mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 20.04.2024 : 13:13:39

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Aarash
Strani: 1 2 3 4 5 [6]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Aarash  (Prebrano 18667 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
enaNika
rad pišem
****
Sporočil: 312


« Odgovor #75 : četrtek, 07.04.2011 : 23:04:50 »

Najbolj trapasto pri vsem pa je očitanje, kdo si za koga trga kožo s hrbta in zakaj si je za nekoga drugega ne. Pri temle tu si jo lahko gremo trgat prav vsi ali pa nobeden od nas. Ne vem pa, zakaj bi si jo točno nekdo mogel, če si je pa ne, pa skasira neke podmukle očitke od nekoga, ki še s prstom ne bo mignil. Ne vem, no.

No, približno točno tole sem jaz razmišljala v trenutku, preden sem kliknila stran 5.

Tudi meni so bolj pri srcu psi z določenim karakterjem, videzom, mogoče določene pasme... druge pa težje razumem in so mi manj. Ampak! Jaz sem se obremenila, kolikor zmorem. Vsaka čast tistim, ki zmorete/zmorejo več. Če pa se pojavi kateri od teh, ki so mi nekako "bližje", se mi postavi samo eno vprašanje: ali sem res do konca zasedena ali bi zmogla še dodatno? Če bi zmogla, bi prevzela in ne bi parlamentirala na dolgo in široko. Če ne zmorem, sem pa sploh tiho in še na misel mi ne pride, da bi od nekoga drugega zahtevala, da nosi dodatno breme zato, da bom jaz mogoče imela dodatno veselje.

Logiran
Podencica
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 651


« Odgovor #76 : četrtek, 14.04.2011 : 20:31:26 »

Kako je z Aarash-om?
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #77 : petek, 15.04.2011 : 09:09:30 »

Nič novega.
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #78 : ponedeljek, 02.05.2011 : 19:38:39 »

Uspavan iz veterinarskih razlogov.
Logiran

Strani: 1 2 3 4 5 [6]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Aarash
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines