mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 06:20:50

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Peguša
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Peguša  (Prebrano 3639 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
RobidaČešnja
novinec
*
Sporočil: 2


WWW
« : četrtek, 24.02.2011 : 10:15:13 »

Tukaj je prvo javljanje  Smiley

Reči moram, da zelo hitro napredujemo. Med prevozom je bila zelo glasna, vendar se ni posebno upirala temu, da odhaja v nov dom. Za začetek si je svoj prostor našla kar v garaži in ni hotela v bivalni del hiše. Odločili smo se, da je bomo priganjali - naj se sama odloči. Mislili smo, da bo trajalo več dni preden se bo sploh hotela komu približati.

Vendar! Vesele novice.  Grin Že včeraj se je spravila k hrani in potem tudi zelo hitro k vsem nam. Prav divje se že hoče božati in tudi česanje ni bilo težavno (razen, da je težko pri miru na enem mestu).  Wink Edini problem so njeni krempeljci, ki jih (sedaj naša) zverinica uporablja na veliko in zna biti božanje nekoliko boleče, če je v naročju.  Smiley

Zelo smo veseli, da je zadovoljna. Slike kmalu.  Grin
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1 : četrtek, 24.02.2011 : 10:19:06 »

 Kiss  Lepo se mejte!
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
popriki
odvisnež
*****
Sporočil: 538


WWW
« Odgovor #2 : sobota, 26.02.2011 : 13:40:25 »

Zelo vesela za pegušo in njen novi dom. Wink Shocked
Logiran
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #3 : četrtek, 03.03.2011 : 20:40:42 »

Kako ste kaj? A vas je zverinica že zasužnjila?  Grin  Evil
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
RobidaČešnja
novinec
*
Sporočil: 2


WWW
« Odgovor #4 : sreda, 15.06.2011 : 13:38:29 »

Tole drugo javljanje je sicer malce zapoznelo, vendar kljub vsemu.

Pegi se ima super - lahko zagotovim  Wink glede na to, da že prevzema oblast nad celim kavčem, sicer pa je njeno najljubše mesto (malce nenavadno) kar sedež starega mopeda v garaži.  Smiley Ovratnico, ki jo je dobila je seveda že izgubila neznano kje med svojimi raziskovalnimi pohodi po hiši - verjetno ji ni bilo všeč, da smo zaradi zvončka vedno vedeli kje jo iskati  Evil

V ponedeljek je bila tudi na svojem prvem obisku pri veterinarju, kar je bil cel podvig, saj ji vožnja sploh ni bila všeč, vendar je tudi to prestala in bila zelo zadovoljna, ko smo se vrnili nazaj. Naslednji dan je že celo spala v transporterju v katerem smo jo nesli - čeprav sem bila 100% prepričana, da nas bo vse še najmanj tri dni grdo gledala, transporterja pa se bo izogibala v velikem loku.  Shocked

Glede slik pa - šele sedaj sem bolj podrobno prebrala pravila in ugotovila, da jih ne morem objavljati.  Cry Tako da se opravičujem, da ne morem izpolniti obljube.  Lips Sealed
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #5 : sreda, 15.06.2011 : 13:40:03 »

Seveda lahko objaviš, naloži jih na kak spletni strežnik in potem sledi forumskim navodilom Wink
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #6 : sreda, 15.06.2011 : 13:50:49 »

Lahko, lahko Smiley Slike shrani v katerem od javnih albumov (npr. mojalbum.com ali picasa) in jih objavi tu kot povezavo.
Logiran
Itlam
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.168


WWW
« Odgovor #7 : sreda, 15.06.2011 : 13:55:36 »

Ti samo objavi, da se bomo malo mastili, hehe
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #8 : sreda, 15.06.2011 : 14:08:53 »

Hočemo slikice trmoglavka
Kako naj pa jaz vem po tolikem času, ali je Peguša mačka ali sestra od miškičine Pege sram
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #9 : sreda, 15.06.2011 : 21:57:44 »

Jaz se sicer nagibam k temu, da je maček, ampak čist ziher pa ne bom, dokler ne bo fotk!  Roll Eyes
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #10 : sreda, 15.06.2011 : 22:23:38 »

No, saj jaz sem z dedukcijo in spretnostjo logičnega sklepanja tudi izpeljala, da je 50% mačka, ker če bi bila Pegina sestra, bi pritisnila na plin in se odpeljala iz garaže na en giro.
Logiran
Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Peguša
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines