mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 24.04.2024 : 00:43:22

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Hope
Strani: 1 ... 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14   Dol
Natisni
Avtor Tema: Hope  (Prebrano 37918 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #135 : četrtek, 03.02.2011 : 20:10:13 »

Sem malo za cajtom in to temo komentiram od začetka... Se mi pletejo v glavi enake misli kot Xeni:
 
O ti preklet /&%$$#%%  svet! Takle star pasji otrok bi moral opletat z jezikom in talat lupèke vsepovprek, mahat z repom in lulat... od veselja, èe že, ne pa tole....

Ampak res - preklet zajeban svet, v katerem (že dolgo ne veè prav rada) živim.

In sem neskončno vesela, da je zaradi Smetk ta naš svet vsaj nekoliko lepši. Hvala, res. Kiss

Hope,  ti pa kar pridno repkaj in se veseli lepših dni... Kiss Kiss Kiss
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #136 : četrtek, 03.02.2011 : 20:17:50 »

O, kako je že sproščena miška mala   Smiley Kiss Kiss Kiss (eden je zate, Smetka  Smiley)
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #137 : četrtek, 03.02.2011 : 20:26:08 »

Tale pesek pa ne bo socializiran samo v smislu božanja po glavi Cheesy, ampak se tudi ne bo bal fotoaparata/kamere Cheesy Tongue
... in tudi očitno ne pralnega/pomivalnega stroja ali karkoli je že slišat v ozadju - repka noben hrup ne moti  Cheesy
 Zlata punčka mala, po skoraj dveh dneh internetnega mrka pridem s strahom prečekirat, kako je s tabo ... in sem samo takole Shocked Cry (od veselja  Cheesy )
Smetka  Kiss Kiss Kiss hvala za filmčke in te drobne trenutke sreče v morju velike žalosti - žalosti zaradi vzrokov, ki sploh pripeljejo do takileh zgodb.
Hope, ti pa pridno papaj in migaj z repkom, da se bodo posvojitelji cufali za tako luštno princesko Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
jst
odvisnež
*****
Sporočil: 630


« Odgovor #138 : četrtek, 03.02.2011 : 20:36:15 »

Čedalje bolj se strinjam s tistim duhovnikom, ki je vernikom prepovedal internet, ker da je hudičeva iznajdba. Namreč....preveč informacij včasih bolj škodi kot premalo informacij, še posebej če ne znaš ločiti zrnja od plev.

Mugabi?
Glede božanja po glavi: moji psi to obožujejo, pa naj jih božam jaz ali pa povsem neznane osebe.
Logiran
jst
odvisnež
*****
Sporočil: 630


« Odgovor #139 : četrtek, 03.02.2011 : 20:44:01 »

Samo še nekaj bi dodala. Ne vem, kako Smetka v realnosti postopa z živalmi, ki pridejo k njej - ker še nisem bila v Horjulu, da bi to videla. Lahko, da bi kdaj na kakšnem posnetku izgledalo, kot da postopa popolnoma napačno - ampak jaz si o tem ne bi upala soditi s posnetka, ker ne morem vedeti, v kakšnih ooliščinah je nastal in zakaj je bilo nekaj potrebno. Če bi kritika nastala na podlagi osebne izkušje iz Horjula, ajde, razpravljajmo o tem, ali je bilo nekaj prav ali narobe - ampak na podlagi nekega kratkega posnetka izpeljati celo zgodbo?
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #140 : četrtek, 03.02.2011 : 20:49:41 »

To je v bistvu čisto enostavno. Vedno se postopa v duhu nepridobivanja poškodb  Tongue in nikoli ne tako, da bo najprej živali okej zaradi naših ne/postopkov, ker ni realno mislit, da vsaj enkrat na dan ne pridemo v situacijo, ko bi nas kdo hotel požret. In požrti bi težko karkoli delali. Tala mala rita je imela ob srečanju z mano resne namene najmanj odgnat me. Od tam naprej, ko ravnaš tako, da najprej zavaruješ sebe, je najbolj pomemben občutek. Še tako polna glava teorije ne pomaga prav nič, ker ne deluje na vseh vse enako.
Logiran

slavica
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 254


WWW
« Odgovor #141 : četrtek, 03.02.2011 : 20:51:52 »

Samo še nekaj bi dodala. Ne vem, kako Smetka v realnosti postopa z živalmi, ki pridejo k njej - ker še nisem bila v Horjulu, da bi to videla. Lahko, da bi kdaj na kakšnem posnetku izgledalo, kot da postopa popolnoma napačno - ampak jaz si o tem ne bi upala soditi s posnetka, ker ne morem vedeti, v kakšnih ooliščinah je nastal in zakaj je bilo nekaj potrebno. Če bi kritika nastala na podlagi osebne izkušje iz Horjula, ajde, razpravljajmo o tem, ali je bilo nekaj prav ali narobe - ampak na podlagi nekega kratkega posnetka izpeljati celo zgodbo?
Lepo prosim: a bi se lahko ta debata (če se že mora) nadaljevala na katerem drugem delu foruma? Ker smetimo temo o Hope. Na lastne oči videla: znanka je želela posvojiti muco in s tem namenom prvič prebirala mojpes.forum. Muca, ki jo je zanimala, je imela nekaj strani dolgo debato o ne vem čem že (ne o njej) in besede morebitne posvojiteljice: "te muce ne bom, tu se nekaj kregajo, jaz pa nočem krega". Ni želela niti vsega prebrati, ker jo zadeve izven muce niso zanimale.
Zato, prosim.... Sad
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #142 : četrtek, 03.02.2011 : 21:01:13 »

slavica, sej se ne kregamo. Sem povedala, da Hope ni kar takoj za v nov dom, ker tako hitro ne gre. Ji bomo odprli novo temo, ko bo pripravljena, pa bo. Sicer je pa na spletni strani kratek opis, če se komu ne ljubi brati foruma.
Logiran

sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #143 : četrtek, 03.02.2011 : 21:08:27 »

In tudi če se v neki temi razvije bolj žolčna debata o neki problematiki, le delno ali pa sploh ne povezani z lastnikom teme - kaj ima to zveze z živaljo, ki bi ji nekdo želel ponuditi dom? Je žival začela konflikt? Pri takih argumentih "je nočem, ker se tu kregajo," bi jaz začela razmišljati o čem drugem ... Prav je, da se ene stvari razčistijo.
Zdaj bom pa jaz nehala smetit. Vesela za tamalo Smiley
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #144 : četrtek, 03.02.2011 : 21:11:30 »

bi jaz začela razmišljati o čem drugem ...

Hehe, jst tud, pa nisem hotla težit  Tongue.
Logiran

Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #145 : četrtek, 03.02.2011 : 21:30:40 »

Citat
Mugabi?
Ne, je bil kar naš. Vaški. Pa ni imel nobenega uspeha.

Kar se tiče smetenja teme - saj se lahko debata preseli v svoji temo. Meni se ni zdela tako napačna.S tem je nekako podobno kot z vzgojo otrok. Vzgoja po knjigah, pa kakršnih koli že, se še nikoli ni obnesla. Vedno so jo najbolje odnesli starši, ki so delali po občutku - ponavadi z vsakim otrokom drugače, saj so različni. Kar pa ne pomeni, da je komu kdaj škodilo, če je bral knjige o vzgoji.  Samo uporabljati jih je treba po pameti.

In...mimogrede, rano včerj sem videla posnetek enega  podobno prestrašenega kužka iz nekega tujega zavetišča in ne boste verjeli - tudi njihov pasji psiholog ali kaj je že, si ga je drznil božati prav po vrhu glave in tudi tistemu psu je na moč koristilo.

Če bo šlo tako naprej, bo Hope do takrat, ko bo primerna za oddajo že povsem normalno radovedno pasje dete.
Logiran
slavica
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 254


WWW
« Odgovor #146 : četrtek, 03.02.2011 : 21:44:40 »

slavica, sej se ne kregamo. Sem povedala, da Hope ni kar takoj za v nov dom, ker tako hitro ne gre. Ji bomo odprli novo temo, ko bo pripravljena, pa bo. Sicer je pa na spletni strani kratek opis, če se komu ne ljubi brati foruma.

Aja, potem pa lahko tudi jaz povem svoje mnenje brez bojazni da smetim.

Nimam veliko izkušenj s psi, zato take teme ponavadi samo berem in se učim.
Ampak: če je nekdo iz sključenega, na smrt prestrašenega majhnega kupčka nesreče sposoben v 24 urah pridobiti repkanje, ne rabim biti strokovnjak, ampak mi že zdrava kmečka pamet pove, da ta nekdo zelo dobro ve, kaj dela. In da poleg tega (kar se meni zdi enako pomembno) čuti z živalco. Zato: kapo dol.
Samo to sem hotela povedat.
Hope pa cel koš  Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss
Logiran
jst
odvisnež
*****
Sporočil: 630


« Odgovor #147 : četrtek, 03.02.2011 : 22:08:20 »

Še tako polna glava teorije ne pomaga prav nič, ker ne deluje na vseh vse enako.

Tako nekako, ja. Danes bolj zmedeno pišem.
Logiran
terry123
novinec
*
Sporočil: 9


WWW
« Odgovor #148 : nedelja, 06.02.2011 : 15:07:10 »

iiiii.. vesela:Smiley)
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #149 : ponedeljek, 07.02.2011 : 18:35:13 »

Rrrrrrrrrrrrrrrrepek deeeeeeeeeeeeeela! Kiss



K
Logiran
Strani: 1 ... 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Hope
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines