mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 10:35:10

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Lola iz Kamnika
Strani: 1 [2] 3 4   Dol
Natisni
Avtor Tema: Lola iz Kamnika  (Prebrano 22020 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #15 : četrtek, 14.07.2011 : 06:45:23 »

Zelo lepa gospodična!  Kiss Pa navihana očitno tudi. Wink
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #16 : četrtek, 14.07.2011 : 07:26:08 »

Lola, krasna krivotačka si Cheesy Kiss
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #17 : četrtek, 14.07.2011 : 07:38:24 »

Uživačka Cheesy
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #18 : četrtek, 14.07.2011 : 08:34:36 »

Joj, kako pa tale lepi svaljek uživa  Kiss! Srčica zlata. Pa kako je našpičena na race oz. aviacijo  Grin! Super ste!  ljubezen
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #19 : četrtek, 14.07.2011 : 08:40:10 »

Tole je pa res uživačka na kvadrat Cheesy Lolita, krasna si ljubezen
Logiran

Unikatne tablice in portretki
pi2
novinec
*
Sporočil: 22


WWW
« Odgovor #20 : četrtek, 14.07.2011 : 12:26:45 »

Danes nam je uspelo obnoviti domačo zalogo Rac (pssst!, da Lola ne ugotovi, da sta v omari kar dve! čisto frišni in kljunasti gagici ).
Zadnja je celo še v slabšem stanju kot njena predhodnica, ki je na objavljenih slikah, tako da bo kmalu potrebna nova osvežitev.

Z veseljem sporočamo, da se je Lolita celo spomnila, da bi se lahko naučila nov trikec poleg vseh ostalih, ki jih že zna.  bravo
Očitno bomo kmalu imeli že celo predstavo od skakanja, lajanja, iskanja v kateri roki imamo piškot, valjanja na 101 način, kukanja čez roko itd. 
Seveda bo vključeno tudi brskanje in razločevanje kamnov in še marsikaj drugega. Cool

Če ima kdo kakšen predlog, kaj bi jo lahko še naučili, prosim na plan z njimi. Imamo namreč problem, ker je gospodična dokaj nizka in dolga ko špaget, poleg tega ni priporočljivo večje obremenjevanje sprednjih tac  zaradi možne ponovne poškodbe hrustanca. Pa še izjemno dojemljiva je in jo kar razganja, tako močno tisti mali možgančki tuhtajo ob vseh sprehodih in plavanju.  Roll Eyes
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #21 : četrtek, 14.07.2011 : 13:54:22 »

Take običajne stvari najdeš pod trikci. Mi se zdaj glih učimo 'pospravi' - znosit vse igrače, ki so raztresene po dnevni, v eno gajbico. Ko bo znala, bo zgledalo ful impresivno za považit se pred obiski - samo rečeš 'pospravi' in pes naredi kar je treba Smiley. Nekako sva se skušali učit dajat perilo v stroj, ampak nama gre ful slabo, tolk je velka skušnjava po žvečenju vseh tistih dišečih cujn, da se komaj kroti in je po par poskusih čisto preč, ji kar živci odpovedujejo Roll Eyes. Očitno smo zelo zaposleni pa učimo psa takih 'uporabnih' reči, haha.

Ti bo še kdo drug kaj napisal, drugače si pa za kako idejo v horjulskem arhivu poglej temo od Čenče - ona pa skače levo, desno, nazaj in naprej, se vrti, obrača, ma tolk da jim še kosila ne skuha Tongue.
Logiran
pi2
novinec
*
Sporočil: 22


WWW
« Odgovor #22 : četrtek, 14.07.2011 : 14:24:23 »

Citat
Nekako sva se skušali učit dajat perilo v stroj,
Važen je namen Smiley Tole drugače sploh ni slaba ideja, samo en mičken problem ima: po par pranjih bi hitro nekdo letel za mano in psom, češ zakaj hudiča se je spet odtok zamašil z dlakami.   jezen Bomo kar vam prepustili to, zraven pa držali pesti, da vam uspe.  Afro


Poskusili bomopa s pospravljanjem igrač, ker je res dobra ideja!  Wink
Če (ko) uspe, javimo Smiley
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #23 : četrtek, 14.07.2011 : 15:05:53 »

Take običajne stvari najdeš pod trikci. Mi se zdaj glih učimo 'pospravi' - znosit vse igrače, ki so raztresene po dnevni, v eno gajbico. Ko bo znala, bo zgledalo ful impresivno za považit se pred obiski - samo rečeš 'pospravi' in pes naredi kar je treba Smiley. Nekako sva se skušali učit dajat perilo v stroj, ampak nama gre ful slabo, tolk je velka skušnjava po žvečenju vseh tistih dišečih cujn, da se komaj kroti in je po par poskusih čisto preč, ji kar živci odpovedujejo Roll Eyes. Očitno smo zelo zaposleni pa učimo psa takih 'uporabnih' reči, haha.

Ti bo še kdo drug kaj napisal, drugače si pa za kako idejo v horjulskem arhivu poglej temo od Čenče - ona pa skače levo, desno, nazaj in naprej, se vrti, obrača, ma tolk da jim še kosila ne skuha Tongue.
Jao, FŽ, mi se tudi  takole važimo pred obiski, samo da vedno vice versa.
Vsakič, ko kdo pride, Sančo odpira vse predale po spisku in iz vsakega zmeče ven vse, kar je za zmetat.
Iz svojega zgizene igrače, stare ovratnice in pasje plaščke, iz naslednjega moje šale, kape, rokavice ter torbice, najbolj kulsko Cool je pa, ko začne do konca odpirati predal z umazanimi cotami, čakajočimi na pralni stroj, in lepo počasi, kos za kosom, pokaže vse bogastvo doma. No, in če je posebno dobre volje, zloži gostom pred noge. Lej, kaj mamo  Cheesy... Nismo ga tako učili, naravni talent.  Afro
No, do tistega predala z umazanimi cotami gre, ko se pa tistemu približa,  pa mene useka en rahel nervus histericus.

Simpatična je tale ovčarska jazbečarka Lola.  Kiss
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #24 : četrtek, 14.07.2011 : 17:00:28 »

Sanco1a, kakšne pokate pri vas Grin.
Pozdravček Loli - pa javite se kaj ko naštudirate, da bomo lahko malo firbec pasli Wink Tongue!
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #25 : četrtek, 14.07.2011 : 17:05:42 »

Pokaži Loli tole temo, Bit obvlada marsikatero gospodinjsko opravilo Cheesy
http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,41441.0.html
Logiran

Unikatne tablice in portretki
pi2
novinec
*
Sporočil: 22


WWW
« Odgovor #26 : četrtek, 14.07.2011 : 17:12:22 »

zdaj ste nam naložili toooliko dela Smiley Lola bo uživala sto na uro  Cheesy
nekaj že usvojenega poslikamo takoj, ko je možno. Fotoaparatu vedno nekaj manjka takrat ko ni treba jezen
Logiran
pi2
novinec
*
Sporočil: 22


WWW
« Odgovor #27 : nedelja, 04.09.2011 : 20:56:27 »

En poletni pozdrav spet od Lole! Smiley

Ker je bilo takooo vroče, smo se raje kot učenja, lotili zadeve "osreči psa po pasje"; prevedeno: pelji Lolo do vode, pobiraj "bitriške kugle", ki jih prinese, pojdi v  gozd, na travnik in divjaj z njo.  Cheesy

Nato smo:

Lolo spremenili v mokro miš1


 
mokro miš2


in neprimerne kugle porabili za premagovanje strahu pred bazenčkom, ki je sedaj priljubljeno mesto za pasje potaplanje.


V primeru, da nismo dovolj hitri na pohodih, nas je gospodična tako vestno počakala pred ovinkom...


...nato pa s pasjo pahljačo odhlačala naprej.

Smo pa tudi napredovali pri tacah, ki so pri nas nasploh zelo občutljive, kar se tiče česanja, prijemanja itd.
Z veliko dobre volje in potrpljenja smo se naučili, da krtača samo krtači in ne boli, ko se jim približaš.  Wink

Seveda nismo lenarili kar se tiče učenja, zato smo se naučili lajati na mačke, prinesiti točno določene igrače, čuvati "hišo" (razen ponoči, ko se spi ko klada Wink), zganjati skupaj "domačo čredo" in se prikupiti celo poštarju, ki se sedaj ne boji več naše klobase, ker klobasa samo mirno koraka mimo, češ "ne porajti me, jst morm spet ven lulat". predaja

Poskušali smo se naučiti priklon, ampak nam je velementno spodletel, zato smo raje začeli zabavati očija s "piramido". Nekdo gre na vse štiri, Lola hop na hrbet in se gremo konjička.  Grin Brez problema nam je uspela tudi osmica okrog nog. Smiley
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #28 : ponedeljek, 05.09.2011 : 12:36:40 »

Lušna punca je ratala Kiss
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #29 : ponedeljek, 05.09.2011 : 13:37:27 »

Srčica je tale kokica... Najboljša pa je slikica, kjer skupaj čofotate po bazenčku...  Kiss
Logiran
Strani: 1 [2] 3 4   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Lola iz Kamnika
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines