mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 13:54:52

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Odgovorno skrbništvo ...  |  Tema: Duplica: Prošnja za pomoč in poziv lastnici psa
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Duplica: Prošnja za pomoč in poziv lastnici psa  (Prebrano 3991 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« : četrtek, 23.06.2016 : 10:40:28 »

Objavljam prošnjo oz. poziv:

Prošnja za pomoč in poziv lastnici psa

V torek, 21. 6. 2016, ob 20.15 je pri avtobusnem postajališču pred gostilno Mlakar na Duplici pes ugriznil 11-letno hči v stegno. Lastnica psa je imela na povodcu dva psa srednje rasti. Hči se je mimo pripeljala na skiroju, ko je vanjo skočil eden izmed njiju. Pes je bil pretežno rjave barve in kratke, ravne dlake. Lastnica je stara cca. 40-50 let in ima daljše, najbrž kodraste lase rdečkaste barve. Pot je nadaljevala v smeri Šmarce.

Z lastnico psa bi radi vzpostavili kontakt in pridobili podatek o opravljenem cepljenju psa. Ta informacija je za nas zelo pomembna. V nasprotnem primeru se bo hči morala cepiti proti steklini, česar si resnično ne želimo. Do lastnice nimamo nobenih drugih zahtev in smo pripravljeni poravnati tudi morebitne preglede pri veterinarju.

V kolikor kdo razpolaga s podatkom o lastnici, ali pa sama prebira ta zapis, lepo prosim, če pokliče na telefonsko številko 041 872 057.

Najlepša hvala in lep pozdrav,
Jerica M. Pestotnik


vir klik
Logiran

Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Odgovorno skrbništvo ...  |  Tema: Duplica: Prošnja za pomoč in poziv lastnici psa
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines