mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 25.04.2024 : 23:21:32

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Podgana Ratatouille
Strani: 1 2 [3] 4 5   Dol
Natisni
Avtor Tema: Podgana Ratatouille  (Prebrano 12310 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #30 : četrtek, 03.02.2011 : 20:13:57 »

Se opravičujem za toliko postov, hotela bi dodati le še tole: Če bi imel bodoči posvojitelj kakšnokoli potrebo po dodatnih informacijah o oskrbi podgančka, sem mu vsekakor pripravljena pomagati ali z nasveti iz "prve roke" ali pa z napotitvijo na druge verodostojne vire na internetu oz. na ljudi, ki se na podganice dobro spoznajo.

Podganček, tebi pa srečno Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #31 : četrtek, 03.02.2011 : 20:17:08 »

Gre v sedemčlansko podganjo familijo, danes je posvojiteljica mene poučevala, to je bilo res smešno 
Logiran

mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #32 : četrtek, 03.02.2011 : 20:35:38 »

O, superrrr, bo imel dosti družbe Cheesy Same lepe novice nocoj Wink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Itlam
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.168


WWW
« Odgovor #33 : četrtek, 03.02.2011 : 20:39:55 »

Super, ful vesela Smiley Smiley Wink
Logiran
Skinny
novinec
*
Sporočil: 16


WWW
« Odgovor #34 : četrtek, 03.02.2011 : 21:58:42 »

No, pa sem končno registrirana. Pozdravček Smetka! Danes si govorila z mano. Cheesy Mojo ganjo familijo pa si lahko ogledate na podganjem forumu. Wink
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #35 : četrtek, 03.02.2011 : 22:03:23 »

 Kiss

Pa še nemogoča nisem mogla biti, k nimam izkušenj  .
Logiran

mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #36 : četrtek, 03.02.2011 : 22:10:42 »

Jooooj, Smetka, ko boš ti na fotkah videla, kakšne fensi podganje "hotele" ima Skiny doma (fuuul velike in krasno opremljene kletke Cheesy), boš ratala "nemogoča" do vseh ostalih podganjih posvojiteljev, če se ti še kakšna podgana zgodi:P
Pri Skiny so pogoji res super duper podganam v prid Wink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #37 : četrtek, 03.02.2011 : 22:14:09 »

Mah, ni problema, bo Skinny dobila še kakšnega  Tongue.
Sicer pa, če se ne motim, sem jo danes spraševala vsa sumničava, če je slučajno za hrano, pa če ga bodo imeli radi pa takle  sram. Jaooo 
Logiran

Skinny
novinec
*
Sporočil: 16


WWW
« Odgovor #38 : četrtek, 03.02.2011 : 22:17:44 »

Haha, za hrano pa res ne Cheesy Najprej bo malo navajanja,... imamo še dovolj kletk, potem pa počasi spoznavanje. Samo upam, da ne bo Nyx spet preveč pogumna. Najmanjša, pa največ si dovoli. Cheesy
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #39 : četrtek, 03.02.2011 : 22:25:50 »

Sem ful vesela za tega malega mulca. A imate že ime izbrano?
Logiran

Skinny
novinec
*
Sporočil: 16


WWW
« Odgovor #40 : petek, 04.02.2011 : 07:58:11 »

Ja, sposodila si bom enega od vaših muck.... Glede na to, da smo motoristi, bo Moto Cheesy Po videzu (stari, sivi bajkerji) mislim, da mu prav paše Cheesy
Ostale ganice pa so: Chaos (oče-črn), Jinx (mama- črna), Draco ("stric"), Nyx (hooded) in Lava (črna)- hčerkici, Natrix (hooded) in Loki (črn)- sinčka.
Drugače imamo še psički Nexo (zmešanka med Rotijem in menda dalmatincem) in Oro (lisičja zmešanka iz zavetišča). Pri moji mami je še zmešanka med nemškim in kraškim ovčarjem Tara. Revčka je bila kot mladiček najdena v smeteh. Sedaj pa ima že skoraj 14 let. Enkrat je zbežala zaradi strahu pred nizko letečim helikopterjem. Našli smo jo na pol mrtvo čez 2 dni. Vendar je prišla h sebi in kasneje skotila 9 mladih, ki smo jih ročno hranili, še pri njih sem spala... in so bili vsi oddani po Sloveniji.
Rešila sem tudi že nekaj muc... Siva mama (brez zadnje tačke) je ostala potepuška, ker so jo v okolišu hranile stare mame, vendar sterelizirana. Pri meni doma, pa sem ji odstopila prostor, ko je imela 2 legla. Še vedno je bila spuščena, vendar čisto zaupljiva.  Ena muca je ratala primorka, en mačkonar (dolgodlaki) je šel na kmete, en muc je šel h mami od prijatelja (žal je umrl kmalu za njo- očitno sta bila grozno povezana), ena muca pa je ostala pri meni, vendar ker sem mogla med nosečnostjo domov (in Tara ni bila prevelika ljubiteljica muck), sem jo oddala prijateljičini mami, ki je ravno ostala brez živali. Ravno takega si je želela, pa še blizu je bila in sem jo lahko obiskovala. Razvajenka na kubik! Cheesy
Pri prijateljih pa imajo še nekaj živali, s katerimi se tudi rada ukvarjam, predvsem s sivim žakojem Markom. Ni zaupljiv, sploh ne zaupa moškim,... tko da ga malo treniram Cheesy

Bi se še kaj našlo... ampaktTo je na kratko Wink
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #41 : petek, 04.02.2011 : 08:46:38 »

Kul, Moto torej  Cool
Logiran

popriki
odvisnež
*****
Sporočil: 538


WWW
« Odgovor #42 : petek, 04.02.2011 : 10:40:27 »

Super za Motkota,ko bi se še za vse druge živali grebli vsi. Wink
Logiran
Skinny
novinec
*
Sporočil: 16


WWW
« Odgovor #43 : petek, 04.02.2011 : 21:16:59 »

Saj jaz bi tudi še kašnega kužka al pa muco, al pa ptiča,... ampak za vse pa tudi ne morem poskrbeti Cheesy
Logiran
Itlam
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.168


WWW
« Odgovor #44 : petek, 04.02.2011 : 21:37:40 »

Očitno gre bodoči Moto v podganje sanje Smiley Cheesy ...
Logiran
Strani: 1 2 [3] 4 5   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Podgana Ratatouille
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines