mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 16:25:50

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Nevaren kunček/Johanca
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 27   Dol
Natisni
Avtor Tema: Nevaren kunček/Johanca  (Prebrano 71138 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Itlam
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.168


WWW
« Odgovor #15 : torek, 25.01.2011 : 21:32:27 »

No sej, no sej... jst brez rokavic in to unih antirabičnih ne dam več roke v to kletko Angry
hehe, sej bo  Wink  Wink  Cheesy
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #16 : torek, 25.01.2011 : 21:34:54 »

Ma ja, v dobro šolo, pa bo
Logiran
Itlam
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.168


WWW
« Odgovor #17 : torek, 25.01.2011 : 21:41:36 »

Ja, zadeva rešena, ne sanco1a  Cheesy Grin Cheesy, hihi.
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #18 : torek, 25.01.2011 : 22:36:31 »

Pa ste vi stoprocentno sigurni, da je to kunec? Ker... KLIK  Huh
Logiran
vixi
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 938



WWW
« Odgovor #19 : sreda, 26.01.2011 : 07:55:08 »

  Mascaro sem odjokala dol zdajle! Načeloma se mi kape živalim na glavo dajat ne zdi ravno nekaj, razen če ni potrebno (senčnik za oči ipd.), ampak če si jo pa takole sam gor navleče in potem še tako zadovoljno gleda... potem pa le  Grin
Logiran

Bourbonka
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 108


« Odgovor #20 : sreda, 26.01.2011 : 08:22:38 »

Hm, a niso ponavadi breje kunčice tako napadalne?... Wink Undecided
Logiran
slavica
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 254


WWW
« Odgovor #21 : sreda, 26.01.2011 : 09:27:53 »

Hm, a niso ponavadi breje kunčice tako napadalne?... Wink Undecided

Ne, ni rečeno. Naš je fant, torej bi težko bil noseč  Tongue, pa isto brani svojo hišo. Sicer je velika carta, rad je v naročju, nič napadalen. Če pa sežem v roko v njegovo hišo, se pa spremeni v Atilo - ko mu čistim, ga mora obvezno mož zamotit drugje z božanjem, sicer moja roka rabi prvo pomoč  Grin
Logiran
kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #22 : sreda, 26.01.2011 : 09:48:17 »

Smetka, cist tipicnega kunca imas.  Kiss Moji vsi zacasniki so bili taksni, pa sem jih potem z brisaco pokrivala in iz kletke dajala. Razen lubica Vilma je bila srcek, ostali so bli vsi banditi ne glede na spol. Wink Pa srecno. Evil
Logiran

luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #23 : sreda, 26.01.2011 : 10:22:41 »

Smetka, cist tipicnega kunca imas.  Kiss Moji vsi zacasniki so bili taksni, pa sem jih potem z brisaco pokrivala in iz kletke dajala. Razen lubica Vilma je bila srcek, ostali so bli vsi banditi ne glede na spol. Wink Pa srecno. Evil
Pa se taki zajčki kdaj tudi umirijo?
Logiran
deteljica
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.357


« Odgovor #24 : sreda, 26.01.2011 : 10:38:15 »

No sej, no sej... jst brez rokavic in to unih antirabičnih ne dam več roke v to kletko Angry
ma ja rokavice gor pa za ušesa ga obesit, bo videl kdo je gazda  Evil
PS
Baje se dajo kuncu super naklikat. Za začetek bi bila primerna vaja, da odskaklja v drugo kletko za čas čiščenja prve  Wink.
Logiran
deteljica
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.357


« Odgovor #25 : sreda, 26.01.2011 : 10:41:06 »

Aja to s klikanjem se nisem zajebaval v prejšnjem postu. Vem da nimate dost časa, ampak sej gre hitro. Mogoče bi začel na target stick,da se ga z nosom dotika. To bo šlo en dva tri, ker itak skače v vse kar se mu pokaže. Pol ga s tem lahko vsak vodi kamor hoče, ne da bi se ga bilo treba dotikat
Logiran
Penny
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 302


WWW
« Odgovor #26 : sreda, 26.01.2011 : 12:25:31 »

Pod vsem tem luštnim in kosmatim je nekaj malega zlobnega vam rečem  Grin  Grin
Jaz ne poznam nobenega kunca, ki ne bi bil napadalen Undecided
Logiran
deteljica
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.357


« Odgovor #27 : sreda, 26.01.2011 : 12:34:51 »


Jaz ne poznam nobenega kunca, ki ne bi bil napadalen Undecided
izven teme sicer- jaz sem imela konzumne kunce za družbo ( do konca počitnic, ko so jih pojedli ) kot otrok, pa so bili čist nenapadalni, so se pustili vlačit naokoli brez problema. In to so bili vsako leto iz različnh virov kupljeni. Res pa so bili v zelooo velikem zajčniku čez noč in ves dan spuščeni okoli hiše. Tako, da iz tega razloga so bili mogoče manj teritorialni.
Sicer pa kdor rabi nekaj kosmatega predvsem za božat, bolje da vzame mačka. Šola se pa kunce po mojih izkušnjah lažje kot mačke.
Logiran
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #28 : sreda, 26.01.2011 : 12:43:36 »

A spol ste ze zgruntale?
Jaz ga/jo lahko pridem v ponedeljek iskat za kastracijo, ce to kaj pomaga ... (mislim, da boste imela nekaj dni dopusta, glede teritorialnosti ni nujno, da bo).
Logiran
kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #29 : sreda, 26.01.2011 : 12:45:52 »

luna7, ne vem. Ena, ki sem jo oddala je potem potala cisto prijazna. Ima pa velik vrt in druzbo.  Smiley

Citat
izven teme sicer- jaz sem imela konzumne kunce za družbo ( do konca počitnic, ko so jih pojedli ) kot otrok, pa so bili čist nenapadalni, so se pustili vlačit naokoli brez problema.

Tudi jaz imam podobne izkusnje s "tavelikimi". Samo te pritlikavci so mi povzrocali tezave.  Wink
Logiran

Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 27   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Nevaren kunček/Johanca
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines