mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 12:09:58

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: USHUAYA ima nekaj za povedat
Strani: [1] 2 3 4   Dol
Natisni
Avtor Tema: USHUAYA ima nekaj za povedat  (Prebrano 10467 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
USHUAYA
novinec
*
Sporočil: 47


WWW
« : sobota, 02.10.2010 : 15:30:31 »

Nič ni nihče fer. Pes je mikročipiran, ni pa nikoli bil cepljen, star je dve leti in pol in je bil last narkomana, ki zase ne more skrbeti. En zavod se je dogovoril z občino Kranj, da bo prevzela stroške oskrbe v zavetišču.
Lastnik plača prispevek ob oddaji živali v zavetišče in ne 30 oskrbnih dni. Plača ta prispevek in to je to za vse večne čase.





kateri veterinar si  pa upa vstavit  mikročip brez cepljenja? sramota..... imam prijatelja veterinarja in sem ga vprašala o tem in pravi ,da je to neizvedljivo oziroma,če je to kdo izvedel.... kaznjivo...žalostno
Nič ni nihče fer. Pes je mikročipiran, ni pa nikoli bil cepljen, star je dve leti in pol in je bil last narkomana, ki zase ne more skrbeti. En zavod se je dogovoril z občino Kranj, da bo prevzela stroške oskrbe v zavetišču.
Lastnik plača prispevek ob oddaji živali v zavetišče in ne 30 oskrbnih dni. Plača ta prispevek in to je to za vse večne čase.
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #1 : nedelja, 17.10.2010 : 13:48:54 »

Nič ni nihče fer. Pes je mikročipiran, ni pa nikoli bil cepljen, star je dve leti in pol in je bil last narkomana, ki zase ne more skrbeti. En zavod se je dogovoril z občino Kranj, da bo prevzela stroške oskrbe v zavetišču.
Lastnik plača prispevek ob oddaji živali v zavetišče in ne 30 oskrbnih dni. Plača ta prispevek in to je to za vse večne čase.



Citat: Smetka , Petek, 20.08.2010 : 18:46:34



kateri veterinar si  pa upa vstavit  mikročip brez cepljenja? sramota..... imam prijatelja veterinarja in sem ga vprašala o tem in pravi ,da je to neizvedljivo oziroma,če je to kdo izvedel.... kaznjivo...žalostno
Nič ni nihče fer. Pes je mikročipiran, ni pa nikoli bil cepljen, star je dve leti in pol in je bil last narkomana, ki zase ne more skrbeti. En zavod se je dogovoril z občino Kranj, da bo prevzela stroške oskrbe v zavetišču.
Lastnik plača prispevek ob oddaji živali v zavetišče in ne 30 oskrbnih dni. Plača ta prispevek in to je to za vse večne čase.


Poznam vete, ki pse ne cepijo eno leto, ker lastnik tega ne želi, pa jim dajo štempelj v knjižico :X.
Logiran
USHUAYA
novinec
*
Sporočil: 47


WWW
« Odgovor #2 : nedelja, 31.10.2010 : 14:49:59 »

zelo zelo grdo, da brišete kritike in mnenja drugih , ki ne govorijo o vas  vse lepo .... sem mislila ,da ste bolj dorasli in zreli.... sicer pa sej veste ...resnica boli!
Logiran
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


Muc
« Odgovor #3 : nedelja, 31.10.2010 : 16:10:25 »

Teme so namenjene živalim ne pa preseravanju o tem, kaj je komu všeč in kaj ne
Logiran
Froša
rad pišem
****
Sporočil: 374


WWW
Muc
« Odgovor #4 : ponedeljek, 01.11.2010 : 09:54:58 »

USHUAYA odpri novo temo in v njej pljuvaj kolikor te je volja, v teme živali  je pa skrajno nizkotno in izpodkritike pljuvat po ljudeh, ker s tem ne delaš škodo ljudem ampak živali! Hopefully u will get that soon.
Logiran
USHUAYA
novinec
*
Sporočil: 47


WWW
Muc
« Odgovor #5 : ponedeljek, 01.11.2010 : 15:55:59 »

vidim da vas je še več nedoraslih negativnim kritikam..... in če kdo pljuva kam ...delate to sami.... jaz povem kar sem sama izkusila iz strani zavetišč  ,ki mislijo, da so bog i batina za živali .... dej dej dej , sej vam vse občine plačujejo zato...mar ne?
Logiran
USHUAYA
novinec
*
Sporočil: 47


WWW
« Odgovor #6 : ponedeljek, 01.11.2010 : 16:02:52 »

Poznam vete, ki pse ne cepijo eno leto, ker lastnik tega ne želi, pa jim dajo štempelj v knjižico :X.
POZNAŠ JIH , PA NIČ NE NAREDIŠ?Huh?!!!!!!HMMMMM, ZELO ZELO ŽALOSTNO, DA NEKDO TAKO GRDO PODPIRA TAKA DEJANJA Z MOLKOM...POVEJ KDO SO PA JIH JAZ PRIJAVIM NA INŠPEKTORAT....CCCCCCCC, TOLIKO O LJUBEZNI IN ZAŠČITI ŽIVALIM?KDO ZDAJ KOGA ŠČITI?A?!!!!!! :']RES BRAVO  Afro
Logiran
all
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 216


WWW
Muc
« Odgovor #7 : ponedeljek, 01.11.2010 : 16:20:03 »

Kaj so ti določene živali manj všeč kot druge da jim teme smetiš z mnenji, ki njim osebno nič ne pomagajo? Forum je namreč dovolj velik za debatiranje o tem in onem in noben ti ne brani tega, lahko pa si spoštljiva pa odpreš svojo temo o zavetiščih, ker kolikor jaz sledim je tale namenjena mačku iz Medvod.
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #8 : ponedeljek, 01.11.2010 : 16:29:46 »

USHUAYA, naslednja tvoja dretja bodo s tega foruma odstranjena.

Velike crke pomenijo v elektronski komunikaciji dretje na bralce. Tukaj ne potrebujemo nikogar, ki se zdira nad nami. Tudi tebe ne.
Logiran

PravaBiBa
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 236


WWW
« Odgovor #9 : ponedeljek, 01.11.2010 : 19:49:32 »

Zanimivo, ampak tudi jaz sem že slišala za lastnike psov, ki plačajo vsakoletno protisteklinsko cepljenje, dobijo nalepko v knjižico, vendar pes ni cepljen.,......le zakaj?mi zna kdo razložit?...
Logiran
alexy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.308



WWW
« Odgovor #10 : ponedeljek, 01.11.2010 : 19:51:51 »

Zato ker cepivo deklarirano drži tri leta in nočejo svojih psov po nepotrebnem obremenjevat?
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #11 : ponedeljek, 01.11.2010 : 19:52:38 »

Tudi zato, ker je pes vedno po cepivu zbolel.... Angry
Logiran
alexy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.308



WWW
« Odgovor #12 : ponedeljek, 01.11.2010 : 19:53:12 »

Aja, predvidevam da zaradi tega, da ne bo kdo kaj narobe mislil...
Logiran
Froša
rad pišem
****
Sporočil: 374


WWW
« Odgovor #13 : ponedeljek, 01.11.2010 : 21:30:24 »

USHUAYA...najdražja moja, dej se skulirat no, maš pa resnično preveč časa, da sodiš kdo je odrasel in kdo ne, kdo je zabit inkdo ne, kdo dela prav in kdo ne, mene bi bilo resnično sram, da bi mi tule na forumu samo posebej zame odprli temo. dej dej odrasti in po odraslo preboli stvari Wink
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #14 : torek, 02.11.2010 : 07:44:22 »

Tudi zato, ker je pes vedno po cepivu zbolel.... Angry
Tale "jezko" je zaradi cepiva....
Logiran
Strani: [1] 2 3 4   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: USHUAYA ima nekaj za povedat
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines