mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 20.04.2024 : 07:45:47

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Hope
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 14   Dol
Natisni
Avtor Tema: Hope  (Prebrano 37912 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
SILBA MIA
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.789


WWW
« Odgovor #75 : torek, 01.02.2011 : 14:56:04 »

Tale repek mi je polepšal usrani dan.
Smet, Hope  bravo
Logiran
Laeja
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 186


« Odgovor #76 : torek, 01.02.2011 : 15:00:34 »

pa kakšno škodo naj bi delala? .... prosila sem da se del teme prestavi, vendar si ocenila, da je tema Dotikanje psa očitno povsem mimo konteksta pasjega foruma in da naj se nadaljuje tukaj ... o zavetišču horjul imam pravzaprav dobro mnenje kar se tiče dela z živalmi in nimam nobenega razloga, da bi vam želela povzročati neko škodo, vendar pa resnično ne razumem zakaj bi se morala zagovarjat ker sem izrazila svoje mnenje, če je forum temu namenjen ...  

angseter.. ne, tukaj lahko govoriš samo če imaš pravo mnenje, ki se sklada z mnenjem koga drugega ... če se razlikuje greš na živce in si nezaželjen tako da se umikam iz teme od Hope ... za katero sem že od začetka želela da ostane res njena, pa zaradi višjih dejavnikov to očitno ni bilo mogoče ..  
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #77 : torek, 01.02.2011 : 15:02:59 »

No daj, Laeja, dosti bo počas, prav zares.

Logiran
moksa
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.901


« Odgovor #78 : torek, 01.02.2011 : 15:06:18 »

Laeja, mogoče ti bo neposrednost pomagala razumeti: a resno misliš, da se ima vodja ZH še kaj naučiti glede osnovnega hendlanja psov - travmatiziranih ali netravmatiziranih? Jaz mislim, da ne.
Tole je pa navaden bullshit:
angseter.. ne, tukaj lahko govoriš samo če imaš pravo mnenje, ki se sklada z mnenjem koga drugega ...
Kot v "realnem" svetu - lahko greš komu na živce, lahko te imajo ostali pisci & bralci za navadno mono, pišeš pa lahko še vedno, v kolikor ne žališ drugih in dokler spoštuješ pravila, ki so bila napisana pred tvojim (pa ne mislim nate - tvojim kot obiskovalčevem) prihodom sem gor.
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #79 : torek, 01.02.2011 : 15:11:15 »

Vsekakor je vedno vsega kriv forum.

En povsem strokoven forumski nasvet (hvala, ne potrebujem linkov na teorijo): Kadar menimo, da nek zapis zahteva našo pozornost in reakcijo v smislu komentiranja, pa tema, kjer je ta zapis objavljen, za naš komentar ni najboljša izbira, se ravnamo po sledečem postopku:
- v ustrezni rubriki odpremo novo temo,
- na začetek sporočila v tej novi temi citiramo del iz druge teme, ki ga želimo komentirati,
- pod citat napišemo svoj komentar.

Koze bodo cele, volki pa siti.

Pa še en povsem nestrokoven forumski nasvet - ne posplošujmo vseh na forumih na nivo ljubiteljev, če ne poznamo njihovih referenc osebno ali ne vemo popolnoma nič o njih.

Hope pa želim še veliko repkanja Kiss, v kar bo Smetka nedvomno vložila vse svoje bogato znanje in poznavanje ter vso svojo energijo.
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #80 : torek, 01.02.2011 : 15:12:16 »

Laeja, ne da se meni/zavetišču škodo dela. Ampak dejansko bi lahko kak bralec nehal svojega psa po glavi božat, pa sploh vedel ne bi, zakaj. Ne on ne pes. Samo prebrali so.... to sem mislila.
AngSeter ti je pa povedala, da se dejansko meniš z inštruktorji in reševalci tudi tule, prav z njimi se meniš, med nami so, v tej temi. Če bi brala malo manj užaljena, bi to razumela.
moksa, ne ne ne... a-a... mene prav vsak, recimo mesec, kakšna reč preseneti. Neverjetni so, ni šans, da bi sploh kdaj pomislila, da se nimam česa več naučit.
Logiran

moksa
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.901


« Odgovor #81 : torek, 01.02.2011 : 15:15:19 »

moksa, ne ne ne... a-a... mene prav vsak, recimo mesec, kakšna reč preseneti. Neverjetni so, ni šans, da bi sploh kdaj pomislila, da se nimam česa več naučit.
Misliš - naučit se od psov in mačk, valjda GrinTongue
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #82 : torek, 01.02.2011 : 15:16:06 »

Itak, prav od njih, normalno  Tongue Tongue
Logiran

Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #83 : torek, 01.02.2011 : 15:24:27 »

Jst bom pa zdaj cel dan dobre volje, ker sem videla repkanje na youtube. veselje
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #84 : torek, 01.02.2011 : 15:44:53 »

A veš da mi  pri reševalnih psih še nikoli ni prišlo na misel, kje bi ga morala počohat pa kje ga ne bi smela....ponavadi ko te najde mu daš futr ali pa se z njim cufaš za igračo....načeloma psa pred iskanjem ne božaš, ker božanje pomirja, ampak ga kvečjemu čohaš, ker čohanje pa spodbuja. Bolj driskastim lahko pomagaš do samozavesti s tem, da si nižji od njega (čepiš, sediš ali celo ležiš ob njem). Ne zdi pa se mi bistvenega pomena kje ga pobožaš, če ga že pobožaš.

Logiran
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #85 : torek, 01.02.2011 : 15:55:04 »

Čedalje bolj se strinjam s tistim duhovnikom, ki je vernikom prepovedal internet, ker da je hudičeva iznajdba. Namreč....preveč informacij včasih bolj škodi kot premalo informacij, še posebej če ne znaš ločiti zrnja od plev.
Logiran
guju
rad pišem
****
Sporočil: 308


« Odgovor #86 : torek, 01.02.2011 : 16:05:04 »

Repek! veselje Kako miga že drugi dan pri Smetki  Cheesy  Super ste! bravo Dan je potal kar malo sončen  Smiley
Logiran
terry123
novinec
*
Sporočil: 9


WWW
« Odgovor #87 : torek, 01.02.2011 : 17:44:11 »

.... in res sm srečna, da takole miga z repkom Smiley 
Logiran
ostrzek
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #88 : torek, 01.02.2011 : 17:52:14 »

Čestitke za napredek Smiley
lp vesela ostržka
Logiran
all
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 216


WWW
« Odgovor #89 : torek, 01.02.2011 : 19:00:03 »

iii (si ne morem pomagat), res ljubko z repkom miga. super vesela zanjo, pa za vse vas Smiley bravo smetka!
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 14   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Hope
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines