mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 24.04.2024 : 10:02:38

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Nevaren kunček/Johanca
Strani: 1 ... 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 ... 27   Dol
Natisni
Avtor Tema: Nevaren kunček/Johanca  (Prebrano 71298 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #150 : sreda, 02.03.2011 : 22:20:52 »

 Grin že vidim, da je ena posrečena žver  Kiss... ja pri meni so na balkonu cel dan spuščeni ( začnemo marca in zaključimo enkrat oktobra, odvisno od mraza), taveliko kletko imajo eno stranico odprto, tako, da lahko skačejo ven in notri, psi in mački, takrat, ko so kunci ( trenutno samo Šviga ) spuščeni nimajo dostopa. V zunanji ogradi pa so ponavadi dopoldne 2 do 3 ure, vmes jih prestavim na balkon, in potem še popoldne 2-3 ure v zunanji ogradi.
Zvečer pa jim kletko zaprem, ker imam balkonska vrata ponoči odprta in se mi psi šetajo ven pa noter in ne upam reskirati, da ne naredijo kakšne neumnosti. Saj Marshall bi se samo igral, ampak je pregrob v igri in mora biti vedno pod nadzorom.
Pozimi pa kletko prestavim notri, kjer jih pa potem čez dan pod nadzorom spučam, oziroma jih spustim, takrat, ko grem s psi na sprehod, Vitas pa se takrat preseli v dnevno sobo, da ne bi počel neumnosti z njimi ( no s Švigo trenutno Grin ).

S takim tempom so mi do sedaj še vsi kunci ponoči spali  Grin, tako da sploh ne dvomim, da mi Johanca ne bi  Tongue Cheesy

Kolk so pa Johanci kaj zanimive igrače, ker Švigula je čist nora na eno Maršijevo žogo, ampak samo kadar jo noben ne gleda  Roll Eyes, če samo zasluti, da jo kdo gleda, gre stran od žoge in se dela da je čist nezanimiva  Grin
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #151 : sreda, 02.03.2011 : 23:18:35 »

Ti imaš našo Olgo?
Logiran

AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #152 : sreda, 02.03.2011 : 23:31:16 »

Ti imaš našo Olgo?
Žal ne več Sad . Je brezkakršnih koli znakov odšla na drugo stran mavrice. Zjutraj sem jo našla zvito v klopčič tam kjer je vedno spala. Je odšla v spanju Sad
Logiran
kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #153 : četrtek, 03.03.2011 : 12:25:36 »

Od zacetka so jo zanimale zoge, predvsem tista macja, ki ima luknje in je obdana s taksno vrvjo kot je na praskalnikih. Jo je malo rinila sem in tja, potem pa pozabila nanjo.

p.s Pozabi Johanco, posvoji mene.  Cool Obljubim, da bom pridna, da bom za razliko od vseh nasih lenuharskih ljubljenckov, tudi kaj koristnega naredila.... Grin
Logiran

AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #154 : četrtek, 03.03.2011 : 12:31:28 »

Od zacetka so jo zanimale zoge, predvsem tista macja, ki ima luknje in je obdana s taksno vrvjo kot je na praskalnikih. Jo je malo rinila sem in tja, potem pa pozabila nanjo.
Nič čudnega, da je pozabila, če ima pa žive žoge za preganjat  Tongue
p.s Pozabi Johanco, posvoji mene.  Cool Obljubim, da bom pridna, da bom za razliko od vseh nasih lenuharskih ljubljenckov, tudi kaj koristnega naredila.... Grin
Ammmm, jaz bi še zmeri rajš Johanco  Tongue ... saj ne, da se branim pridnih rok, sam verjemi, da bi ti morala pošteno delati, ne vem, če bi te kaj preveč razvajali  Evil Grin
Logiran
kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #155 : sobota, 05.03.2011 : 08:57:49 »

Ce res noce mene posvojit, res vzemi Johanco. Macka jo imata poln kufer. Roll Eyes


* 03032011247.jpg (49.55 KB, 300x300 - pogledano 671 krat.)

* 04032011249.jpg (47.79 KB, 300x300 - pogledano 674 krat.)
Logiran

AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #156 : sobota, 05.03.2011 : 18:59:50 »

 Grin Grin prva fotka je zakon... vsakič bolj mi je tale Johanca všeč  Kiss
Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #157 : sobota, 05.03.2011 : 22:30:25 »

Kaj neki bi Jahanca rekla, če bi dobila stopničke do police  Tongue
Logiran
kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #158 : nedelja, 06.03.2011 : 18:35:24 »

Verjetno bi vriskala od srece. Cheesy
Logiran

svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #159 : nedelja, 06.03.2011 : 20:05:22 »

Daj, probaj samo enkrat in nam pošlji video z njenimi in mačkovimi reakcijami  Grin
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #160 : ponedeljek, 07.03.2011 : 08:41:37 »

Pa saj če dobro pogledaš so stopnice že tam Wink
Kako ima dobro čupco Cheesy
Logiran
kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #161 : ponedeljek, 07.03.2011 : 08:57:41 »

svrka, ne upam. Ker nima obcutka in bi potem kar z okna skocila na tla.  Smiley
kocka, tisti plasticni boks je sama zrinila do mize in ga uporabila za stopnico. Roll Eyes
Logiran

AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #162 : ponedeljek, 14.03.2011 : 12:23:08 »

Kako kaj Johanca, je že zdresirala vse tvoje žverce  Evil

V glavnem pri nas je sedaj tako, kot sem v moji temi že napisala, če se bo ta teden pokazalo, da bosta Šviga in Taya tolk zdržali skupaj, da bosta lahko skupaj spuščeni brez ravsanja, potem si bom oziroma mi jo boste lahko podarili za roj. dan  Tongue Grin

V glavnem najkasneje v četrtek ti sporočim, kako nam kaže, pa da se potem zmenimo še ostale podrobnosti  ( no ja doma, me bodo pa tak izselili  pevka )
Logiran
kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #163 : ponedeljek, 14.03.2011 : 13:09:59 »

Zdresirala, zdresirala! Grin Res nima nobenega problema z njimi. Ko jo spustim gre takoj prestet, ce so se vsi oz. ce je kje kak nov.  Grin Malo bolj ji je bila nekaj dni zanimiva Angelca, ker je bila pac nova, zdaj pa jo vec ali manj pusti pri miru. Se vedno najbolj divjata z Mikijem, ker je se edini, ki se mu da..... Roll Eyes Smiley Je pa se vedno najbolj srecna, ce jo ne prijemam veliko. Rada sama skoci v kletko in iz nje, tudi roke ne napada vec toliko, pa macji WC je ful zanimiv, ker lahko koplje v njem. Kaksnih hitrih gibov se se vedno prestrasi in potem naredi dva kroga po sobi in se hitro umiri.
Lustna punca je postala in priznam, da bi jo najrajsi obdrzala. sram Ampak to kar ima zdaj, je res zacasna namestitev: ce bi ostala pri meni, bi potrebovala vecjo kletko, ki pa je nimam kam postavit, pa ful si zelim zanjo, da bo lahko kdaj zunaj na travi, kar je pri meni nemogoce. Ful je navdusena, ko lahko koplje po macjem wc-ju in mislim, da bi uzivala zunaj. Smiley

Me zanima, ce se kuncice kaj umirijo in lepse obnasajo do ostalih, ce so sterilizirane? Sem jo pripravljena tudi na sterilizacijo peljat, da bi se mogoce lazje prikljucila tvojima dvema. Seveda, ce se bomo sploh dogovorili, da gre k tebi. Mislim, da lahko govorim v imenu obeh, mene in Smetke, da ti jo z veseljem podariva, samo tvoji dve naj povesta, ce sta pripravljeni na se eno babo. Wink
Logiran

AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #164 : ponedeljek, 14.03.2011 : 13:20:43 »

 Grin Pridna Johanca, Vitasa bo verjetno kap, če bo dobil še eno pred katero bi se moral skrivat, ker včeri ga je Šviga pošteno prestrašila  Grin

Glede tega a se kaj umirijo ali ne, pa ne bi vedela, ker moji nista nobeni sterilizirani, pravijo sicer, da se umirijo, ampak mislim, da je to enako kot pri psih, eni ja eni ne. Če gledam Švigo in Tayo, se mi zdi, da se gre Švigi sedaj bolj za to, da uveljavi svoj prav in Tayi dopove, da se bo delalo po njenih pravilih. Čeprav naprimer z Olgo, teh problemov ni imela, je pa tudi res, da je bila Olga izredno miritveni kunec, Če jo je Šviga hotela kaj ''lasat'' jo je Olga objela in se je tudi Šviga umirila in sta prej kot v enem tednu skupno živeli v taveliki kletki.
Taya bi mislim, da brez problemov sprejela vse živali, sam Šviga je mnenja, da je treba vse delat po njeno.  Roll Eyes

Tako, da glede na to, da Johanca nima neki velikih problemov z navezovanjem stikov,  bi se verjetno vsaj z Tayo razumela. Ampak se javimo najkasneje še v četrtek, da vidimo, kako nam bo šlo v teh 3 dneh.

V tem času pa je seveda Johanca še vedno na voljo za posvojitelje, ko pa enkrat rečem ja potem, jo pa ne dam več  Tongue Grin
Logiran
Strani: 1 ... 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 ... 27   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Nevaren kunček/Johanca
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines