mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 00:05:17

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Kaj
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Kaj  (Prebrano 2692 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
Kaj
« : nedelja, 06.03.2011 : 13:07:19 »

4 leta, čipiran, najden v občini Domžale. Lastnik, zapisan na čipu, ga je oddal; lastnika ne dobim, sorodniki ne vedo, kje je niti ne vedo, komu je psa oddal.
Prosim, če se zdajšnji lastnik oglasi na 051304435.

Logiran

luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1 : nedelja, 06.03.2011 : 13:32:43 »

A je to tak prijazen kuža? Veseljak? Najden ob Kamniški Bistrici med Virom in Domžalami?  Huh
Enega takega podobnega sem že vračala na dom in, ko so prišli po njega, so se pretežno pritoževali, kako jim uhaja, pa potem kako je sicer priden in kako ga imajo radi. Lastnik je bil sine (že kar starejši možakar-okoli 40 in 50 let) in njegova mama. So rekli, da ne vedo, če ga bodo imeli še dolgo, saj ga ne morejo obdržati pri domu  Roll Eyes To se je zgodilo enkrat v snegu-se pravi novembra, decembra 2010.
Upam, da se bom spomnila, od kod so rekli, da so...
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #2 : nedelja, 06.03.2011 : 13:35:28 »

Aja, naložili pa so ga v srebrno plavega berlinogta ali kanguja... in se odpeljali proti Viru.
Logiran
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #3 : nedelja, 06.03.2011 : 14:46:17 »

Mislim, da je to ta pesjan, ki se je včeraj prilepil kolegici s črno labratorko (sterilizirano in 'v službi'). Opisala ga je kot silno simpatičnega, prijaznega in živahnega mulca. Kolegica je pa z domžalskega konca.
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Sinica
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 69


WWW
« Odgovor #4 : nedelja, 06.03.2011 : 17:33:24 »

No, ta kolegica sem jaz. :-)
Pes se mi je prilepil v Preserjah in je šel z mano peš do Vira. Sem ga najprej hotela odpoditi stran, pa mi je sledil iz razdalje.
Zelo je živahen, naskakoval je vse, kar je sklonjeno, zna pa dat taco in deluje kot zelo pameten pes. Ne zna pa hoditi na povodcu, zelo je vlekel, ko sem ga zvečer in zjutraj peljala lulat. Ostal je namreč pri meni čez noč, ker smo čakali, če bi se lastnik javil.
No, lepo, da vem, kako mu je ime, mogoče bi bil prej bolj poslušen, če bi ga klicala z njegovim pravim imenom.
Upam, da pride k enim normalnim ljudem, ki bodo lepo skrbeli zanj, ker ta pes rabi nekoga, ki se bo z njim veliko ukvarjal.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #5 : ponedeljek, 07.03.2011 : 16:14:59 »

Kaj je šel domov.
Logiran

Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Kaj
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines