mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 01:32:46

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: USHUAYA ima nekaj za povedat
Strani: 1 [2] 3 4   Dol
Natisni
Avtor Tema: USHUAYA ima nekaj za povedat  (Prebrano 10471 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
USHUAYA
novinec
*
Sporočil: 47


WWW
« Odgovor #15 : torek, 02.11.2010 : 10:29:55 »

USHUAYA...najdražja moja, dej se skulirat no, maš pa resnično preveč časa, da sodiš kdo je odrasel in kdo ne, kdo je zabit inkdo ne, kdo dela prav in kdo ne, mene bi bilo resnično sram, da bi mi tule na forumu samo posebej zame odprli temo. dej dej odrasti in po odraslo preboli stvari Wink
hmmmm vidim ,da slabo slediš mojim objavam,nikjer nikoli nisem žalila ,da je zabit?Povem svoje mnenje,ki očitno niso nekaterim všeč,postavim vprašanje za katere se nekateri delajo slepi in ne znajo odgovorit?Huh?!!!!
Logiran
USHUAYA
novinec
*
Sporočil: 47


WWW
« Odgovor #16 : torek, 02.11.2010 : 10:43:27 »

In nimam kaj prebolevat.......prebolite vi , ki se počutite ogroženi zarad mojih besed!!!!!
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #17 : torek, 02.11.2010 : 11:22:51 »

USHUAYA, sem šla zdajle prebrat vsa tvoja sporočila v različnih temah, ki si jih tukaj napisala in bi te lepo prosila, če pljuneš ven, kaj točno te muči. Rada bi, da se nehaš vrteti kot mačka okrog postane kaše in poveš, kje te čevelj žuli. Očitno prej ne bo miru in se boš drla tukaj vsake toliko še naprej.

Tvoja "kritika" (mimogrede to sploh ni kritika, temveč nepovezano dretje) je bila izbrisana, je pa vsebovala tole:

Citat
Spet ena unih: "Moja zaščita živali je boljša kot tvoja!" Za bruhat!
ZA BRUHAT JE TO.....DA BLUZITE VSEPOVPREK... PREBERITE MALO OSTALE POSTE TUKAJ PA BOSTE VIDLE KDO PO KOMU PLJUVA .....STE SE KDAJ VPRAŠALI ZAKAJ LJUDJE TAKO GOVORIJO O ZAVETIŠČIH...KONKRETNO O HORJULU?LE ZAKAJ?A?A BO ZDEJ?RAJE NE BI DALJE OTEH ZADEVAH...SEM SE SAMA PREPRIČALA KAKO DELUJEJO IN KAKO SO PRIPRAVLJENI POMAGAT.....GROOOOOOOOOOZAAAAAAAA!A VAM NE DAJE OBČINA VRHNIKA SREDSTVA ZA TO ,DA POMAGATE?AL SEM SAMO DOBILA NAPAČNO INFORMACIJO HuhHuhHuh??

Bi bilo fajn, če bi konkretizirala tisto "grozo" v citatu. Tako, kot ti pišeš, je enako, kot bi jaz napisala: "imam izkušnje z USHUAYO - GROOOOOOOOOOZAAAAAAAA!" Kaj si bo kdo mislil, me pač ne briga. Kot si ti jemlješ pravico javno pisat "kritike", imam tudi jaz enako pravico.

Mi lahko poveš, prosim, zakaj ljudje tako pljuvajo po Horjulu? Ker res ne vem, tebi pa je očitno jasno kot beli dan.
Pa še to bi rada vedela, če si že slišala za Zakon o zaščiti živali, Pravilnik o zaščiti hišnih živali in Pravilnik o pogojih za zavetišča za zapuščene živali?
Hvala za odgovore in pojasnila.
Logiran

jst
odvisnež
*****
Sporočil: 630


« Odgovor #18 : torek, 02.11.2010 : 11:28:23 »

Zakaj sploh obstaja tale tema? O čem teče debata?
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #19 : torek, 02.11.2010 : 11:34:35 »

USHUAYA v večih temah izraža nezadovoljstvo nad nami, nad Horjulom, nad ..., pa smo preselili nekaj sporočil sem in upamo, da bo tukaj napisala tisto, kar jo v resnici teži.
Logiran

kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #20 : torek, 02.11.2010 : 11:48:24 »

Jana Afro , konkretnega ne izvemo nič, samo da ima slabe izkušnje in da ji je bila zavrnjena pomoč ipd. Sem jo že tudi jaz pozvala, naj konkretno opiše primere, ki jo žulijo, pa nič... samo da smo nedorasle, ali nekaj takega Huh
Logiran
AngSeter
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.679


WWW
« Odgovor #21 : torek, 02.11.2010 : 12:15:29 »

Ja ja... Ni čudno, da ljudje govorijo o Horjulu tisto kar govorijo. Saj so bolj ali manj edino zavetišče, ki svoje živali poznajo.

In vsi do zdaj, ki so slišali za Horjul in so ga omenjali (in niso na tem forumu), so imeli same pohvale in spoštovanje do njihovega dela. Pa kaj če znajo bit malce tečni občasno. Sej je razumljivo, če jim vsake toliko kdo iz hruške na glavo pade...

Res... Le zakaj tako govorijo?  Roll Eyes
Logiran
USHUAYA
novinec
*
Sporočil: 47


WWW
« Odgovor #22 : torek, 02.11.2010 : 21:28:52 »

Da vas vse tukaj citiram .......
1.kritike sem najprej podala v enem postu  ,kjer ste pisali zelo nejasno in zmedeno gledeposvojitve enega psa.Šele sedaj navajate njegove zdravstvene probleme ....itd
2.Sem oseba , ki pač napiše to kar misli in vidim ,dasem vas s tem užalila in razjezila do te meje ,da ste poje kritike brisali še preden sem jih napisala z velikimi črkami...tako ,da hmmmmm ,se je treba vprašat zakaj ta stran obstaja in  koliko mi je postalo jasno,pljuvate lahko ve..., po drugih , mi navadni smrtniki  pa nimamo te pravice ,da povemo svoje mnenje???!!!!
3.Glede odraslosti ali ,bom še samo to dodala, da se tukaj kdo ni.... vsak zase najbolje ve..... in   če je že tako, potem po odraslo sprejmite vse negativne kritike in jih premeljite, ne pa ,da  užaljeno sikate nazaj,ker se drugače ne znate branit......zelo zelo odraslo moram priznat
4.Jana ... ti o meni nimaš kaj govorit grozzzzaaaaaaaaaaaaaaaaaa ,ker me ne poznaš ... ko boš imela o meni karkoli za povedat iz lastnih izkušenj.... povej naglas,ok?
5.Glede zavetišča Horjul.....veliko ljudi , ki poznam so hoteli od tam posvojit živalce in jim niso dovolili(vzroka niso navedli), moj prijatelj je želel posvojit določenega psa in so ga zavrnili, šele preko neke veze je tega psa dobil. v zavetišče nedavno in prosila za pomoč ,ker sem najdla ob cesti povoženega malega mucka in malo naprej še en živ mucek......sama ,stekel je v kamnolom ob cesti . klicala še gasilce in ti so me ponovno napotili prav v zavetišče Horjul, ker je to njihovo območje... in tu me je spet  zavrnila, kao da nima nikogar , kmi bi mi pomagal . oziroma blesava vprašanja , a je muc bolan in koliko je majhen? Kako pa naj bi vedela  ali je muc bolan ?Ker se vsaka bolezen vidi?In potem še vprašanja kaj bom z mucom?A ni zavetišče zato ,da poskrbi za živalce?In izgovori da lahko komaj v ponedeljek(klicala sem v petek) pridejo pogledat.....,do takrat bi lahko bil mačkon že zdavnaj mrtev ,povožen ali bogvekje......in se obrnila na druge ljudi , ki so bili pripravljeni pomagat brez kakršnih koli vprašanj.... in še enkrat hvala njej...gospodični Jadranki Juras ,ki mi je posodila živolovko,pa me niti pozna ne......
In še bi lahko naštevala ,pa  ne bom več , ker ne boste znale tega po odraslo prebavit.....
6.Žalostno je tudi to ,da se ne znate en po en na nekoga spravit in morate kot kokoške skupaj kokodakat.......
Aja kar se pa tiče slovnice in stila pisanja ...,. vse ste razumele,še preveč dobro, žal slabo sprejele... ampak to ni moj problem!!!!!!
Logiran
USHUAYA
novinec
*
Sporočil: 47


WWW
« Odgovor #23 : torek, 02.11.2010 : 21:36:14 »

p.s.
Mucek je ulovljen, pri meni nastanjen... in mu je the best.... vam pa hvala za nepomoč... bo javljeno naprej, in to ni grožnja .... to je obljuba Wink
Logiran
Froša
rad pišem
****
Sporočil: 374


WWW
« Odgovor #24 : torek, 02.11.2010 : 21:37:16 »

Hm tule bi bilo zanimivo slišat tudi drugo stran...ker če je tole tako kot praviš, res nekaj ne štima?
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #25 : torek, 02.11.2010 : 21:43:26 »

Froša, res je, nekaj ne štima  Cool.
Vrhnika ne plačuje več računov. Maček se ni pustil prijeti, bil je samostojen, po opisu najditeljice nepoškodovan in zdrav. Torej ni bila urgenca; in vsakega mačka s ceste spravit TAKOJ žal ne gre in tudi nikoli ne bo šlo. Ne tukaj ne kje drugje.
USHUAYA, ne skrbi. Bo prišel čas, ko se sploh ne bo dalo posvojiti več nobene živali v ZH, pa si boste lahko svoje "poznam tega, ki pozna tega, ki pozna tistega, ki pozna veliko njih" nekam vtaknili. Prav tja, kamor boste hoteli.
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #26 : torek, 02.11.2010 : 21:50:55 »

p.s.
Mucek je ulovljen, pri meni nastanjen... in mu je the best.... vam pa hvala za nepomoč... bo javljeno naprej, in to ni grožnja .... to je obljuba Wink

VURS, OU Postojna, Kolodvorska 5a, Postojna/05-7211550, Občina Vrhnika, Tržaška 1, Vrhnika; od sončne uprave nimam cifre. Zakaj, za vraga, še ni bilo javljeno? Kakšna neažurnost.
Logiran

moksa
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.901


« Odgovor #27 : torek, 02.11.2010 : 21:54:18 »

Ziher je že javila, ampak na VURSU še iščejo ustreznega prevajalca, pardon, dešifranta.
Logiran
Luna95
rad pišem
****
Sporočil: 379


WWW
« Odgovor #28 : torek, 02.11.2010 : 21:57:17 »

Oprosti moksa, ampak res ne morem, da ne bi... Grin Grin Grin
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #29 : torek, 02.11.2010 : 22:02:39 »

Mene pa ful zanima, kako je mucka krstila. Ker imena so pa tako fantastic, excellent, da se sesedeš. Nomen est omen, velja še zlasti za USHUAYO.
Logiran
Strani: 1 [2] 3 4   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: USHUAYA ima nekaj za povedat
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines