mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 20.04.2024 : 06:27:24

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Goldi
Strani: 1 2 3 [4] 5   Dol
Natisni
Avtor Tema: Goldi  (Prebrano 19638 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #45 : ponedeljek, 03.01.2011 : 12:45:27 »

deteljica, ne vem, kaj je napisano na KZS, ce sploh kaj, ker jih preprosto ne dobim ne v sprejemni ne na rodovnikih, pa vztrajno klicem v casu uradnih ur.
Logiran

deteljica
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.357


« Odgovor #46 : ponedeljek, 03.01.2011 : 13:17:39 »

deteljica, ne vem, kaj je napisano na KZS, ce sploh kaj, ker jih preprosto ne dobim ne v sprejemni ne na rodovnikih, pa vztrajno klicem v casu uradnih ur.

Pokliči Andrejo Strajnar na privat mobi, če uradna pot ne dela. Vsaj glede vpisov v rodovno knjigo bo znala kaj pomagat, če vam kdaj koristi. (ča nimaš št. pošljem SMS vizitko).
Sicer pa ostaja dejtvo, da se išče denar za kamnoseka in nov dom. Psica zgleda sicer v dokaj dobrem stanju , vsaj lepa še zagotovo brezhibno in nekoga razveseljevala še dolgo vrsto let  Smiley.
Enkratno priliko imajo tudi vsi, ki so si od nekdaj želeli rodovniškega psa, šampionskega  porekla in zunanjosti  Wink
A ni za take vedno gužva?
Logiran
kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #47 : ponedeljek, 03.01.2011 : 13:31:11 »

Sicer s tole pikico nima zveze, ampak bi samo nekaj dodala. Dve razstavi organiziram jaz oz. za dve razstavi sprejemam prijave. In meni lepo vestno posiljajo kopije rodovnikov, ce ne, jih na to opomnim.  Wink Izjeme seveda so in to so psi, ki so se ze razstavljali na eni od teh razstav ali pa slovenski psi, ki so pri nas opravljali vzrejno dovoljenje in jih imam ze v eni "evidenci". Obcasna izjema je kak tujec, ki ga ne dobim na mail in ima ponavadi rodovnike svojih psov objavljene na spletni strani. Pa ga tam malo preverim. Smiley Sem upala, da je taka praksa na vseh razstavah.  Smiley

Me res zanima kdo je na KZS napisan kot lastnik. Pravzaprav mislim, da se vedno en in isti, ker dvomim, da se je delal prepis. lp

Logiran

kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #48 : ponedeljek, 03.01.2011 : 13:47:35 »

Citat
Po vsem napisanem izgleda, da psicka ima lastnika...... saj predvidevam da glede na to da je rodovniska in da ima za sabo obsezno razstavno kariero to ni nobena skrivnost.

Ory, lastnik je bil T. Zajc, psarna Multipla. To ni skrivnost. Kam je potem psico oddal, pa ne vem. Meni je takrat rekel, da v dobre roke. Ce ni naredil prepisa je psica se vedno njegova oz. zdaj verjetno ne vec. Kar sem napisala v mojem prvem postu so dejstva, vzreditelj, razstavna kariera....been there. Sad Lahko samo recem, da mi je zal, da ga nisem prej spregledala. In res me zanima kje so ostali dalmatinci, ker doma jih nima vec, je povedal sam, meni osebno. Zdaj ima pac macke. Angry
Logiran

zuzi
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 100


WWW
« Odgovor #49 : ponedeljek, 03.01.2011 : 14:00:26 »

brez besed  Cry

sem pa našla objavo iz nekega drugega foruma o mačkarni (istega človega) ***

nevem kaj naj rečem... GROZA [ jezen
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #50 : ponedeljek, 03.01.2011 : 14:01:17 »

Se strinjam, da niso vse razstave tako šalabajzerske (oz. bolje - niso več), prav tako bi opozorila, da niso vsi vzreditelji taki šalabajzerji kot tale, kot tudi niso vsi lepi in pridni in oh in sploh, če slučajno poznate kakšnega, ki je ok. Tudi čip je ponekod ok usklajen z bazo, ponekod pa ne. Fajn je, da imamo čipe, še bolje pa bi bilo, da bi vse v bazi štimalo, za kar se bo morala potrudit cela vrsta služb - ko bodo ugotovili, da en klinc štima sistem, kot je zdaj - šalabajzerski in brez nadzora.

Vsekakor tole napletanje o bi ... in kako bi ... nič ne pomaga Goldi, bo ji pa pomagal kakšen odgovoren posvojitelj in upam, da se kmalu oglasi.
Logiran

Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #51 : ponedeljek, 03.01.2011 : 14:02:10 »

zuzi, sem izbrisala link, ker tukaj ne bomo delali reklame za šalabajzersko vzrejo mačk.
Logiran

zuzi
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 100


WWW
« Odgovor #52 : ponedeljek, 03.01.2011 : 14:07:42 »

prav se opravičujem, saj ni bilo mišljeno kot reklama, ampak bolj opozorilo. 

Držim pesti, da Goldi čimprej najde nov dom in dobre lastnike.
Logiran
Patapižu
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.246


« Odgovor #53 : petek, 07.01.2011 : 18:54:48 »

Drug del kontrole bo enkrat treba naredit tako, da se bo šlo od verige do verige oz. od pesjaka do pesjaka in po sprehajališčih s čitalcem.
Pred meseci je bilo na enem sestanku govora o tem, da bi bilo morda smiselno spet uvesti kontrolo hišnih živali ob letni kontroli gospodarskih živali. Tako, kot je to bilo včasih. Inšpektor bi ob kontroli gospodarskih živali preveril še čip hišne živali. Ampak to je bil samo pogovor - tako mimogrede. Za dejansko izvedbo tega, bi se bilo potrebno obrniti na Kmetijsko ministrstvo, kar pa lahko stori VURS (poda predlog).
S čitalcem po sprehajališčih se je že kontroliralo in se še bo.

Goldi, tebi pa želim, da hitro najdeš dobri dom.
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #54 : ponedeljek, 17.01.2011 : 21:08:27 »

Ful prijazna, ful nežna, ful zlata, ful ful ful za imet! Kiss





K
Logiran
takoda
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #55 : torek, 18.01.2011 : 08:04:17 »

Lepa pikica  Kiss.
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #56 : torek, 18.01.2011 : 11:44:17 »

Kiss
Logiran

takoda
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #57 : torek, 18.01.2011 : 13:20:12 »

Na drugi fotki me spominja na Čipovih prvih 6 mesecev z menoj: ista drža, pogled, negotovost... da se ti res milo stori pri srcu  Kiss
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #58 : ponedeljek, 07.02.2011 : 18:54:45 »

Goldička ful prijazna!









K
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #59 : ponedeljek, 07.02.2011 : 18:58:19 »

Smiley videti je zadovoljna Kiss hitro v nov dom!
Logiran

Strani: 1 2 3 [4] 5   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Goldi
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines