrtka me spravlja ob živce. Ne je nič, od petka do danes popolnoma nič. Nekaj časa je še pritekla za hrano, zgrabila briket, enega pojedla, ostale spljuvala. Bruhala je kar nekajkrat. Bila je vznemirjena, kot da jo kaj boli, danes je bila že čisto preveč mirna. In ker je mamo od brskanja po netu zavrela gozovita panika, jo je popokala in sva šli danes k dežurnemu. Na VF, najdražja varianta, seveda. Roll Eyes Vetka jo je pretipala, trebušček je na otip povsem ok, temperatura tudi. Vzeli smo kri in vstavili za kanilo (seveda, 4. dan brez hrane je že kriza). Pa so prišli izvidi: hemogram odličen, biokemija - jetra, ledvice, sečnina, beljakovine odlično. Vetka je rekla, da ne vidi razloga za infuzijo. Dala je cerenio in ranital proti bruhanju. Glede na to, da se nam je to enkrat že zgodilo in nam je horjulska vetka Vanja K. (mislim, da je še vedno horjulska, glede na to, da me je pred nekaj tedni spraševala, če sem zainteresirana za kakšno malo oranžno kodrasto Kiss) kar tako od oka, po tel. diagnozi,  dala enroxil za 14 dni (je rekla, da bi znala biti neka želodčna bakterija), je vetka na VF storila isto. In naj jo hanimo na silo, če ni druge . Lažja za 135 € za nič Roll Eyes (ali pač kaj?). Edina stvar, ki jo je zaznala, je hujši šum na srčku, ampak to pač ne more biti povezano z apetitom, ker razen s poslušanjem tega nikakor ni zaznati.
Šnapi še vedno beži od hrane, ko sva prišli domov, sem ji na silo zatlačila v gobec 15 briketov. Je alergik s pretežno želodčnimi težavami, tudi pod razno ji ne smem dati ničesar, razen dietne hrane.
Kakšen nasvet? Morda mama Smetka, ona je pač verjetno že vse mogoče dala skozi?
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #3651 : nedelja, 16.04.2017 : 20:22:22 »

Eh Undecided, nimam nobene pametne ideje, lahko ti pa povem, da so meni pri Mižijevem gastritisu rekli, da se te zadeve ponavadi vlečejo in tudi zdravila ne primejo takoj. Tako da ranital je fajn, bo pa verjetno trajalo, da se želodec toliko umiri, da si bo spet upala kaj pojest. Jaz bi sigurno poskusila s kakšno hrano, ki bi ji dišala in mogoče ne bi takoj vplivala na njene alergije. Vsaj kak majhen košček okusnega meska, toliko, da dojame, da je hrana pravzaprav fajn Smiley. Upam, da se bo zadeva hitro umirila objem
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #3652 : nedelja, 16.04.2017 : 20:35:27 »

Ja, hrana, ki bi ji dišala, kaj, za vraga, lahko?Stika za piščancem od Jackota in Albe, ampak  bruham Ali bruha kot pri norcih po vsaki običajni hrani ali pa se čez nekaj dni pojavi takšen dermatitis, da  gremo samo še z dežja pod kap. Oz. po domače na medrol, smrt za mačke.  Undecided Samo upam, da bo tudi tokrat terapija antibiotikov  in ranitala počasi prijela. Grozno jo je gledati brez hrane. Undecided
En maček 8, 5 kg, se ga ne da ustaviti pri hrani, drugi komaj  3 kg. Se jo komaj obdrži pri življenju. Pa mene tudi od skrbi.
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #3653 : ponedeljek, 17.04.2017 : 07:42:31 »

Šnapka spet je Cheesy veselje ....
Presnet dojenc moj  zlati kosmati, kolk sem pa jst navezana na to ubrisano anoreksično babo ljubezen ljubezen
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #3654 : ponedeljek, 17.04.2017 : 08:17:24 »

Iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
 Cheesy
Mrbit je pa res kako vnetje.
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #3655 : ponedeljek, 17.04.2017 : 08:45:54 »

Prav s strahom sem odprla temo a kad tamo Cheesy Cheesy
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #3656 : ponedeljek, 17.04.2017 : 09:38:03 »

Prav prijetni prazniki tudi zame, kot na natezalnici Lips Sealed
Hvala za podporo Kiss Kiss, upam, da bo zdržalo, mora ...
Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #3657 : torek, 18.04.2017 : 22:05:42 »

Držim pesti, da se tale tegoba čimprej čisto poleže  Kiss

Kaj od dietne hrane pa sicer lahko je oz. česa ne sme?
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #3658 : sreda, 19.04.2017 : 10:29:28 »

Šnapi je na najbolj preverjeni hrani za alergike, Hills d/d divjačina in grah, s tem, da je osnova bolj kot ne vegi, tako glede vira beljakovin kot OH, divjačine je po moje samo za priokus. Ampak je večina teh dietnih hran zasnovana teko, da so zelo sprejemljive in tudi Šnapi v normalnih okoliščinah jo povsem OK sprejema. Tudi sicer brez vseh težav, z zelo lepim kožuščkom.
Bruhala je po piščancu, raci, puranu (tudi v surovi obliki), po ribah oba  mačka bruhata kot nora, pa za govedino nisem čisto prepričana ... V glavnem je treba alergikom dati povsem novo, doslej še nepreizkušeno vrsto beljakovin in OH, je pa  nemogoče najti običajno, neveterinarsko dieto, ki bi imela le 1 beljakovino in eno vrsto OH, vsi imajo še neke dodatke. Pa eksperimentirati ne bi želela, je preveč rizično.
Ma, taka zlata crkljiva muca je postala Kiss, samo v naročju bi se tiščala, pri vetu se ni niti oglasila, pa so ji jemali kri in dali 3 injekcije, samo tresla se je malo ... Pa doma pridno odpira gobček in brez vsakršnih problemov golta tablete. Kiss Ne verjamem, da je pomagal samo ranital, ker sem ji ga že 3 dni pred veterinarjem dajala, takoj po bruhanju,  pa ni bilo uspeha prav nobenega.
Sedaj po malem že je.
Aja, pa Vanja je čarovnica za mačke Smiley, kako jo je spregledala v enem zamahu. Škoda, da ne dela v Lj. 
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #3659 : sreda, 19.04.2017 : 10:39:33 »

Sej dela v Lj.
Lani poleti je Pikija pomagala rihtat pri Miklavžinu. Pokličeš pa se zmeniš pa je  Wink
Logiran
Strani: 1 ... 239 240 241 242 243 [244] 245   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Sramežljivka, Mr. Muscolo, Važič in retrorita Dita
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines