mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 17:42:13

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Podgana Ratatouille
Strani: 1 [2] 3 4 5   Dol
Natisni
Avtor Tema: Podgana Ratatouille  (Prebrano 12296 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #15 : sreda, 02.02.2011 : 14:10:40 »

Kak žur Grin podgane so kul Cool
Logiran

Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« Odgovor #16 : sreda, 02.02.2011 : 17:32:28 »

Ce kdo vzame tole zverco in se ukvarja z njo, bo krasen ljubljencek.
Logiran
ostrzek
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #17 : sreda, 02.02.2011 : 19:37:01 »

o.k. vem, da so podgančki pravi modeli, vem da so albini ponavadi domače sorte, ampak če bi mi pa nekje na ulici prilezel v naročje, bi me pa po mojem kap zadela! Bravo najditelju!  Grin
v živo si predstavljajoča sceno ostržka  Cheesy
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #18 : četrtek, 03.02.2011 : 10:14:46 »

Mene pa resno zanima, kako se podgane ujamejo z mački (in obratno)? A je to tako kot z dihurji?  Se igrajo skupaj al morajo biti ločeni... Ima kdo to kombinacijo?
No, vem, da jo ima mamaF  Cool .... upam, da bo ona kaj povedala iz prve roke.... Smiley
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #19 : četrtek, 03.02.2011 : 11:24:30 »

Pa Teja kakor vem ima tudi to kombinacijo Wink
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #20 : četrtek, 03.02.2011 : 11:28:41 »

Jst rabim nekaj taksnega za Murija, da bo koncno mir v bajti  Cool Ceprav nevaren kunec bi tudi znal bit  Roll Eyes
Aha, razlog je zelo podoben pri nas....  Wink
Logiran
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #21 : četrtek, 03.02.2011 : 11:41:33 »

Po zdravi pameti je logicno, da so macki in mali glodavci (se posebno misi in podgane) loceni. Velja tudi za vecino psov. Sem ter tja se sicer najde kaksen primer, ko zivijo slozno, ampak je to prej izjema kot pravilo in po pravici, ce bi podgano oddajala jaz, bi zahtevala, da je locena od mack (razen pac, ce lastnik drzi podgano v roki). Gre zelo hitro kaj narobe ...
Logiran
Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« Odgovor #22 : četrtek, 03.02.2011 : 11:45:01 »

Meni je ta barva lepsa od bele..pa rdecih oci nima Tongue
Logiran
Dr. Miška
novinec
*
Sporočil: 40


WWW
« Odgovor #23 : četrtek, 03.02.2011 : 11:46:38 »

Če ne najdete lastnika, jo vzamem jaz ... Imam doma že dve Tongue
Logiran
Dr. Miška
novinec
*
Sporočil: 40


WWW
« Odgovor #24 : četrtek, 03.02.2011 : 12:22:20 »

Sem dala link na Forum ljubiteljev podgan in je cela norišnica, ker bi jo vsi imeli. Upam, da najde lastnika, čim prej, sicer je ne bo težko oddat. Smiley
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #25 : četrtek, 03.02.2011 : 12:30:16 »

Po zdravi pameti je logicno, da so macki in mali glodavci (se posebno misi in podgane) loceni. Velja tudi za vecino psov. Sem ter tja se sicer najde kaksen primer, ko zivijo slozno, ampak je to prej izjema kot pravilo in po pravici, ce bi podgano oddajala jaz, bi zahtevala, da je locena od mack (razen pac, ce lastnik drzi podgano v roki). Gre zelo hitro kaj narobe ...
Ok, tak odgovor mi je zelo smiseln....Da pa bi bila nanahno zaprta, pa ne bi rada...
maja, hvala!
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #26 : četrtek, 03.02.2011 : 15:56:39 »

Podganček gre pod nož(kastracija, jasno da) v začetku prihodnjega tedna, potem ima pa zagotovljen nov dom. Ga bom pustila tule še te dni, ko ima lastnik možnost dobiti ga nazaj.
Logiran

Itlam
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.168


WWW
« Odgovor #27 : četrtek, 03.02.2011 : 18:04:58 »

haha, kaka debata  Grin. Podgančica pa carica, kja pa  Cool!
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #28 : četrtek, 03.02.2011 : 18:06:01 »

Mene pa resno zanima, kako se podgane ujamejo z mački (in obratno)? A je to tako kot z dihurji?  Se igrajo skupaj al morajo biti ločeni... Ima kdo to kombinacijo?
No, vem, da jo ima mamaF  Cool .... upam, da bo ona kaj povedala iz prve roke.... Smiley
Podganca in mački + pes so pri meni ločeni. To pomeni, da je podgana v kletki (ali pa v rokavu ... pač na človeku), kadar so še vse ostale živali v kuhinji, kjer je podganja kletka. Sicer pa pazimo, da  v prostoru, kjer pač vsak dam podganco malo spustimo, da se razlaufa po tleh ali pleza po postelji, takrat ni ostalih živali.

Mačka jo sicer s tačkami "tipata! skozi mrežo kletke, podgana pa se postavi v "hudo" pozo in ju prav po kačje napiha nazaj. To je dovolj dober znak, da maček takoj odneha s šnofanjem.
Ne zaupam nikomur 100%, zato nisem niti poskusila inscenirati srečanj na 4 oči, četudi pod nadzorom. Za pasji smrček so dolgi in ostri podganji zobje lahko hud auuuuuč, po drugi strani pa so tudi mačji kremplji huda reč, če se preveč zares sprožijo proti majhni podgani.

Ampak - tako je pri nas, ko si pač ne upamo nič reskirat (bolj zaupam naravnim žvalskim nagonom kot pa moji želji po "romantiki", sem pa že slišala in videla dosti filmčkov na temo mačka+podgana, pes+podgana v totalnem sožitji in igri. Verjamem, da je možno vse, če se živali zaštekajo med sabo.
Logiran

Unikatne tablice in portretki
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #29 : četrtek, 03.02.2011 : 18:09:58 »

Aja, pa še to. Nikoli ne bi dovolila mačkoma šnofati okoli podganje kletke, če le ta ne bi bila pritrjena na steno 1 meter od tal, vrata pa zaprta z ziher zapahom. Naša mačka "dosežeta" kletko edino takrat, ko je v bližini postavljena likalna deska - to pa pomeni, da jo tja postavim jaz in imam tisti čas sceno totalno pod nadzorom (za potrebe fotkanja za v forum in podobno;)

Se totalno strinjam z Majo1 - ni za izzivat nesreče, narava je pač narava Wink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Strani: 1 [2] 3 4 5   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Podgana Ratatouille
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines