mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 17:41:28

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Nevaren kunček/Johanca
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 ... 27   Dol
Natisni
Avtor Tema: Nevaren kunček/Johanca  (Prebrano 71140 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #90 : ponedeljek, 21.02.2011 : 16:26:56 »

jaz imam do tehle zverinic totalen rešpekt - ne poznam gestike in ne vem kaj lahko pričakujem od njih.

bila sem v poziciji ko se nekako nisem mogla izogniti (na pol službeno Wink) in enemu takemu lubčku je bilo strašno všeč pod mojimi lasmi in mi je sesal ušesno mečico.
srčkano za crknit res, ampak kar nekako sem s strahom pričakovala, da bom vsak čas dobila kako luknjo za fejst velik uhan - vendar je nisem Smiley

so pa strašno luštkane živalce, Johanca pa sploh  Kiss
Logiran
kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #91 : ponedeljek, 21.02.2011 : 19:22:37 »

Citat
Kaja, jaz ti rečem, na koncu bo tvoja!

A-a! Ko se bo javil primeren posvojitelj, bo spakirala culico in sla.  Smiley Ce ostane se ta (tako kot kar nekaj njenih predhodnikov) res ne bo vec prostora in casa se za kaksnega zacasnika. Ker pa kaze, da kar ne bo konca teh malih revezev, bodo zacasni domovi vec kot dobrodosli. Undecided Tako, da kar pogumno!  Wink

Citat
ampak kar nekako sem s strahom pričakovala, da bom vsak čas dobila kako luknjo za fejst velik uhan - vendar je nisem

Od te avše bi jo ziher dobila. Roll Eyes

p.s. mislim, da bi bila srecna tudi v kaksni zunanji ogradi, kjer bi lahko tekala po mili vonji in kopala luknje.  Kiss  Smiley

Logiran

ostrzek
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #92 : ponedeljek, 21.02.2011 : 21:03:57 »

Mala kunčja zlobica ful uživa.  Smiley Mačkona pa očitno tudi.
držim pesti, da tole nerazumljeno  Grin bitje čim prej najde svoj dom.
lp navdušena ostržka
Logiran
an-ja
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 255


« Odgovor #93 : ponedeljek, 21.02.2011 : 21:49:39 »

Ne morem da se ne smejem ob tistih posnetkih, Kaja.
Sicer nimam nobenih izkušenj s kunci, ampak da takole lovi mačka, pa spravi psa na varno, si pa tudi nisem mislila.

Pohvale vsem skrbnikom.

Logiran
kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #94 : torek, 22.02.2011 : 10:02:32 »

Citat
Sicer nimam nobenih izkušenj s kunci, ampak da takole lovi mačka, pa spravi psa na varno, si pa tudi nisem mislila.

Macka se je ne bojita, Miki jemlje to kot malo drugacno igro. Ko nagaja drugemu macku ali psici je cisto drugacen.  Smiley O moji bojazljivi psici pa rajsi ne izgubljam besed. Ce je treba (oz. saj nikoli ni treba, samo ona misli, da je...) se spusti v najvecjo pasjo mrcino, tudi macka bi zbutala, Johanci pa se spostljivo umakne. Cool

Za ostale informacije in posvojitev pa lahko poklicete na 031 267 989
Logiran

moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #95 : torek, 22.02.2011 : 10:09:15 »

Kaj ga šprinta  Grin  Dobra je. Fajn za mačke razmigat  Tongue
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #96 : torek, 22.02.2011 : 10:23:08 »

Joj, ti bi dala tole belo bitje ven v blato luknje kopat Shocked Grin
Pa to bi bil ˝krznarski˝ kriminal Evil A ti sploh veš kako bi bila potem blatna, pa tista bela puhasta čupca bi ji na irokezo potem stala trmoglavka
Hehe, saj verjamem, da bi bila kunčica srečna. Lušna je, želim ji krasen dom Smiley
Logiran
kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #97 : torek, 22.02.2011 : 10:41:44 »

Zahtevam zelenico, ne blata. Angry
Mogoce ne bi bilo slabo, ce bi vsaj obcasno lahko sla ven. Prijateljica ima kunca v stanovanju in ga obcasno da v ogrado na vrtu. On uziva sto na uro, zveci travo, koplje luknje...nekaj taksnega bi si jaz zelela za Johanco. Kiss

Tole bi mi naredili, ce bi imeli hiso in vrt. Samo vecjih dimenzij:
http://www.the-rabbit-hutch.co.uk/
Logiran

Houdini
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.128


WWW
« Odgovor #98 : torek, 22.02.2011 : 15:38:46 »

No ampak vsaj tole bi pa lahko  WinkKLIK

O taki namreč jaz za nas sanjam za noter, samo nam mora najprej kdo par kvadratov stanovanja donirat Wink


Sicer, če bi imela vrt bi že naročala tole: klik



Johanca, jaz ti želim čimveč kopanja lukenj, pa mačkov, ki se bojo pripravljeni lovit s tabo!  Taka faca si mi, da ne morem povedat Smiley

Logiran
Ewa
rad pišem
****
Sporočil: 462


WWW
« Odgovor #99 : torek, 22.02.2011 : 17:53:22 »

Kar se vrta tiče kunci sploh niso tako problematični. Vsaj jaz imam takšne izkušnje.  Smiley  Mi smo poskušali s tistimi premičnimi sestavnimi ograjicami pa mrežami, na koncu pa tega več nismo potebovali. Pri nas imamo, ko je toplo, vsak dan odprto teraso in sta se navadili, da gresta ven, ko je zunaj tudi kdo od nas, če se jima zdi, da je kaj nevarno, pa takoj pobegneta noter. Postopoma smo ju navajali in sta dvorišče sprejeli za svoj prostor, tako da nikoli nista kazali ideje po prečkanju meje. Sta pa seveda še vedno pod kontrolo.
In ptiče strašita, da se vsakič, ko sta zunaj, opozarjajo na nevarnost.  Grin

Čeprav, Johanca izgleda bolj samostojna in posledično mogoče tudi begosumna.   Tongue Smo imeli že kar nekaj kuncev, pa je bila pri vseh prva ideja ob srečanju mačke/psa pobeg. 
Logiran
Žužka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.104


WWW
« Odgovor #100 : torek, 22.02.2011 : 18:30:19 »

Sicer, če bi imela vrt bi žže naročala tole: klik
Moje sanje. Cheesy

Jaz sem kot otrok pasla budre samo z ograjico in mi je nekoč enega odnesel nek maček. Pa samo za sekundo me ni bilo. Predstavljajte si, da tečeš za mačkom, ki ima v ustih tvojega prašička, ki nemočno cvili. Sad Sad
Od takrat samo še omrežene zadeve ali popoln nadzor.

Ampak Johanca zgleda bolj tako, da bi ona mačka odnesla. Tongue
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #101 : torek, 22.02.2011 : 18:58:35 »

kaja, svetovni posnetki  Cheesy Grin jaz kaj takega še nisem videla. Pa ves čas Johanca zasleduje tigrčka, ji je zelo všeč, tak taprav kompanjon za igro  Grin Johanca ima pa tako lepo belo čupco, prav frizurco ima  Kiss

Krasni se  Afro vam pa res ne more biti nikoli dolgčas.
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #102 : torek, 22.02.2011 : 20:55:50 »

Zahtevam zelenico, ne blata. Angry
Ja ampak pod vsako zelenico je zemlja (če je mokra je pa blatna) in če koplje luknjo, potem prej ali slej ˝not pade˝  Tongue Wink
Ma saj vem, da jo boš dala le v najboljši možni dom  Smiley
Logiran
kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #103 : sreda, 23.02.2011 : 17:51:33 »

Houdini, jaz bi ze imela taksno kletko, pa je nimam kam postavit. Problem je tudi taksno kletko veckrat na dan prestavljat. Johanca in Luka (moja nimfa) sta locena od mackov, kadar so sami. Cez dan pa ju prestavim nazaj v dnevno sobo, da imata druzbo. Smiley V glavnem kletke ves cas prestavljam sem in tja tudi ker zracim in ne gre drugace.  Smiley Ocitno res rabim hiso. Tongue Ampak ker nic ne kaze na to, Johanca isce nekoga, ki hiso ze ima, pa nekaj malega travce.... Smiley Ali pa vec prostora v stanovanju kot jaz. Smiley Smiley

žužka, jaz sem enega od mojih pujsov nosila s seboj na sprehod s psico. Smiley Je tako uzival, ko se je lahko pasel.  Smiley
Logiran

Houdini
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.128


WWW
« Odgovor #104 : sreda, 23.02.2011 : 21:48:47 »

Houdini, jaz bi ze imela taksno kletko, pa je nimam kam postavit.

točno vem kako se počutiš ...
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 ... 27   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Nevaren kunček/Johanca
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines