mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 23:41:56

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Samojed
Strani: 1 2 [3] 4   Dol
Natisni
Avtor Tema: Samojed  (Prebrano 13789 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
vixi
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 938



WWW
« Odgovor #30 : petek, 04.02.2011 : 21:37:08 »

Kako žalostno je to, da mora pes čakat 15 let, preden naleti na nekoga, ki mu mar? Ali bi morala morda vprašat kako srečen je lahko pes, da je zadnje dneve življenja naletel na nekoga, ki mu mar?

Kakšna prekleta beda bedna od lajfa  Sad
Logiran

Itlam
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.168


WWW
« Odgovor #31 : petek, 04.02.2011 : 21:41:02 »

oh, smetka, nisem vedela, da je tak hudo... Pol pa je ta rešitev itak najbolj humana. Saj konec koncev je dočakal zavidljivo starost, sploh glede na to, kako so z njim ravnali.
Logiran
moksa
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.901


« Odgovor #32 : petek, 04.02.2011 : 22:10:42 »

To ne more biti zavidljiva starost, najbrž tudi pri dveh letih ni bilo moč najti nič zavidljivega v njegovem življenju.

Pred letom ali več sem v ne vem več kateri temi zapisala, da znajo tudi psi biti dvolični, pa me je Lanabela popravila, češ da ne, psi dvoličnosti ne poznajo. Kako zelo prav ima. Kateri pes bi to storil svojemu človeku... Bedno, za ne rečt kaj drugega.

Logiran
popriki
odvisnež
*****
Sporočil: 538


WWW
« Odgovor #33 : sobota, 05.02.2011 : 00:07:35 »

Kakorkoli, takole usran ne more umret. Se ga je Ada lotila danes in ga je ene pol manj.

Hvala,da vam ni vseno,kako bo umrl revež. Cry Cry Cry Cry
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #34 : sobota, 05.02.2011 : 16:37:01 »

Ada  Kiss (jaz še vedno upam na čudež)

Samojedu  Kiss

Kako ste danes ?
Logiran
Itlam
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.168


WWW
« Odgovor #35 : sobota, 05.02.2011 : 16:50:28 »


Pred letom ali več sem v ne vem več kateri temi zapisala, da znajo tudi psi biti dvolični, pa me je Lanabela popravila, češ da ne, psi dvoličnosti ne poznajo. Kako zelo prav ima. Kateri pes bi to storil svojemu človeku... Bedno, za ne rečt kaj drugega.


Se bolj ne bi mogla strinjati.
Logiran
binulja
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.446


Ben


« Odgovor #36 : sobota, 05.02.2011 : 19:49:43 »

Ne bo čudeža. Noge ga komajda držijo. Lajšamo s protibolečinsko terapijo kolikor je mogoče, vendar dolgo ne bo več šlo. Smo ga pa obrili kolikor se je dalo, vsaj tiste najhujše dele. Nobena krava v najbolj zanemarjeni štali nima takih "abrankov" kot jih je imel tale revež na nogah in po trebuhu. Bomo jutri dodali slike.  Lips Sealed
Logiran

Itlam
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.168


WWW
« Odgovor #37 : sobota, 05.02.2011 : 19:55:02 »

Joj, držim pesti, da se izide vse samo v njegovo dobro (no, saj se tak bo Wink)
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #38 : sobota, 05.02.2011 : 20:04:32 »

Ubogi zanemarjeni pes  Cry Eh...
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #39 : nedelja, 06.02.2011 : 10:32:04 »

Jaz sem pa kar malo proti, da se daje toliko upanja, kaj pa vem... Zakaj ga pomoje Binulja in Smetka nalašč ne dajeta?
Ker je (če se proti vsakemu razumnemu pričakovanju slučajno zgodi) bolje potem slišat, da se je čudež nepričakovano zgodil, kot pa, da se potem reče, da je ZH dalo uspavat psa, pri katerem so prav vsi upali na čudež...
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #40 : nedelja, 06.02.2011 : 11:00:34 »













Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #41 : nedelja, 06.02.2011 : 11:04:06 »

Jaz sem pa kar malo proti, da se daje toliko upanja, kaj pa vem... Zakaj ga pomoje Binulja in Smetka nalašč ne dajeta?
Ker je (če se proti vsakemu razumnemu pričakovanju slučajno zgodi) bolje potem slišat, da se je čudež nepričakovano zgodil, kot pa, da se potem reče, da je ZH dalo uspavat psa, pri katerem so prav vsi upali na čudež...

Se čudim tudi jaz, da sploh kdo pomisli, da je še kaj možno narediti razen olajšati mu teh nekaj dni. Pri nas smo sicer uničili dve rezili (ena je 25 evrov), pa mašino skoraj skurili in pridobili nekaj žuljev, ampak se nam zdi pomembno olajšati mu življenje, dokler pač je. Glede na njegovo stanje bo uspavan takoj, ko bo mogoče.
Logiran

kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #42 : nedelja, 06.02.2011 : 11:04:59 »

Sigurno se sedaj bolje pocuti. Kiss
Logiran

tamcek
rad pišem
****
Sporočil: 367


WWW
« Odgovor #43 : nedelja, 06.02.2011 : 11:21:01 »

Pa kaj se dogaja z ljudmi?! Svet je čisto zblaznel. Ubogi kuža. Naj mu bo vsaj na onem svetu boljše. Lepo, da mu lajšate vsaj zadnje dni, ure...  Cry Cry
Logiran
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #44 : nedelja, 06.02.2011 : 11:38:57 »

Nič posebnega se ne dogaja z ljudmi. Podobno  zanemarjenih samojedov je kolikor hočeš. Če kaj rečeš, se lastniki zgovarjajo, da se pes ne pusti česat. Pa sploh ni treba veliko, če ga samo  enkrat na mesec temeljito prečeše, se mu dlaka ne bo sprijela. Za tako grozo, kot je na sliki so potrebna leta.
Logiran
Strani: 1 2 [3] 4   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Samojed
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines