mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 25.04.2024 : 16:54:55

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Fina
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Fina  (Prebrano 5579 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« : sreda, 09.03.2011 : 15:45:56 »

Stara dva meseca, odvzem.

Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #1 : sobota, 19.03.2011 : 16:14:14 »

Recimo, da je tole Fina  Roll Eyes. Sterilizirana in prvič cepljena išče dom.

Logiran

nutella
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.808


« Odgovor #2 : sobota, 26.03.2011 : 23:17:24 »





Skrajno desna
Logiran
Naara
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 87


« Odgovor #3 : nedelja, 03.04.2011 : 21:19:43 »

bučke luštne Cheesy
Logiran
Soul
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.759


« Odgovor #4 : sobota, 09.04.2011 : 17:18:03 »

Fina damica Kiss




Foto: nutella
Logiran
teja.
novinec
*
Sporočil: 6


« Odgovor #5 : sobota, 16.04.2011 : 11:44:30 »

Že kar nekaj časa si ogledujemo tole čudovito psičko...namreč nedolgo nazaj, smo morali dati uspavati našo lubico, ki je bila že kar v letih in bolna...hudi trenutki in vedno si potem rečeš nikoli več...a na praznino, ki ob tem nastane, se težko navadiš....zato bi želeli posvojiti brezdomčka...
Logiran
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #6 : sobota, 16.04.2011 : 12:28:26 »

teja., obvezno poklici v Horjul v casu uradnih ur:
od 8.30 do 12.30 od ponedeljka do petka, tel: 051 304435 (Polona) ali na 041 713732 (Ada).
Bodo svetovali...  super
Toliko kosmatincev je, ki cakajo in ce doma cutite, da je prisel cas, potem zapolnite praznino brez slabe vesti. Tisti, ki nas gledajo z mavrice, imajo za vedno prostor v nasem srcu. To pomeni, da ga novi ne izpodrine, ampak da je tvoje srce iz zelo reztegljivega materiala... Smiley
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
teja.
novinec
*
Sporočil: 6


« Odgovor #7 : nedelja, 17.04.2011 : 06:17:49 »

Problem je samo v tem, ko bi zagledala toliko prosečih učk, vsak par s svojo žalostno zgodbo, bi me tako stiskalo, da bi imela slabo vest že za to,ker nisem vzela še kakega...

tole psičko fino si pa cela družina ogleduje...malo spominja na prejšnjo psičko,ki smo jo imeli noro radi...
Logiran
teja.
novinec
*
Sporočil: 6


« Odgovor #8 : nedelja, 17.04.2011 : 07:12:42 »

prejle sem gledala filmček od triste..bi lahko še fino lahko takole malo občudovali?
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #9 : nedelja, 17.04.2011 : 07:22:42 »

Saj te ne bodo vsi psi 'napadli' s svojimi 'prosečimi' učki (v bistvu oni niti ne prosijo, ker so čisto zadovoljni tam kjer so, s polnimi želodčki, z ljudmi, ki se jim posvečajo in 'bratci', ki jih lahko veselo cufajo - prošnje si samo mi predstavljamo) Wink.
V Horjulu je vsak pes tam, kjer je navajen in se počuti udobno. V svojem pesjaku, izpustu ipd., kjer mu pač dnevna rutina narekuje. Potencialnih posvojiteljev se ne vodi od boksa do boksa, ker bi pse stalne trume obiskov motile (se začudiš, ko prideš tja, ker je dokaj tišina, ne slišiš stalnega zavijanja in lajanja trume psov, ker se jih k temu vzgaja in jim omogoča mir). Ven na ogled dobiš psa, ki ti je všeč, če se zmenite, seveda še kakšne, ki so alternativa in med njimi izbiraš, tako da ti delo v bistvu olajšajo. Geslo je pa 'od tu gredo samo na bolje' - vseh pač ne moreš vzet ti in brez skrbi, bodo počakali čisto pravega.
Kr ojunačit se torej Smiley... Aja, pa več boš imela predstave kakšna je po karakterju, če pokličeš in ti natančno povedo vse o njej (jutri zjutraj so uradne ure), kot pa od filmčkov, ki so v bistvu samo za malo gušta Wink.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #10 : petek, 06.05.2011 : 13:25:45 »

Fina gre danes v nov dom.
Logiran

Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Fina
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines