mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 16:45:25

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  člani med seboj  |  v spomin  |  Tema: Lavanda..zate
Strani: 1 [2]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Lavanda..zate  (Prebrano 12593 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
slavica
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 254


WWW
« Odgovor #15 : torek, 14.12.2010 : 12:05:40 »

Slikice naše zvezdice

http://www.mojalbum.com/slavicaslavica/lavanda
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #16 : torek, 14.12.2010 : 16:44:12 »

Zelo lepa je bila.... Kiss Kiss
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #17 : torek, 14.12.2010 : 18:26:29 »

Čudovita je bila  Kiss in še vedno je, ampak nekje drugje. Za tebe Lavanda  Kiss Kiss in za tebe, slavica  Kiss Kiss
Logiran
slavica
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 254


WWW
« Odgovor #18 : sreda, 09.02.2011 : 22:08:13 »

Živjo, Lavanda.
Ljubica moja, če bi ti vedela, kaj si sprožila...
Ti si razlog, da sem odkrila ta forum. Ti si razlog, da večino časa vozim s sabo transporter, če bo kakšna muca potrebovala pomoč...
Zaradi tebe ostale muce sedaj pazim bolj kot lastne oči. In zaradi tebe me vse skrbi še stokrat bolj, strahove in slabe stvari vidim neprestano povsod, kar se mi že počasi pozna na zdravju.

Pogrešam te pa še zmeraj tako, da ni besed, da bi to opisale. Res je, tudi Sunny se sedaj stiska k meni, zelo ga imam rada. Vendar to nisi ti, punčka moja.

Zakaj zmeraj znova podoživljam tisti grozen dan, zakaj se ne morem spominjati samo lepih trenutkov? Kdaj me boš nehala mučiti, Lavanda?
Oprosti mi. Rada te imam.
Logiran
tamcek
rad pišem
****
Sporočil: 367


WWW
« Odgovor #19 : četrtek, 10.02.2011 : 22:11:13 »

Moje sožalje.  Cry No, zdaj spet jočem, tokrat ne samo za svojima srčkoma ampak še za Lavandico. Tudi meni so se ljudje smejali in niso razumeli, ampak jaz tudi ne morem preboleti, niti moja družina, zato te popolnoma in 300% razumem. Tudi jaz skozi donacije in te forume nekako najdem tolažbo. In seveda preko naše nove muce. Ampak enega bitja drugo nikoli povsem ne nadomesti in praznina ostane. Kot pri ljudeh. Je pa bolečina skozi čas kljub temu manjša.
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #20 : sreda, 16.02.2011 : 19:46:43 »

slavica, samo čas bo zacelil rane  Kiss verjemi v to, in potolaži se. Lavanda te gleda, in noče, da si žalostna  Kiss Te pa razumem.

Lepo, da pomagaš drugim živalim, to je res lepo od tebe  Smiley
Logiran
slavica
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 254


WWW
« Odgovor #21 : sreda, 16.02.2011 : 19:50:22 »

Hvala.
Posebej hvala tebi, Branka, ki sedaj preživljaš iste boležine, pa vendar si še zmožna dajati sočutje tudi drugim. Drži se.  Kiss
Logiran
an-ja
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 255


« Odgovor #22 : sreda, 16.02.2011 : 20:15:08 »

Slavica,
vzemi si časa za žalovanje, kolikor ga potrebuješ. Nihče in nič ne more zapolniti praznine, ki ostane, ko nas zapustijo najdražji. Sčasoma pa tudi praznina postane prazna in takrat je čas za novo vsebino.  To začutiš. Ko se zjutraj zbudiš, in ni prva misel to, kako je bilo, ko je bilo...ampak kaj je in kako bo.

nisem mojster besede, ne znam se izražat. V bistvu, jaz sem potrebovala dobro leto, da sem prebolela psa. Da ni bil v mojih mislih vedno in povsod. Več kot eno leto, da sem si lahko ogledala njegove slike s hvaležnostjo in radostjo v srcu, da je leta in leta bil z menoj. Da se ne zjokam ob vsakem obujanju spominov.
Logiran
slavica
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 254


WWW
« Odgovor #23 : sreda, 16.02.2011 : 20:25:14 »

Vse vaše besede so kot balzam. Nihče v okolici ne ve, kako zelo jo pogrešam, kolikokrat še jokam, ker sem nazadnje slišala "pa daj že nehaj s to mačko, zganjaš dramo, kot da ti je mati umrla!".  sram
Tako da samo sem še občasno napišem Lavandi pismo, kadar je žalost prehuda.

Stokrat vam hvala, vsem.
 Cry
Logiran
Dominika
midi
****
Sporočil: 393


« Odgovor #24 : sreda, 16.02.2011 : 22:35:17 »


Točno vem, kako se počutiš. Sem bila v tvoji koži. Kar ne nehaš  jokat....ne gre. Očitno potrebuješ več časa, kot drugi, da to izgubo nekako prebrodiš, ampak boš. Počasi....

Tvoja Lavanda je tvoj angelček, s katerim se lahko pogovarjaš in samo ti jo lahko vidiš in čutiš.  Ti, ki si bila njen človek. To je neprecenljivo. In prepričana sem, da ti ni nič zamerila, zatorej naj te to ne skrbi. Živali pač niso take.

Saj bo šlo.
Logiran
Meredith
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 182


« Odgovor #25 : sobota, 19.02.2011 : 19:57:26 »

slavica, iskrene sožalje Cry Cry.

Ne poslušaj ljudi, ki ti govorijo da zganjaš dramo in ko ti govorijo, da je bila samo mačka. Nobena mačka ni "samo" mačka. Vsaka od njih ima sposobnost, da se nam zasidra v srce za vedno, tako kot se je tebi Lavanda..
In nikar se ne počuti krivo za njeno smrt..vem iz lastnih izkušenj da notranje-zunanje muce vedno gredo prehitro v mačja nebesa, in ti si jo poskušala zadržati notri, jo imeti na varnem..a žal je bila preveč navajena na mačjo svobodo, ki je pri ljudeh tako opevana.. žal, nekaterih ljudi nikoli ne izuči, nikoli ne spregledajo kako kruta in ničvredna je v resnici ta svoboda..
Zelo sem vesela, da te je Lavandica pripeljala na ta forum..bila je res angelček.

S časom bo tudi praznina izginila in za vedno bo ostal lep spomin nanjo..praznino pa bodo zapolnile nove mačje vragolije Smiley.
Drži se Kiss.
Logiran
Strani: 1 [2]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  člani med seboj  |  v spomin  |  Tema: Lavanda..zate
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines