mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 07:04:24

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Tyra
Strani: [1] 2 3 4   Dol
Natisni
Avtor Tema: Tyra  (Prebrano 11242 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« : petek, 11.02.2011 : 16:38:52 »

Sterilizirana, cepljena, čipirana, FeLV+FIV negativna, stara 6 mesecev, amputirana prednja tačka. Išče dom.

Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #1 : petek, 11.02.2011 : 17:59:45 »



Logiran

popriki
odvisnež
*****
Sporočil: 538


WWW
« Odgovor #2 : sobota, 12.02.2011 : 14:27:03 »

O božica lepa,kako ji bo šlo brez noge? Cry
Srečno srčica.
Logiran
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #3 : sobota, 12.02.2011 : 15:23:49 »

Ni panike, da tyra nima ene noge,  stop ker je to napacno gledanje: Tyra ima tri noge.  Kiss

Zaradi tega res ni potrebno solz pretakati. Zivali take malenkosti najveckrat super kompenzirajo. Ce pa bo cez 6 mesecev se vedno v zavetiscu... v tem primeru pa JE potrebno solze pretakati.  Cry

Za vsa druga ziva bitja (razen za cloveka) je mlada tigerka. Samo ljudje si jemljemo pravico, da jo pospravimo v predalcek pod hendikepirano.  Upam, sram da bo ozigosana vsaj z "hendikep + lepa + vredna". Ne nujno v tem vrstnem redu, no trmoglavka
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #4 : sobota, 12.02.2011 : 15:27:11 »

Prav res ni treba nič jokat, popolnoma normalno in kvalitetno je njeno življenje. Pse namaha z eno prvo tačko brez problema  Cool
Logiran

miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #5 : sobota, 12.02.2011 : 15:28:08 »

Lušna bučka Smiley
Logiran
Houdini
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.128


WWW
« Odgovor #6 : sobota, 12.02.2011 : 16:40:13 »

Okroglobučka Smiley lepotička
Logiran
popriki
odvisnež
*****
Sporočil: 538


WWW
« Odgovor #7 : sobota, 12.02.2011 : 21:18:08 »

Prav res ni treba nič jokat, popolnoma normalno in kvalitetno je njeno življenje. Pse namaha z eno prvo tačko brez problema  Cool

Bravo lepotička!
Vedno sem se spraševala,kako pa se take živali popraskajo na tisti strani,ki nimajo noge?
Zelo bom hvaležna,če mi kdo odgovori. Wink
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #8 : sobota, 12.02.2011 : 21:38:38 »

Prav za takšne tegobe imajo mačke sužnje 
Logiran

sirena
midi
**
Sporočil: 59


« Odgovor #9 : sobota, 12.02.2011 : 21:52:34 »

Medve s Tačko na sprehodih nenehoma razsvetljujeva ljudi, ki se ustavljajo in jo pomilujejo:Kako je uboga! Kakšna revica! Kako trpi! Tačka pa jih gleda s svojimi živimi očmi, veselo mahlja z repkom in se, če je le priložnost, urno zapodi. Jaz pa ponavadi dodam: Kakšna revica neki, saj ima tri noge, mi vsi pa samo po dve ...
Logiran
popriki
odvisnež
*****
Sporočil: 538


WWW
« Odgovor #10 : nedelja, 13.02.2011 : 08:47:26 »

Prav za takšne tegobe imajo mačke sužnje 

Ha ha sužnje ja,ko bi jih saj tudi mi imeli! Grin Grin Grin
Bom butnila v levo ampak sem slišala,da obstaja cepivo proti srbenju pa nevem,če je res? sram
No sam,da so srečni tud na treh nogah to je najbolj pomembno.
Logiran
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #11 : nedelja, 13.02.2011 : 20:54:51 »

 Shocked „Pogoj za posvojitev je, da predložite certifikat o uspešno opravljenem tečaju v čohanju za desnim ušesom.“ = citat vodje zavetišča, ko smo se pogovarjali o tem, da bi v prihodnosti tronogec Nico živel z nami. Ko mi je Shocked  potegnilo, sem se nasmehnila,  Wink pa je, ne da bi trznil, smrtno resno  Angry rekel: „Nič se ne nasmihajte, smrtno resno mislim.“
Izpit pravilnega čohanja za desnim ušesom pa moramo opravljati vsak dan znova. In Nico je ful stroga izpitna komisija…  Roll Eyes

Torej, dokazilo o uspešno opravljenem tečaju v čohanju za desnim ušesom se bo verjetno dalo pridobiti v ZH.  Azn
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #12 : nedelja, 13.02.2011 : 22:00:07 »

Shocked „Pogoj za posvojitev je, da predložite certifikat o uspešno opravljenem tečaju v čohanju za desnim ušesom.“ = citat vodje zavetišča

Povej mu prosim, da ni sam na celem svetu in da ga popolnoma razumem 
Logiran

čaja
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.037


WWW
« Odgovor #13 : nedelja, 13.02.2011 : 23:10:55 »

 Grin Mislim, da za tole lepotičko ne bo potrebno dodati tega pogoja. Ponavadi se mačke praskajo z zadnjimi tačkami.  Wink Sploh pa ne vem kako bi se lahko novi skrbnik uprl čohanju take lušne bučke.  Kiss
Logiran
popriki
odvisnež
*****
Sporočil: 538


WWW
« Odgovor #14 : ponedeljek, 14.02.2011 : 15:38:37 »

Aleksandrak hvala za odgovor s katerim si me tudi  Grin Grin Grin.
Logiran
Strani: [1] 2 3 4   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Tyra
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines