mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 23:49:11

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Zavetišče Horjul na Facebooku
Strani: [1] 2 3 4   Dol
Natisni
Avtor Tema: Zavetišče Horjul na Facebooku  (Prebrano 37037 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
vixi
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 938



WWW
« : sobota, 04.12.2010 : 18:20:44 »

Tole v bistvu spada pod kaj potrebujemo. Najbolj nujni so posvojitelji, brez posvojiteljev je ves trud pravzaprav zaman. FB s svojo viralnostjo odlično pripomore k temu, da varovanci zavetišča dosežejo vsak dan več ljudi in s tem potencialne posvojitelje.

Torej, vsi, ki še niste "lajkali" Zavetišča Horjul na FB in ga še niste priporočali vsem svojim prijateljem, sošolcem, sosedom, znancem, sodelavcem, sorodnikom... lahko to naredite zdajle, prec, takoj.
Najbrž vsi registrirani veste kako to gre, pa vseeno - klik na slikico spodaj vas pelje na Horjulsko stran na Facebook-u. Pod profilno sliko levo zgoraj kliknete na Suggest to friends oziroma Priporoči prijateljem in ko se odpre okno s spiskom vaših prijateljev, poklikate vse, ki so vidni (zamegljeni že spremljajo stran).

http://www.facebook.com/ZavetisceHorjul

http://www.facebook.com/zavetisce



Najmanj ta trenutek, kar lahko naredite. Povejte naprej 
Logiran

MaksiMaša
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 919


« Odgovor #1 : sobota, 04.12.2010 : 22:16:56 »

evo, storjeno!
Logiran
vixi
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 938



WWW
« Odgovor #2 : nedelja, 05.12.2010 : 13:59:34 »

Takoj se pozna  Smiley

Sem mislila, da se cifra zgoraj ne bo posodabljala (ker je badge samo polinkan kot image) pa se, sama od sebe (kar je verjetno logično saj se vir slike posodablja) in zdaj se ne spomnim kakšna je bila številka včeraj, a vem, da je bila manjša  Tongue

Vsake toliko časa lahko delite album tistih, ki iščejo dom ali posamezno žival ali novega najdenca, da morda doseže koga, ki ga pozna ali mačka in psa meseca... Ni treba da svoje prijatelje zasuvate z objavami, a en, dva, mogoče tri na teden je ravno toliko, da se ne pozabi, da so nekje, živi, potrebujejo našo pomoč in čakajo nov dom.
Takšen badge lahko pripnete tudi na svojo internetno stran ali blog. Če imate svojo "poslovno" stran na FB, lahko ZH dodate kot priljubljeno stran (tako jo vidijo vsi vaši "lajkerji")

To so predlogi za mini malenkosti, ki jih lahko naredimo vsi, ki določen čas previsimo na Facebook-u ali bloggamo. Vzamejo minimalno časa, lahko pa veliko pripomorejo pri prepoznavnosti zavetišča oz. predvsem pri tem, da živali dosežejo čimveč ljudi, ki morda razmišljajo o posvojitvi ali poznajo koga, ki razmišlja o posvojitvi ali takšnih, ki se ob tem naučijo kako malenkost ali spoznajo, da ni treba AP gledati in se čuditi krutostim, ker je tega takoj za taprvo slovensko planko čisto dovolj. Morda si celo zapomnijo, kaj je treba storiti v določenih primerih ali naprimer končno dojamejo zakaj je nujno, da sterilizirajo svojo mačko...

Od mene hvala vsem, ki boste naredili karkoli od zgoraj naštetega  Kiss
Logiran

Houdini
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.128


WWW
« Odgovor #3 : nedelja, 05.12.2010 : 15:25:04 »

Malce off topic, ampak povezano.
Ravno kake 14 dni nazaj sem dobila "dokaz", da je FB časih vseeno fajn. Sem bila na gorenjskem, še malce naprej od Kranjske v trgovini. In na blagaji neka ženska, ko jo vpraša prodajalka, a danes pa nič hrane za mačke ne boš? In pravi ona, da ne, da je pred kratkim na FB prebrala, da taka hrana ni dobra za mačke. In da ko je šla še malo prebrat, je ugotovila, da to res drži in da sedaj ali kuha mački ali pa ji daje boljšo hrano, ki ji jo sestra pripelje od nekje ...

Jo je sicer prodajalka malo postrani pogledala, pa nekaj ne račun tega rekla, če ni dovolj, da je bogi vn ne sme ... ampak se je samo nasmehnila, poslovila in šla...


Tako, da mogoče pa vseeno koga kje kaj doseže čisto nepričakovano ...
Logiran
vixi
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 938



WWW
« Odgovor #4 : nedelja, 05.12.2010 : 16:14:12 »

Karkoli takega se koga prime je super Afro se mi zdi.
Logiran

uncas
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.368


« Odgovor #5 : nedelja, 05.12.2010 : 21:19:56 »

Done Smiley
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #6 : ponedeljek, 06.12.2010 : 08:07:55 »

Me je sicer marsikaj minilo... resno izobraževanje recimo... pa ne bom odpirala nove teme. Težko je poslušat, je pa toliko lažje slide pogledat in mogoče malo bolje razumet, kje je v resnici problem. Tak, na strokovni ravni, ne na čustveni in na podobnih sranje povzročujočih ravneh.

http://breeze.ucdavis.edu/p14469253/
Logiran

miši
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 115


WWW
« Odgovor #7 : ponedeljek, 06.12.2010 : 14:36:07 »

Poslano vsem prijateljem, OMG, Vixi, hvala da si nas spomnila, kr ne morem verjet, da tega še nisme prej naredila.
Logiran
vixi
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 938



WWW
« Odgovor #8 : ponedeljek, 06.12.2010 : 18:46:23 »

Sem spomnila, ker so mene že enkrat spomnili, da zakaj ne spomnem  Grin


Me je sicer marsikaj minilo... resno izobraževanje recimo... pa ne bom odpirala nove teme. Težko je poslušat, je pa toliko lažje slide pogledat in mogoče malo bolje razumet, kje je v resnici problem. Tak, na strokovni ravni, ne na čustveni in na podobnih sranje povzročujočih ravneh.
http://breeze.ucdavis.edu/p14469253/

Samo upam lahko, da bo komu iz slideov kaj bolj jasno. Meni je že cel čas, pa če to hočem ali nočem. In verjamem, da nisem edina. Tisti, ki teh dejstev nočejo razumeti, jih nikoli ne bodo in čisto vseeno je tudi če jim narišemo in pobarvamo. Si želim, da ne bi obstajalo pa nič ne pomaga in potem si želim vsaj, da bi več ljudi razumelo. In ko pride do take kritične točke si želim samo še, da bi vsaj ne obsojali tistega, ki razen da namesto nas, kateregakoli izmed nas, opravi najtežji del, ni nič kriv, niti krivičen, niti slab za to. Jaz si sicer vzamem pravico biti žalostna zaradi tega, ne jemljem pa si pravice za obsojanje, kadar je razlog vse tole iz tegale seminarja.

Poglejte, poslušajte predavanje in si, če nič drugega dobro zapomnite primer s pečico. Ta primer je tako trotlziher, da bi ga morali prav vsi razumeti, če izpostavim samo življenski prostor in izpustim vse ostale posledice.
Logiran

Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #9 : ponedeljek, 06.12.2010 : 22:12:52 »

Me je sicer marsikaj minilo... resno izobraževanje recimo... pa ne bom odpirala nove teme. Težko je poslušat, je pa toliko lažje slide pogledat in mogoče malo bolje razumet, kje je v resnici problem. Tak, na strokovni ravni, ne na čustveni in na podobnih sranje povzročujočih ravneh.

http://breeze.ucdavis.edu/p14469253/

Prav zares me čudi, da ni tukaj kakšne razprave o tem, kar je na linku.
Logiran

luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #10 : torek, 07.12.2010 : 07:29:28 »

Si jo hranim za vikend, da jo lahko normalno pogledam.... Je pa zanimivo!
Logiran
Patapižu
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.246


« Odgovor #11 : torek, 07.12.2010 : 10:18:11 »

Meni video prekinja. Sem ga že parkrat probala zagnat, pa ne gre, tako da ga nisem poslušala, ker je to prekinjanje nemogoče za poslušat.
Se pa tudi sama čudim, da ni več komentarjev na link, glede na to, da ima zavetišče kar nekaj prostovoljcev in zaposleno, ki sodelujejo na forumu v raznoraznih debatah, samo v strokovnih ne Tongue.
Logiran
pridna
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.335



« Odgovor #12 : torek, 07.12.2010 : 11:00:33 »

Kaj to pomeni?
Logiran

Ustvaril sem si svoje mnenje. Prosim, ne zmedite me z DEJSTVI. (neznani avtor)
vixi
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 938



WWW
« Odgovor #13 : torek, 07.12.2010 : 11:29:31 »

Mene tudi zanima, kaj si hotela povedati.

Se pa meni tudi malo zatika, ampak se da gledat. Zadeva je v Flashu, fino je imet zadnjo različico Flashplayerja naloženo.
Logiran

Patapižu
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.246


« Odgovor #14 : torek, 07.12.2010 : 11:55:13 »

A to kaj sem zdaj napisala je pa zanimivo in vredno komentiranja, bolj kot komentiranje linka?
Kaj to pomeni? Pomeni to, da so/ste prostovoljke v dnevnem, tedenskem, mesečnem stiku z zavetiščem in iz tega predvidevam, da vam je problematika bližje.
Logiran
Strani: [1] 2 3 4   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Zavetišče Horjul na Facebooku
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines