mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 24.04.2024 : 04:21:00

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Tina
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 12   Dol
Natisni
Avtor Tema: Tina  (Prebrano 37103 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #30 : ponedeljek, 23.05.2011 : 10:53:39 »

Upam, da ne bo zdaj še kdo dobil kakega klica zaradi švercanja psov. Mater, grda sem, saj vem.
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #31 : ponedeljek, 23.05.2011 : 10:56:39 »

Prešvercana ni mogla biti, ni razloga, je iz Karlovca, tam oddajajo s papirji.
Logiran

Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #32 : ponedeljek, 23.05.2011 : 11:13:07 »

Prešvercana ni mogla biti, ni razloga, je iz Karlovca, tam oddajajo s papirji.

Kul.
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Sleepy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.129


« Odgovor #33 : ponedeljek, 23.05.2011 : 11:27:41 »

Sej čist formalno jo ma lastnik čas 8 dni iskat. V teoriji bi komu (ampak res ne meni  Roll Eyes) lahko tudi ušla predno je prepis uredil, lahko bi celo bil njen lastnik njen cimer v kontejnerju.  Undecided

Prešvercana ni mogla biti, ni razloga, je iz Karlovca, tam oddajajo s papirji.

No, prešvercana je še vedno lahko, ker majo papirji včasih to sitno lastnost, da se oddvojijo od psov, kar je zgleda povezano tudi z bolj ali manj trajnimi izgubami spomina. Prav bistro pa ziher to ni. No sej, mogoče je pa ipak samo izgubljena in jo lastnik mrzlično išče po napačnih kontejnerjih  Huh
Logiran
kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #34 : ponedeljek, 23.05.2011 : 12:37:21 »

Jst pa mislim, da je psica sama pristopala iz Karlovca, se vrgla v kontejner in cakala Smetko.  Cool Smetka, vsi samo tebe cakajo. Kiss Kiss Kiss Kiss
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #35 : ponedeljek, 23.05.2011 : 13:07:45 »

Mhm. Vsaj en iz zadnje fure pripeljanih res čaka name. Ta hip še ne vem, a bo treba v odvzem ali bo šlo brez tega, do večera bo pa že jasno.
Ne morem verjet, kam je šel. Ne morem verjet sploh.
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #36 : ponedeljek, 23.05.2011 : 13:29:14 »

Preden gre tole v neslutene in filmske razsežnosti: poskusite pazit, kaj pišete. Ob še enem namigu, da jo je ZH postavilo v kontejner z namenom prepucavanja ali da ima ZH kar koli s tem, razen sprejema najdene psice, ne bo več prijaznih opozoril, da ni potrebno namigovat v to smer.
Logiran

kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #37 : ponedeljek, 23.05.2011 : 13:30:19 »

O buhpomagi  Roll Eyes Roll Eyes
Logiran

Sleepy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.129


« Odgovor #38 : ponedeljek, 23.05.2011 : 13:34:51 »

Jst pa mislim, da je psica sama pristopala iz Karlovca, se vrgla v kontejner in cakala Smetko.  Cool

Lahko, ampak je očitno doma pozabila papirje, ker ji zgleda ni noben povedal, da Hrvaška še ni v EU. Mogoče je bil pa njen življenjski cilj postat prebežnik v EU, in ko ga je dosegla, ni več našla novega in je vse ostalo izgubilo smisel in se je vrgla v kontejner. Al pa je bla prepričana, da bo težje in bo lahko zgodbo prodala v Hollywood, in ker ji ni uspelo, se je vrgla v kontejner. 

Preden gre tole v neslutene in filmske razsežnosti

Prisežem, da sem tole napisala PREDNO sem prebrala tole s filmom  Grin No.. ampak  Undecided, glede na prvo asociacijo upam, da drugi del nima kakršnekoli povezave z mano  Huh
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #39 : ponedeljek, 23.05.2011 : 13:43:59 »

Sleepy, ti si pa tolk pametna. Pa VEDNO ti uspe kako stvar tako napisat, da jo VSI razumemo. Afro

K
Logiran
Sleepy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.129


« Odgovor #40 : ponedeljek, 23.05.2011 : 14:00:00 »

 Smiley Hvala za pametne  Smiley Kaj kdo razume ne vem, zlonamerno razumevanje in podtikanje pa z mano prav dosti zveze nima, jo ima s tistimi, ki to počnete.

Jaz ne samo, da kaj takega ne namigujem, na kraj pameti mi ni padlo pomislit, da to počne kdo drug.

V treh dneh mora lastnik izgubo psice prijavit pristojnim organizacijam, v osmih jo lahko zahteva nazaj. Lahko je lastnik klošar, ne bi bil ne prvi in ne zadnji. Verjetnost za to, da jo kdo mrzlično išče, je najbrž da majhna, če ne kar nična, ampak časa, da ugotovi, da jo pogreša pa ima tri dni.
Piše samo to in nič drugega. Kje drugje piše še (by Sleepy), da naj se tisti, ki se jim je zgodila tale napaka, javijo, prevzamejo odgovornost in stvari uredijo, sicer s takimi napakami povzročajo škodo drugim.

Vsako drugačno razumevanje napisanega je zlonamerno. 

Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #41 : ponedeljek, 23.05.2011 : 14:09:55 »

Eh, škoda. Sem prepozno napisala. Tole ne bo okej in opravičilo ni sprejeto.

Nina L. Dekleva Drago zavetišče Horjul, če je tole podtaknjeno,
potem je bolje, da sploh nebi odprli zavetišča, ker tudi mi vemo
stvari, na katere mediji komaj čakajo...če pa niste vpleteni pa se
vam že vnaprej opravičujemo. nam je važno samo to, da bodo
živali uredu. nina AA
pred 24 min · 
2 oseb
Logiran

Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #42 : ponedeljek, 23.05.2011 : 14:25:41 »

 Shocked Shocked
Mene bo kap. Pa saj vi rabite lastno PR-službo, ki se bo samo s takimi nebulozami ukvarjala! Za  bruham!   

Smetka, žal mi je, da moraš porabiti toliko časa za kretenizme. In hkrati vsa čast, da se ne daš! Afro   Špicla, ti pa oprosti za smetenje. Itak upam, da bo vse nepotrebno iz te teme čimprej zletelo v kanto.
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #43 : ponedeljek, 23.05.2011 : 14:33:04 »

Sej se dam  Tongue. Je pa res trajalo nekaj časa...
Bo ostalo še vsaj toliko časa, da vidim, ali mora ostat v karanteni ali ne. Do prejle še ni bilo informacij iz Hrvaške.
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #44 : ponedeljek, 23.05.2011 : 14:35:57 »

mayanagayy, ne se tolk razburjat, to škoduje  Wink.
Logiran

Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 12   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Tina
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines