mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 11:26:12

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Pipi
Strani: 1 [2] 3 4 5   Dol
Natisni
Avtor Tema: Pipi  (Prebrano 14595 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
binulja
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.446


Ben


« Odgovor #15 : sreda, 09.02.2011 : 19:28:42 »

Poznam (vsaj) eno oviro na poti do "horjulskih" valentinovih  daril  Evil (in to precej dobro; osebno, bi lahko rekla  Tongue)
Logiran

kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #16 : sreda, 09.02.2011 : 19:30:41 »

Eh, tista ovira, pa sploh ni prava ovira. Kiss To me pa res ne skrbi...bolj me skrbi, da bi mi se Johanco zraven poturila. Roll Eyes
Logiran

moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #17 : sreda, 09.02.2011 : 19:45:28 »

Ujoj, kaksno malo, crno bitje  Kiss
Logiran
terry123
novinec
*
Sporočil: 9


WWW
« Odgovor #18 : sreda, 09.02.2011 : 20:57:36 »

Mali cukrček Smiley
Logiran
slavica
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 254


WWW
« Odgovor #19 : sreda, 09.02.2011 : 21:12:37 »

Se je ze zacelo.....

Kaj v bistvu to pomeni? Vem, da zdaj tvegam plaz...hmm...marsičesa, ampak sem že velika (stara  Tongue) punca. Res sem novinec tukaj, ampak sem prebrala ogromno, tudi veliko arhiviranih tem, pa si nekako ne znam odgovoriti. Bi bilo fajn slišati odgovor moderatorja. Kaj se v bistvu lahko potem sploh piše v takih temah? Glede posvojitve se kontaktira direktno Horjul, jasno in razumljivo kot beli dan. Glede nasvetov ...v Horjulu vedo več o pomoči živalim kot večina nas, prav tako jasno in spoštovanja vredno, vsaj meni. Zakaj je potem sploh možnost odgovora?

Sprašujem iskreno, ne provociram,ampak res me zanima. Hvala
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #20 : sreda, 09.02.2011 : 21:18:56 »

Poglej si temo od Blinka. Iskreno nima nihče nič nima proti komentiranju, zato forum je. Je pa tudi zato (zame predvsem zato), da se neha tako očitno diskriminirat vse njih na podlagi izgleda in izključno izgleda. Vedno je podobno, ko objavim koga očem všečnega. Zakaj ni nihče v Blinka zaljubljen in zakaj se nikomur ne zdi vreden registracije zato, da bi kak komentar napisal?
"Se je že začelo..." pomeni tudi to, da bodo ljudje sicer prebrali, da ni rezervacij, pa da bo pisalo, ko bo na voljo za posvojitev, ampak bodo vseeno klicali (pravzaprav so že). Vsi bodo najboljši, najbolj primerni posvojitelji, še preden bom karkoli vprašala, vsi bodo želeli rezervacijo in povedali bodo, da že dolgo iščejo enega prav takega psa. Vem, da bo dobila dom in tega sem vesela, je pa težje med vsemi najti nekoga, ki bo odgovoren, je ne bo imel namesto igrač za otroke itd.
"Se je že začelo" pomeni tudi to, da kaže, da nismo prav nikamor (še) prišli... ker je vedno enako.
Logiran

sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #21 : sreda, 09.02.2011 : 21:20:18 »

Začela je prihajati truma nadvse primernih posvojiteljev, ki je za nekaj deset drugih, trenutno veliko bolj potrebnih domov ni bilo niti slutiti ...
In ki bo s tem  piščetom spet poniknila v podzemlje ...
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #22 : sreda, 09.02.2011 : 21:24:21 »


"Se je že začelo..." pomeni tudi to, da bodo ljudje sicer prebrali, da ni rezervacij, pa da bo pisalo, ko bo na voljo za posvojitev, ampak bodo vseeno klicali (pravzaprav so že). Vsi bodo najboljši, najbolj primerni posvojitelji, še preden bom karkoli vprašala, vsi bodo želeli rezervacijo in povedali bodo, da že dolgo iščejo enega prav takega psa.

In istočasno bodo po telefonu prepričevali/prosili, naj se ga prosim NE, NE, NE odda, ker oni bi ga pa RES, RES, RES imeli. Sploh jih ne zanima karakter, tudi, če rečeš, da je pes hiperaktiven in da rabi ful gibanja, na vse t-a-k-o-j pristanejo. In, ko rečeš, da rezervacij res ni te skoraj moledujejo, da ga ne oddaš drugemu. In potem se res vprašaš ... marsikaj.
Logiran
slavica
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 254


WWW
« Odgovor #23 : sreda, 09.02.2011 : 21:42:07 »

Žal je res mnogo ljudi "iiiiiii, kako je lep; bom jaz tole imel, ker je tako lepo".
Razumem, konec koncev sem posvojila mačka, ki menda "prinaša nesrečo"  (črn je kot noč; meni je do sedaj prinesel samo veselje in srečo; no, pa nekaj materialne škode zaradi lumparij, ampak to itak sodi zraven  Smiley).


Hvala lepa za odgovor, mi je pojasnil manjšo dilemco  Cool (ali se sploh oglašat v take teme, ali rajši ne, ker lahko živalci škodim, čeprav povsem nenamerno).

In če komentarji odprejo oči vsaj enemu "iiii ,bom imel, ker je lepo", je namen dosežen. Razumem.

Lahko in mirno noč vsem, pa tudi srčici Pipi, konec koncev je ta tema tvoja, a ne  Kiss



Logiran
pici
novinec
*
Sporočil: 13


WWW
« Odgovor #24 : sreda, 09.02.2011 : 22:16:37 »

lol no sej loh v vsako temo za vsazga kuzka napisem da sem zaljubljena, ce se bo kdo potem bols pocutu Cheesy
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #25 : sreda, 09.02.2011 : 22:21:37 »

Če mene misliš, ni potrebe. Se počutim dobro, če piše v vsaki al pa v nobeni temi, da je kdo zaljubljen. Smisel zapisov ni v tem, kdo se dobro počuti.
Logiran

pici
novinec
*
Sporočil: 13


WWW
« Odgovor #26 : sreda, 09.02.2011 : 22:27:52 »

ne nisem mislila konkretno tebe, pac pa vse, ki mislijo da sem se registirirala samo zaradi ene psicke in da mi je vsec samo zato ker je majhna in luskana in oh in sploh.

pozor, offtopic: menim, da so zivali najlepsa stvar tega sveta, imela bi cisto vse pse ki so na teh straneh, vendar to zal ni izvedljivo, registrirala pa sem se zato, da bi lahko tudi kdaj kaj povprasala o kaksnem kuzku, ker poskusam iti naprej po smrti mojega...

to je vse Smiley
Logiran
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #27 : četrtek, 10.02.2011 : 00:09:24 »

lol no sej loh v vsako temo za vsazga kuzka napisem da sem zaljubljena, ce se bo kdo potem bols pocutu Cheesy
Smisel zapisov ni v tem, kdo se dobro pocuti.

Draga pici, dobronameren nasvet: lepo prosim, poskusi uporabljati veliko začetnico in podobne okraske slovenskega jezika. A zakaj? Ker se ob nesmislu zapisov tako res bolje počutim.  Roll Eyes pevka
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #28 : četrtek, 10.02.2011 : 00:28:15 »

kdaj kaj povprasala o kaksnem kuzku, ker poskusam iti naprej po smrti mojega...

to je vse Smiley

Dobrodošla  Wink
Logiran

popriki
odvisnež
*****
Sporočil: 538


WWW
« Odgovor #29 : četrtek, 10.02.2011 : 16:45:54 »

Oprostite Smetka ampak  jaz sem  v Blinkovi temi napisala  Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy in še tisoč takih,ker ne morem opisati ,kako zelo si mi všeč.Saj vem ni mišljeno name ampak želim le povedati,da je Blink le nekomu všeč.Vsaka žival ima nekaj v sebi,kar te pritegne in Blink je prečudovit. Cheesy Cheesy
Pipici pa želim veliko sreče. Wink
Logiran
Strani: 1 [2] 3 4 5   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Pipi
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines