mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 10:46:02

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Nevaren kunček/Johanca
Strani: 1 ... 19 20 21 22 23 [24] 25 26 27   Dol
Natisni
Avtor Tema: Nevaren kunček/Johanca  (Prebrano 71134 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #345 : četrtek, 20.10.2011 : 12:21:46 »

... Saj vem, da ne kompliciras ...
... Meni je vseeno, če bi pojedla vse otroke ...

 Grin Grin Grin kwa se tole fajn bere 
pri Bini ne komplicirajo.
če Johanca poje kakšnega otroka, naredijo novega.
samo, da je zajc srečen  Evil Evil
Logiran
kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #346 : sobota, 22.10.2011 : 06:15:34 »

Johanca je ena in edina  Smiley Smiley
Logiran

bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #347 : četrtek, 01.12.2011 : 23:20:24 »

Grin Grin Grin kwa se tole fajn bere 
pri Bini ne komplicirajo.
če Johanca poje kakšnega otroka, naredijo novega.
samo, da je zajc srečen  Evil Evil


hahaha ne, ne, saj ni tako huda Angry dejansko malo "renči" samo če je v kletki in se ji roka približa od spredaj (če se jo od zgoraj, potem ni huda). Ko je zaprta v boksu (ko čaka, da jo nesem ven), ni niti malo huda.

Eno vprašanje ima, zanimajo me vaša mnenja:
Johanca ima zunaj ograjenih 80 kvadratov trave. Poleti je bila zunaj od jutra do večera. Jeseni sem jo dajala notri okoli 22h ali ko je padla temp. na -1 (približno). Trenutno gre ven okoli 12h, ko se segreje na 3 stopinje (sonce) in notri okoli 18h (ko je -1 stopinja). Ali je to premrzlo za njo? Ali bi lahko bila še dlje časa zunaj?

Ima sicer narejeno eno streho, kjer ima seno, ampak tam jo vidim zelooooooooo poredko. Ko jo grem iskat, je vedno na prostem, na travi. Pa nikoli mi ne deluje mrzla (ali premražena).

Imela sem enega kunca že zunaj do -5 stopinj (tudi ponoči), ampak ona si je skopala luknjo pod utico in notri sem ji natlačila seno in kunček se je zakopal tja notri in bil na toplem. Johanca je pa zunaj  Undecided vidim pa, da je fuuuul vesela, ko gre ven.
Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #348 : sreda, 21.12.2011 : 14:54:38 »

bina, kaj pa sedaj, ko je mraz, gre Johanca še ven na dnevni špancir?
Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #349 : sreda, 21.12.2011 : 15:05:44 »

ja, gre, če je le sonce in vsaj 1 stopinja. Gre pa za malo krajši čas.
Logiran
kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #350 : sreda, 21.12.2011 : 19:52:37 »

Sigurno uziva.  Kiss Kiss
Logiran

Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #351 : četrtek, 22.12.2011 : 11:50:53 »

Džekica, tale Johanca  Cheesy
Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #352 : četrtek, 22.12.2011 : 12:04:21 »

Sigurno uziva.  Kiss Kiss
ful!! še najbolj se mi zdi, da uživa, ko jo zvečer lovim po "pesjaku", da bi jo nesla notri  Evil
ej, od kar je pri meni, je bila samo prvi dan zaprta v kletki. Od takrat naprej je stalno free  Cool pa fuuul je samozavestna glede sprehajanja po stanovanju. Na srečo psom ni več zanimiva, tako da problemov nimamo več.

A se spomniš, ko si mi jo prinesla in sem te prav začudeno pogledala, ko si rekla, da ji je un kamen všeč (ki ga liže)? No, od kar je pri meni, se ga ni niti dotaknila  Tongue a ga vrnem?  Tongue
Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #353 : ponedeljek, 28.05.2012 : 14:25:57 »

Hoh hoj, Johanca, kako si? Smiley
Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #354 : torek, 29.05.2012 : 11:10:14 »

Hoh hoj, Johanca, kako si? Smiley

mislim, da je ok, čeprav se zadnje čase obnaša bolj čudno... A je možno, da zunaj poje dovolj in ponoči ne je nič (ne suhe, ne sveže hrane)?? Je pa sedaj zunaj po skoraj 12 ur.
In pa vedno večkrat jo vidim, kako moli glavo v zrak in diha z odprtim gobčkom. Ali ji je takrat prevroče? Saj sploh še ni tapravega poletja...
Logiran
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #355 : torek, 29.05.2012 : 14:35:27 »

Mozno je.
Bi jo pa jaz na tvojem mestu vseeno redno tehtala. Zunaj pa jo vidis jesti?
Malo manj mi je vsec tole dihanje, oz. kombinacija tega, ce res manj je in tega dihanja. Se ti sicer zdi normalno zivahna? Se ti zdi, da tezje diha?
Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #356 : torek, 29.05.2012 : 14:58:02 »

bina, kaj pa je zunaj (če je), a samo svežo hrano ali tudi seno?
Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #357 : torek, 29.05.2012 : 15:07:05 »

Zunaj ima na voljo svežo travo in seno. Občasno dobi še jabolko ali pa kakšno zelenjavo iz vrta.

Ne, ne zdi se mi, da težje diha. Saj ne diha vedno tako, da ima glavo dvignjeno. Trenutno recimo leži ob ograji (na zemlji) v senci in izgleda, kot da spi.
Ja, še vedno je normalno živahna. Težo ji bom pa preverila danes zvečer.

Saj mogoče je to da "manj poje" samo moje napačno mnenje (opažanje), ker sem bila prej navajena, da mi je prejšnja zekica pojedla ogroooomen kup sveže zelenjave /trave dnevno + vso zelenjavo iz kuhinje (pozimi pa 1,5 kg suhe hrane na teden). Johanca pa v primerjavi z njo poje res malenkost  sram
Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #358 : nedelja, 01.07.2012 : 11:14:14 »

Johanca, kako se imaš v tej vročini? Smiley
Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #359 : ponedeljek, 02.07.2012 : 08:23:52 »

ne preveč dobro  Undecided moj slab občutek, da nekaj ni ok z Johanco se je nadaljeval in peljala sem jo k vetu. Ugotovil je, da ji nekaj nagaja črevesje, ampak v enem tednu je še bolj shujšala in peljala sem jo nazaj. Tokrat se ji je odločil, da ji bo skrajšal zobke (čeprav je rekel, da še niso tolk kritično dolgi in da je videl že daljše, pa jih niso motili). No, ko je spala, ji je slikal še prsni koš (zaradi njenega čudnega dihanja). Ugotovil je, da ima kronično pljučnico.
Ko sem jo prinesla domov, je bila spet stara Johanca: jedla je fuuuuuul, jedla je vseeeeee, skakala je naokoli, spet je bežala pred nami. Očitno so bili res zobki problem.
Trenutno ima še antibiotik za pljuča, zredila se je že nazaj, spet je živahna... Smiley zunaj je samo cca. 2 uri zvečer, ker je drugače prevročeeeeeee  Angry tako da upam, da ta vročina kmalu mine.
Logiran
Strani: 1 ... 19 20 21 22 23 [24] 25 26 27   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Nevaren kunček/Johanca
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines