mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 16:58:34

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Strani: 1 ... 365 366 367 368 369 [370]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko  (Prebrano 779340 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #5535 : torek, 04.07.2017 : 11:28:02 »

1. 7. 2017 je bil moj PraSnik 7 let mojih Rojstnih Dnevov! veselje praznovanje



DobiU sem tudi Darile: surovo Kravjo Kost in ... jao meni ... jeŠa!!!!! wtf
Mislim, da gabom kmalu Umoriu, tako kot sem Kost Evil Tongue





Lepo se mejte tudi Vi, Roko ma vas raT!  Kiss Kiss Kiss Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
pudelj
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.450


« Odgovor #5536 : torek, 04.07.2017 : 12:01:47 »

Vse najboljse☺
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #5537 : torek, 04.07.2017 : 13:56:26 »

JeŠi so zoprna reč, Roko, sam da veš. Naša ima tut enga podobnega in je rekla da bomo nekaj na je, če se bomo vanj vtikali. Ker si določena Nižja Bitja Brez Možganov močno želijo, da bi ga vsaj poscali, če ne kaj druzga. Pravzaprav sem zdaj dobila idejo...

Pa naj ti da kaj za jest, kosti naj si v nos vtakne, baba skopuška. Lp Mila
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #5538 : torek, 04.07.2017 : 16:19:28 »

Hjoj  Cheesy Moj Zaročenec je praznoval, jst pa klele na morju čist odrezana oT sveta  Angry in breS inforMacij. Moja mi nič ne dovol na inter Net, samo učasih.  Roll Eyes

Torej zdaj iSkoristim priliko in ti pošiljam velik lupčkov čez ceu Smrček in Fris!  Kiss ljubezen ljubezen  Naskočila te bom pa pol ko se u živo vidiva!  Cool

Tvoja zvesta Zapečenka Zaročenka COCKTA!  Cheesy
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #5539 : torek, 04.07.2017 : 20:24:51 »

Dragi Roko, lepo da si se oglasiU in nas obvestiU o svojem PraSniku Cool. Blagor tebi, ker si dobiU toliko reči, jaz nisem dobiU nič Lips Sealed. Še jeŠa ne, ampak to je dobro ker ga ne rabim ker en živi pri nas na vrtu in straši naju z Mižijem in si ne upava ponoči na vrtu lulati in lajati, da naju nebi grozni jeŠ zagrabiU in požrU Sad. JaS ti želim Use najboljš happy birthday, pa Miži ti tudi želi Use najboljš happy birthday, Baba Kojn ti pa pošilja poljuPček na goPček in pravi, da bo danes en pir oTprla in tebi nazdraUla drink.
Te pozdraUlja Tvoj prijatU Sonny objem
PS Za jesenski Siminar pa prosim napiš eno izpredavanje z naslovom "Kako Umoriti JeŠa kiga dobiš za PraSnik" Cool
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #5540 : nedelja, 23.07.2017 : 08:54:43 »

Lubek zlati vse najnaj, pa zdrav bodi, pa veliko merjaščevih kupčkov ti želimo za rojSNi dan iz našega brloga  Kiss Kiss Kiss
Logiran
Strani: 1 ... 365 366 367 368 369 [370]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines