mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 13:02:36

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: USHUAYA ima nekaj za povedat
Strani: 1 2 [3] 4   Dol
Natisni
Avtor Tema: USHUAYA ima nekaj za povedat  (Prebrano 10468 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #30 : sreda, 03.11.2010 : 00:03:06 »

USHUAYA, bom sla po tockah, ceprav imam nekaj tezav, saj je razen nekaj besednih zvez in stavkov tekst nerazumljiv in obupno tezko berljiv, ne glede na to, kako se tebi zdi oh in sploh super. Torej:

1. Ni res, kar trdis v prvi tocki. Tvoje prvo izbrisano sporocilo je bilo:

SMRT VSEM KRETENOM , KI MUČIJO ŽIVALI ... NOBENA KAZEN NI DOST VELIKA KOT SAMO SMRT IN ŠE PRED NJO ENAKO MUČENJE KOT GA JE KRETEN POVZROČIL BOGI ŽIVALCI ... FAAAAAAAAAAAAAAAAKKKKKK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Izbrisanih je se nekaj tvojih kasnejsih sporocil. Ce bo potreba, jih bom nalimala tukaj.

2. To, da napises, kar mislis, je prav fajn lastnost, imamo pa problem, da ne znamo brat tvojih tekstov, ker se ne da razbrat, kaj sploh mislis. Zaenkrat je rdeca nit tvojih pisanj predvsem to, da smo tukaj vedno vsi proti enemu, da te ne razumemo, da se vidis v vlogi zrtve, ki jo vsi napadamo in ji brisemo sporocila, da ti je veliko ljudi nekaj povedalo ..., da se ti je (ali pa je nekdo pomagal) vsedel Horjul v zelodec, da ne poznas zakonskih pravil pri oskrbi najdenih mack ... Mnenje bos morala sele ubesedit, ker ga v tvojih postih ne najdem.

Si prav toliko navaden smrtnik, kot jaz ali kdorkoli drug s tega foruma in delanje zrtev tukaj ne pali. Znas komunicirat tako, da te razumemo, ali pa ne znas. To je vsa znanost, ki ima zvezo samo s tvojo (ne)zmoznostjo komunikacije in z nicemer drugim.

3. Ce bi merili uzaljenost, bi se iz tvojih sporocil verjetno kar kadilo. Torej, uzaljena si ti in v luft skaces ti. Kritiko bos morala pa sele napisat, ker tudi te v tvojih tekstih ne uspem najti. Malo streljas sem in malo tja, to je pa tudi vse.

4. Ni mi treba nicesar vedeti o tebi, samo preberem, kar si tukaj napisala, pa lahko recem samo: grooooozzzzzzzzaaaaaa! In kaj bos sedaj? Spet skocila v luft? Ali pa se bos potrudila in napisala argumentirano in berljivo kritiko, ki bo imela rep in glavo? To je samo od tebe odvisno, prav nic od mene, zato je brez veze, da mi spet pomahas s kaksnim zrtvenim jagenjckom.

5. A je to kaksna nalezljiva bolezen "veliko ljudi, moji prijatelji ..."? Ker nekako kar pogosto obolevate za njo. Si poskusila sama posvojiti zival v Horjulu? Ocitno nisi. Torej? Tvoje besede v zvezi s posvojitvami v Horjulu pomenijo tolk kot bucke. Ce ti je v veselje, potem pac misli, da tvoji prijatelji mislijo, da veliko ljudi misli ...
Glede konkretnega macka se boste zmenili s Polono in inspekcijo. Upam, da bos iz prve roke sporocila epilog.
Pred tem pa res predlagam, da si preberes papirje, za katere sem te sprasevala v prejsnjem sporocilu. Bos dobila notri na kaksno vprasanje iz te tocke cist taprav odgovor.

6. Vidim, da je tudi tebe zajela kokosja bolezen. Mnozite se kot bolhe s tem kurjim opletanjem. Hm ... Pomaga Frontline. Tudi proti obcutku, da so se vsi spravili nate. Pa predvsem pri jasnejsem pogledu na lastne tekste in lasten nivo komunikacije.

Okrog razumevanja je pa tako, da sem ob branju te teme pomislila na dvo in pol letno vnukinjo, s katero komunicirava nekako takole:
njeni "the vo..", "the ma..", "the ba.." in moji "kaj hoces povedat?"
Ker ne prideva do konca, gre pokazat, ce pa tudi takrat ne kapiram, greva najprej po kozarec vode, ce ne velja, greva naprej iskat Marsa, ce pa se to ne velja, jo vrzem v banjo Smiley.

Saj v resnici mi je popolnoma vseeno, kaj pises in kaj si mislis. Se mi je pa ravno dalo tule javit, kot se tebi da med (po tvoje) same "napadalce" in "kokoske" prit pisat.

Vse lepo tebi in tvojim zivalcam!
Logiran

luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #31 : sreda, 03.11.2010 : 07:35:39 »

Ziher je že javila, ampak na VURSU še iščejo ustreznega prevajalca, pardon, dešifranta.
Tudi jaz ne morem, da ne bi.....  predaja
Žalostno in resnično.
Logiran
Penny
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 302


WWW
« Odgovor #32 : sreda, 03.11.2010 : 09:33:24 »


5.Glede zavetišèa Horjul.....veliko ljudi , ki poznam so hoteli od tam posvojit živalce in jim niso dovolili(vzroka niso navedli), moj prijatelj je želel posvojit doloèenega psa in so ga zavrnili, šele preko neke veze je tega psa dobil. v zavetišèe nedavno in prosila za pomoè ,ker sem najdla ob cesti povoženega malega mucka in malo naprej še en živ mucek......sama ,stekel je v kamnolom ob cesti . klicala še gasilce in ti so me ponovno napotili prav v zavetišèe Horjul, ker je to njihovo obmoèje... in tu me je spet  zavrnila, kao da nima nikogar , kmi bi mi pomagal . oziroma blesava vprašanja , a je muc bolan in koliko je majhen? Kako pa naj bi vedela  ali je muc bolan ?Ker se vsaka bolezen vidi?In potem še vprašanja kaj bom z mucom?A ni zavetišèe zato ,da poskrbi za živalce?In izgovori da lahko komaj v ponedeljek(klicala sem v petek) pridejo pogledat.....,do takrat bi lahko bil maèkon že zdavnaj mrtev ,povožen ali bogvekje......in se obrnila na druge ljudi , ki so bili pripravljeni pomagat brez kakršnih koli vprašanj.... in še enkrat hvala njej...gospodièni Jadranki Juras ,ki mi je posodila živolovko,pa me niti pozna ne......
In še bi lahko naštevala ,pa  ne bom veè , ker ne boste znale tega po odraslo prebavit.....


Ne vem sicer kako je z Vrhniko, ampak s fantom sva na domžalskem območju enkrat poleti v poznih popoldanskih urah našla mucka. Je on dokaj pozno klical v zavetišče, vse lepo razložil, postavljena so mu bila enaka vprašanja in je na njih odgovoril, so mu naročili kaj naj naredi in ga prosili, če bi lahko on pripeljal mucka h njim. Sva mucka nekako prenočila in naslednji dan zjutraj sva ga odpeljala v Horjul. Polona je bila vmes dobesedno ves čas na telefonu, pa prišli so še posvojitelji neke pse gledat... Pa ne vem, meni se je zdela prijazna, še celo zahvalila se nama je, da sva se potrudila. V bistvu pa je res, da sva se še pred prvim klicem zavedala, da ne bova edina, ki kličeva za kakšno žival in da v Horjulu ne bodo kar skočili in bili nama v tistem momentu na uslugo.  Zato sva bila potrpežljiva in sva pač malo počakala. Verjamem, da pa marsikdo kliče in hoče, da se marsikaj zgodi takoj zdaj, najbrž nekateri res mislijo, da Polona vsa zdolgočasena čaka prav na vaš klic kot da nima drugega dela.
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #33 : sreda, 03.11.2010 : 10:49:46 »

POZNAŠ JIH , PA NIČ NE NAREDIŠ?Huh?!!!!!!HMMMMM, ZELO ZELO ŽALOSTNO, DA NEKDO TAKO GRDO PODPIRA TAKA DEJANJA Z MOLKOM...POVEJ KDO SO PA JIH JAZ PRIJAVIM NA INŠPEKTORAT....CCCCCCCC, TOLIKO O LJUBEZNI IN ZAŠČITI ŽIVALIM?KDO ZDAJ KOGA ŠČITI?A?!!!!!! :']RES BRAVO Afro

Če nekomu zaradi cepiva pogine pes in zato noče vsako leto cepiti psa za steklino, je to njegova odločitev. Kot je meni znano naj bi cepivo celo držalo 3 leta. In najbrž zato veterinarji pogledajo skozi prste. Sama cepim vsako leto.  V glavnem name ni treba vpiti in se delati pomembnejšega.

Pa še to bi dodala, sem že pripeljala tavajoča psa v Horjul, pa se nisem nič pridušala, ker sem jih pripeljala sama. mi je kristalno jasno, da se zaradi obilice dela težko odzovejo na vsak naš klic. Sploh, če žival ni poškodovana in agresivna.
Logiran
USHUAYA
novinec
*
Sporočil: 47


WWW
« Odgovor #34 : sreda, 03.11.2010 : 20:41:11 »

Če nekomu zaradi cepiva pogine pes in zato noče vsako leto cepiti psa za steklino, je to njegova odločitev. Kot je meni znano naj bi cepivo celo držalo 3 leta. In najbrž zato veterinarji pogledajo skozi prste. Sama cepim vsako leto.  V glavnem name ni treba vpiti in se delati pomembnejšega.

Pa še to bi dodala, sem že pripeljala tavajoča psa v Horjul, pa se nisem nič pridušala, ker sem jih pripeljala sama. mi je kristalno jasno, da se zaradi obilice dela težko odzovejo na vsak naš klic. Sploh, če žival ni poškodovana in agresivna.
Veterinarji ne smejo žigosat kar tako nekaj in dajat nalepke v knjižice,vsako cepivo je registrirano in le kateri od veterinarjev je takšen junak ,da za en podpis in nekaj drobiža , upa zastavit svojo licenco za delo?Huh
Logiran
USHUAYA
novinec
*
Sporočil: 47


WWW
« Odgovor #35 : sreda, 03.11.2010 : 20:56:47 »

USHUAYA, bom sla po tockah, ceprav imam nekaj tezav, saj je razen nekaj besednih zvez in stavkov tekst nerazumljiv in obupno tezko berljiv, ne glede na to, kako se tebi zdi oh in sploh super. Torej:

1. Ni res, kar trdis v prvi tocki. Tvoje prvo izbrisano sporocilo je bilo:

Izbrisanih je se nekaj tvojih kasnejsih sporocil. Ce bo potreba, jih bom nalimala tukaj.

2. To, da napises, kar mislis, je prav fajn lastnost, imamo pa problem, da ne znamo brat tvojih tekstov, ker se ne da razbrat, kaj sploh mislis. Zaenkrat je rdeca nit tvojih pisanj predvsem to, da smo tukaj vedno vsi proti enemu, da te ne razumemo, da se vidis v vlogi zrtve, ki jo vsi napadamo in ji brisemo sporocila, da ti je veliko ljudi nekaj povedalo ..., da se ti je (ali pa je nekdo pomagal) vsedel Horjul v zelodec, da ne poznas zakonskih pravil pri oskrbi najdenih mack ... Mnenje bos morala sele ubesedit, ker ga v tvojih postih ne najdem.

Si prav toliko navaden smrtnik, kot jaz ali kdorkoli drug s tega foruma in delanje zrtev tukaj ne pali. Znas komunicirat tako, da te razumemo, ali pa ne znas. To je vsa znanost, ki ima zvezo samo s tvojo (ne)zmoznostjo komunikacije in z nicemer drugim.

3. Ce bi merili uzaljenost, bi se iz tvojih sporocil verjetno kar kadilo. Torej, uzaljena si ti in v luft skaces ti. Kritiko bos morala pa sele napisat, ker tudi te v tvojih tekstih ne uspem najti. Malo streljas sem in malo tja, to je pa tudi vse.

4. Ni mi treba nicesar vedeti o tebi, samo preberem, kar si tukaj napisala, pa lahko recem samo: grooooozzzzzzzzaaaaaa! In kaj bos sedaj? Spet skocila v luft? Ali pa se bos potrudila in napisala argumentirano in berljivo kritiko, ki bo imela rep in glavo? To je samo od tebe odvisno, prav nic od mene, zato je brez veze, da mi spet pomahas s kaksnim zrtvenim jagenjckom.

5. A je to kaksna nalezljiva bolezen "veliko ljudi, moji prijatelji ..."? Ker nekako kar pogosto obolevate za njo. Si poskusila sama posvojiti zival v Horjulu? Ocitno nisi. Torej? Tvoje besede v zvezi s posvojitvami v Horjulu pomenijo tolk kot bucke. Ce ti je v veselje, potem pac misli, da tvoji prijatelji mislijo, da veliko ljudi misli ...
Glede konkretnega macka se boste zmenili s Polono in inspekcijo. Upam, da bos iz prve roke sporocila epilog.
Pred tem pa res predlagam, da si preberes papirje, za katere sem te sprasevala v prejsnjem sporocilu. Bos dobila notri na kaksno vprasanje iz te tocke cist taprav odgovor.

6. Vidim, da je tudi tebe zajela kokosja bolezen. Mnozite se kot bolhe s tem kurjim opletanjem. Hm ... Pomaga Frontline. Tudi proti obcutku, da so se vsi spravili nate. Pa predvsem pri jasnejsem pogledu na lastne tekste in lasten nivo komunikacije.

Okrog razumevanja je pa tako, da sem ob branju te teme pomislila na dvo in pol letno vnukinjo, s katero komunicirava nekako takole:
njeni "the vo..", "the ma..", "the ba.." in moji "kaj hoces povedat?"
Ker ne prideva do konca, gre pokazat, ce pa tudi takrat ne kapiram, greva najprej po kozarec vode, ce ne velja, greva naprej iskat Marsa, ce pa se to ne velja, jo vrzem v banjo Smiley.

Saj v resnici mi je popolnoma vseeno, kaj pises in kaj si mislis. Se mi je pa ravno dalo tule javit, kot se tebi da med (po tvoje) same "napadalce" in "kokoske" prit pisat.

Vse lepo tebi in tvojim zivalcam!
Nihče ne skače po luftu ,ker nimam zakaj.Frontline ti pa ne bo kaj pomagal pri kokošji bolezni(beri smeh),kvečjemu se bo kdo kakšnih bolh  in drugih zajedalcev rešil.....Kar se pa tiče potepuških mačk in ostalih živali.... nisem jaz zato ,da jih lovim okoli, (tega mi žal moja zlomjena hrbtenica ne dopušča), za te zadeve so pristojna zavetišča in vsako ima svoj rajon,katero pokriva Bevke?HuhHuhHuhHuh???In mucek ,če bi čakali do  ponedeljhka kot so mi  rekli v zavetišču, mogoče sploh ne bi več bil živ ,tako kot ne njegova bratec/sestrica,ki je ležala povožena na cesti.Glede posvojitve živali iz Horjula,ne nisem posvojila nobene ,jih imam od drugod.Sem pa ponudila pomoč ,da bi bila rejnica muckom, ker jih imajo preveč pa so me  zavrnili....
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #36 : sreda, 03.11.2010 : 22:29:57 »

za te zadeve so pristojna zavetišča in vsako ima svoj rajon,katero pokriva Bevke?HuhHuhHuhHuhHuh

Ne bi vedela.
Logiran

takoda
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #37 : četrtek, 04.11.2010 : 09:09:50 »

Citat
Kar se pa tiče potepuških mačk in ostalih živali.... nisem jaz zato ,da jih lovim okoli, (tega mi žal moja zlomjena hrbtenica ne dopušča), za te zadeve so pristojna zavetišča in vsako ima svoj rajon,katero pokriva Bevke?
Prvo kot prvo, zaposleni v zavetišču niso dolžni krožiti po svojem rajonu in iskati morebitnih poškodovanih, izgubljenih, zavrženih živali, to smo dolžni početi vsi! Se pravi tudi ti si dolžen poklicati pristojne službe, če zaznaš karkoli od tega. ( Če vidiš prometno nesrečo, se tudi obrneš stran, ker naj bi bil nekdo drug pristojen za posredovanje? )
In drugič: kako, za vraga, ti uspe toliko časa presedeti za računalnikom z zlomljeno hrbtenico? Bi si mislila, da nekdo s tako hudo poškodbo leži kje v bolnici...
Logiran
Patapižu
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.246


« Odgovor #38 : četrtek, 04.11.2010 : 09:32:23 »

Jaz pa nekaj ne razumem. Praviš, da ti tvoja poškodovana hrbtenica ne dopušča lova mačk.

.... nisem jaz zato ,da jih lovim okoli, (tega mi žal moja zlomjena hrbtenica ne dopušča)...
...in še enkrat hvala njej...gospodični Jadranki Juras ,ki mi je posodila živolovko,pa me niti pozna ne......
Mucek je ulovljen, pri meni nastanjen...

Kako si pa potem ujela tega mačka?
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #39 : četrtek, 04.11.2010 : 09:58:49 »

A si Horjul prosila, naj ti posodi živolovko, ali si samo vztrajala, da ga pridejo odlovit oni?
Logiran
USHUAYA
novinec
*
Sporočil: 47


WWW
« Odgovor #40 : sobota, 06.11.2010 : 12:29:36 »

Tudi jaz ne morem, da ne bi.....  predaja
Žalostno in resnično.
Ste se vprašali ,da vam sam pameti mogoče manjka?Me drugi vsi razumejo ..... aja in če nič ne razumete.... zakaj potem nekaj kokodakate nazaj??A kr tak v prazno?
Logiran
USHUAYA
novinec
*
Sporočil: 47


WWW
« Odgovor #41 : sobota, 06.11.2010 : 12:34:06 »

Ne bi vedela.
Res ne?ALi samo ne veš kje so Bevke?Horjul ima to področje, tako ,da je bila nepomoč iz  njihove strani.......
Jaz pa nekaj ne razumem. Praviš, da ti tvoja poškodovana hrbtenica ne dopušča lova mačk.

Kako si pa potem ujela tega mačka?A si slepa ? Sej sem napisala vse.... preberi še enkrat...... Jadranka Juras .... ring a bell?A?
Logiran
USHUAYA
novinec
*
Sporočil: 47


WWW
« Odgovor #42 : sobota, 06.11.2010 : 12:35:44 »

Ne bi vedela.
Ne bi vedela?Res ne , ali samo ne veš kje so Bevke? Horjul je zadolžen za to področje ,da ti malo pomagam Wink
Logiran
Patapižu
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.246


« Odgovor #43 : sobota, 06.11.2010 : 13:43:56 »

Zaenkrat mi še nič ne zvončklja, ker nisem okičkana kot novoletna jelka. Napisala si, da ti je Jadranka posodila živolovko, kar pa še ne pomeni, da je mačka tudi odlovila. No, glede na tvoj odgovor, lahko predvidevam, da ga je ona odlovila, ti pa imaš problem - sama s sabo.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #44 : sobota, 06.11.2010 : 13:54:15 »

Ne bi vedela?Res ne , ali samo ne veš kje so Bevke? Horjul je zadolžen za to področje ,da ti malo pomagam Wink

A bejž?
Logiran

Strani: 1 2 [3] 4   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: USHUAYA ima nekaj za povedat
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines