mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 26.04.2024 : 00:43:40

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Pipi
Strani: 1 2 [3] 4 5   Dol
Natisni
Avtor Tema: Pipi  (Prebrano 14618 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
xsara
novinec
*
Sporočil: 6


WWW
« Odgovor #30 : petek, 11.02.2011 : 19:21:19 »

kaksne pasme pa je ta slatka pipi?? pa kaksen je postopek ce bi jo uzeli za svojo??
Logiran
vixi
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 938



WWW
« Odgovor #31 : petek, 11.02.2011 : 19:34:24 »

Xsara, za začetek preberi od Pipi temo od začetka Wink
Logiran

xsara
novinec
*
Sporočil: 6


WWW
« Odgovor #32 : petek, 11.02.2011 : 19:56:25 »

vixi Hvala za nasvet se opravicujem za nevednost,bomao za drugič vedeli
lep dan se naprej
Logiran
xsara
novinec
*
Sporočil: 6


WWW
« Odgovor #33 : ponedeljek, 14.02.2011 : 16:50:17 »

lp kako napreduje pipi??
Logiran
MaksiMaša
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 919


« Odgovor #34 : ponedeljek, 14.02.2011 : 19:01:45 »

Xsara, jaz domnevam, da mala Pipi napreduje krasno. Je v dobrih rokah, tam, kjer vedo, kaj in kako je najbolje zanjo in ko prišlo do kakšne spremembe, bodo tukaj zagotovo super hitro objavili. Do takrat pa... večkrat preveri njeno temo, spotoma pa se razglej še po sosednjih, morda boš presenečena, koliko malih in nadvse ljubkih "pipik" je še.

Lp
Logiran
xsara
novinec
*
Sporočil: 6


WWW
« Odgovor #35 : ponedeljek, 14.02.2011 : 23:17:22 »

MaksiMaša sej  gledamo nonstop pa ne le tlele po skoraj useh zavetiščih sam kaj moremo ker se moramo spopasti z omeitvami(stanovanje) v bloku
zato iščemo nekaj manjšega
PIPI pa zelimo vse najboljše
Logiran
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #36 : torek, 15.02.2011 : 13:50:18 »

Xsara, če iščeš manjšega psa, potem je najbolje, da iščeš med odraslimi, ker se samo pri njih lahko zaneseš, da ne bodo zrastli v večje kosmatince. Wink

Pipi Kiss
Logiran
Houdini
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.128


WWW
« Odgovor #37 : torek, 15.02.2011 : 14:31:22 »

Se opravičujem Pipi, da ji bom smetila sedajle, samo bi nekaj rada povedala o blokih in psih. Se absolutno strinjam, da so za blok primernejši manjši psi, ampak pretiravati v majhnosti pa tudi ni treba. Mi smo v bloku, pa imamo cca 15 kg, sosed dve nadstropji niže ima zlatega prinašalca, sosedje, ki so se pred dvema mesecema odselili imajo škotskega ovčarja, pa so bili 4je odrasli (najmlajša članica je končala sredno šolo) na 50 m2 s psom vred. V sosednjem bloku imajo pa v enako velikem stanovanju 3 odrasle + kavalirčka in mix pekinezerja. Od vseh naštetih psov samo za tega pekinezerja vsi sosedje vedo od kod je pa tudi največ problemov je prav z njim, ker jih doma terorizira Smiley  ....... nikakor nočem reči, da raje velikega psa za v blok, da ne bo pomote. Se mi pa zdi za v blok bolj pomembno, da je pes "umirjen" in bolj tihe "sorte", kot pa da je prav miniaturen ...  Malo v razmislek no, pa mislim, da se je tudi z ostalimi člani dobro pogovorit o tem ... Majhen ali srednje velik pes ne "zasedeta" toliko več prostora, da bi bili ljudje v stanovanju potem bistveno bolj prikrajšani, se pa odnos s sosedi prav hitro poslabša, če jim pes dan in noč "skače" po glavi in laja na vsakogar, ki gre mimo vrat (seveda je veliko odvisno potem od vzgoje, vendar pa je veliko odvisno tudi od potreb in karakterja psa)


Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #38 : torek, 15.02.2011 : 14:34:30 »

Aha.... in ta najmanjši se ponavadi PRVI oglasi, če se mu zdi, da je prišel moment za "uzbuno". Roll Eyes Tongue

K
Logiran
AngSeter
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.679


WWW
« Odgovor #39 : torek, 15.02.2011 : 16:58:51 »

V primeru poškodbe ali na stara leta je potrebno psa tudi nest po stopnicah če ni lifta. Zato sem občasno povprašala v raznih temah psov po kilah...

Ampak, če kdo išče malega, naj išče malega. Srečno.
Logiran
rozika
novinec
*
Sporočil: 42


WWW
« Odgovor #40 : torek, 15.02.2011 : 22:44:33 »

V mojem naselju. Velika hrtinja v 3. nadstropju, do 6 meseca so jo nosili po vseh stopnicah, tudi ko je zbolela so jo nosili, pa je imela 60kg. Drug primer, dva haskija v 3. nadstopju. Kaj hočem povedati? Vse se da če se hoče. Smiley
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #41 : sreda, 16.02.2011 : 09:01:41 »

Huh, jaz si pa ne predstavljam, da bi 60 kilsko mrcino nosila po stopnicah...sploh, ker s fantom živiva sama, torej ne vem, kako bi to izpeljala kadar njega ni doma? Huh Vseeno je fajn mislit na take stvari preden se psa nabavi. Naši sosedje (5.nadstropje) imajo fajn (ampak RES fajn) porejeno psico, velikosti dalmatinca (morda še malo večjo), in se dostikrat vprašam kako bi jo spravili do doma, če se ji (bog ne daj!) kaj zgodi, da bi jo bilo treba nest...cel projekt Lips Sealed

Konec smetenja Wink.

Pipiki (priznam, da sem se tudi sama stopila ob videnju tele luštne šnoflje Kiss) pa, ko bo čas, en fajn domek (pa da ne bo Smetka živčnega fasala ob obilici klicev Roll Eyes )
Logiran
AngSeter
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.679


WWW
« Odgovor #42 : sreda, 16.02.2011 : 09:08:03 »

nadaljevsnje tuki: http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,14604.30.html
 Smiley
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #43 : sreda, 16.02.2011 : 18:49:26 »

Aha.... in ta najmanjši se ponavadi PRVI oglasi, če se mu zdi, da je prišel moment za "uzbuno". Roll Eyes Tongue

K

Jap, vidim jaz pri Piki, ona, najmanjša, pa je vedno prva in najbolj glasna, ko je treba lajat.
Logiran
Itlam
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.168


WWW
« Odgovor #44 : četrtek, 17.02.2011 : 09:28:00 »

Jap, vidim jaz pri Piki, ona, najmanjša, pa je vedno prva in najbolj glasna, ko je treba lajat.
Sej veš, kak pravijo... Strup je v malih stekleničkah  Grin (samo ni vedno res   Kiss Evil)
Logiran
Strani: 1 2 [3] 4 5   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Pipi
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines