mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 11:28:52

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Nevaren kunček/Johanca
Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 ... 27   Dol
Natisni
Avtor Tema: Nevaren kunček/Johanca  (Prebrano 71262 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #105 : petek, 25.02.2011 : 11:46:17 »

Kako pa bi se Johanca razumela s še enim oziroma dvema kuncema ? Mislim, koliko je možnosti, da bi bili skupaj v kletki, skupaj jedli, skupaj bili spuščeni v zunanji ogradi itd.
Logiran
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #106 : petek, 25.02.2011 : 12:32:24 »

Nismo nikoli probavali. Tako da moznosti so 50:50. Vsekakor bi bilo treba v startu racunat z moznostjo, da se ne bi razumele, oz. da bi bile potrebne vsaj locene kletke.
Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #107 : petek, 25.02.2011 : 12:39:39 »

Ja to mi je čist jasno, sem mislila, da ste imeli kdaj možnost poskusiti, kako sobiva z ostalimi kunci.
Varianta prinas bi zagotovo bila, da bi bili v ločenih kletkah in ločeno spuščeni čez dan. Naprimer polovico dneva en spuščen na balkonu, medtem, ko bi bil drugi v zunanji ogradi, popoldne pa obratno. Čez noč pa itak vsi v kletkah.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #108 : petek, 25.02.2011 : 12:53:17 »

Drugega kunca/kunko, s katerim je bivala zunaj pred eno firmo, še vedno lovimo. Z vsaj enim/eno je bila torej navajena živet.
Logiran

kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #109 : petek, 25.02.2011 : 13:29:18 »

Citat
Varianta prinas bi zagotovo bila, da bi bili v ločenih kletkah in ločeno spuščeni čez dan. Naprimer polovico dneva en spuščen na balkonu, medtem, ko bi bil drugi v zunanji ogradi, popoldne pa obratno. Čez noč pa itak vsi v kletkah.
Kiss

Kaksnega spola pa sta tvoja dva? Itak razmisljam, da bi prosila prijateljico, da prinese svojega samcka na obisk (nadzorovan seveda, ker on ni kastriran  Wink), pa potem napisem kako se je izslo.  Smiley
Logiran

AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #110 : petek, 25.02.2011 : 13:45:13 »

Zaenkrat imam samo eno, je samička, v roku 2 tednov pa se zna zgoditi, da pride k meni še ena kunčica od sorodnikov, ker je baje do njih napadalna, in jo zaradi majhnega otroka ne morejo imeti predvsem pa se ji ne morejo posvečati Roll Eyes Wink . Po opisu sodeč je baje zelo podobna Johanci, jo sicer še nisem spoznala, tako da ne morem trditi kakšna je.
Tako, da bi v bistvu bilo zelo fajn, če bi se vsaj dve med seboj razumeli. Ne pričakujem, da bi se zaštekale, že po parih dneh, ampak v kakih dveh tednih bi pa bilo fajn da bi se.

Mi pa Johanca ne da miru, že odkar je njena tema odprta  sram , pač mi sedejo malo nori in odštekani kunci, no pa druga žvaljad tudi ni izjema. In tale Johanca bi se z Vitasom super ujela, če se že s Švigo ne bi  Evil Grin

Tko bom rekla, če jo je kdo pripravljen posvojiti, naj jo kar lepo po hitrem postopku posvoji, drugače pa se javim jaz takoj, ko vidim kako se bo Šviga ujela s Tayo ( če bo Taya sploh prišla k nam ). Tako, da če jo lahko trpiš še 2-3 tedne, in če se do takrat nihče ne javi, jo posvojim jaz ( no, če sem seveda primeren kandidat  Tongue Wink )
Logiran
kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #111 : petek, 25.02.2011 : 14:08:54 »

Citat
Tako, da če jo lahko trpiš še 2-3 tedne, in če se do takrat nihče ne javi, jo posvojim jaz ( no, če sem seveda primeren kandidat    )

Trpim? Haha! Tamala je tako simpaticna, ko dirka za mackoma, da se samo smejiva.  Grin Zdaj se celo se psicka igra z njo, tako da žura ne manjka. Wink Ker spremljam tvojo temo, pa ker omenjas zunanjo ogrado in ponoci kletko, si najprimernejsi kandidat. Wink Smiley Sej ne, da bi sploh bil kje se kdo. Tongue
Logiran

AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #112 : petek, 25.02.2011 : 14:48:07 »

No ja trpiš v tem smislu, da ne moreš namestiti nobenega drugega začasnika  Tongue ... jaz itak vem da je Johanca super punca, in čist nič nevarna  Evil Tongue

Ja Šviga je od danes naprej čez dan spuščena na balkonu, ima sicer možnost da gre v taveliko kletko se skrit, no zunaj je, če je sonce, ker je še mal mrzlo, da bi bila ves čas zunaj. Ko se pa pri nas malo otopli, pa ko zraste nova trava, pa se bo dnevno za par ur preselila na travo, postopoma, da se jo ne bo preveč najedla, drugače pa bo spuščena na balkonu. Balkon je širok cca 2 metra in dolg ene 7 - 8 metrov, tko da gibanja ji ne manjka  Grin Čez zimo, oziroma v hladnih dneh, je pa nastanjena v manjši kletki v sobi, kjer je dnevno spuščena dopoldne vsaj 2 uri in popoldne 2 uri.
Enako bo z Johanco, če bosta zdržali skupaj, bosta skupaj, če ne pa pač vsaka en čas, oziroma vsaka na drugem koncu  Grin

Sicer pa, ko berem kako se obnaša z mačkami in psi in predvsem ko sem pogledala filmečk se mi zdi, da bosta s Švigo čist ok šle skupi, obe en mičken nori, terorizirata mačke in pse, jap tapravi sta  Grin

V glavnem, če ne pride kaj drugega vmes sem jaz 90% za to, da pride žver k meni  Smiley Zdaj v bistvu čakam da vidim kaj bo s Tayo, pa če bo prišla k meni, da vidim, če je res tak hudič, kot naj bi bila. Potem pa javim kako pa kaj.

Drugače pa kot sem rekla, če se vmes oglasi kdo, ki bi jo imel, jo ti kar mirne volje predaj naprej, če bo primeren kandidat  Wink
Logiran
guju
rad pišem
****
Sporočil: 308


« Odgovor #113 : petek, 25.02.2011 : 15:23:19 »

Ana, a ti prav zbiraš "nerazumljene" živalce al kako?   Shocked Me bo počasi strah k tebi prit  Tongue
Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #114 : petek, 25.02.2011 : 15:28:47 »

Ana, a ti prav zbiraš "nerazumljene" živalce al kako?   Shocked Me bo počasi strah k tebi prit  Tongue

Ne bi lih rekla zbiram, je pa zgleda tako, da so mi  ''nerazumljeni'' usojeni  Tongue ... veš kaj vsaj dolgčas mi ni, in prav fajn se imamo skupaj, spadamo skupaj, enako nori in kot taki najboljši, ne glede na to kaj si mislijo vsi ostali okoli nas  Evil Tongue

Jim bom dala nagobčnike gor, nč bat, za tvojo varnost bo poskrbljeno  Evil, no ja za padec na rit, bom pa poskušala priskrbeti blazino  pevka
Logiran
guju
rad pišem
****
Sporočil: 308


« Odgovor #115 : petek, 25.02.2011 : 15:38:32 »

Ne bi lih rekla zbiram, je pa zgleda tako, da so mi ''nerazumljeni'' usojeni Tongue ... veš kaj vsaj dolgčas mi ni, in prav fajn se imamo skupaj, spadamo skupaj, enako nori in kot taki najboljši, ne glede na to kaj si mislijo vsi ostali okoli nas Evil Tongue

No, saj to sprašujem samo zato, da vem, kam posla katerega od mojih, kadar pretiravajo z nerazumljenostjo  pevka

Citat
Jim bom dala nagobčnike gor, nč bat, za tvojo varnost bo poskrbljeno Evil, no ja za padec na rit, bom pa poskušala priskrbeti blazino pevka
Citat
   jezen  Pa le glej, da mi jo boš podstavila prav v momentu, ko se mi bo Marši zbasal v naročje in bom izgubila ravnotežje  butnglavc
Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #116 : petek, 25.02.2011 : 15:43:31 »

 Grin rada bi te videla, kako boš katerega od tvojih k meni poslala  Tongue

Glede blazine ti v bistvu čist nič ne obljubim, obljubim ti pa lahko, da te bom tokrat pa čist zares fotkala  Evil pevka ... ker to bo fotka ena a in mi je še danes žal, da nisme že takrat imela fotiča pri sebi  Grin ... še boljš bi bil pa posnetek  Evil
Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #117 : petek, 25.02.2011 : 15:55:42 »

Aja Kaja pa kakšne fotke male žveri se ne bi branila  Wink
Logiran
kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #118 : petek, 25.02.2011 : 17:54:16 »

Dobis. Wink
Logiran

kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #119 : nedelja, 27.02.2011 : 10:53:24 »

Smetka, Johanca te pozdravlja  Kiss
http://www.youtube.com/watch?v=BZHKpH1ChGQ

Pa se ena fotka za AnoJ. Smiley


* Picture 128.jpg (48.89 KB, 300x300 - pogledano 320 krat.)
Logiran

Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 ... 27   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Nevaren kunček/Johanca
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines