mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 11:41:33

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Tina
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 12   Dol
Natisni
Avtor Tema: Tina  (Prebrano 37063 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
mayanagayy
novinec
*
Sporočil: 22


WWW
« Odgovor #45 : ponedeljek, 23.05.2011 : 14:36:24 »

delč smo pršli...
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #46 : ponedeljek, 23.05.2011 : 14:36:46 »

Smetka in Špiclja  ljubezen ljubezen
Logiran
mayanagayy
novinec
*
Sporočil: 22


WWW
« Odgovor #47 : ponedeljek, 23.05.2011 : 14:42:30 »

ma ne morm verjet kaj vse se dogaja no...
Kako nej se ne razburjam, ce mi grejo kocine pokonc..kukr jih mam...da se take stvari dogajajo.
Poznam par punc osebno iz AA in v to, da so one to zrihtale da je psicka pristala v kontejnerju je zadnja stvar ki bi ji verjela. Punce iz svojih zepov dajejo prispevke krijejo dolocene stroske zdej se bo pa blatlo da dajejo pse v nevem kasne roke.
Danes zal cloveku, pa ce si leta z njem v prijateljskem odnosu tezko lahko zaupas, in mislim da tud ve k se ukvarjate z zivalmi to prekleto dobro veste.
Prav zaradi nezaupanja mam ze 4 mesece zacasnico v svojem domu, saj imam folka ki bi jo vzelo malo morje, a zal za moje standarde niso primerni.
Ne bi rada, tako kot je bil en komentar ze napisan, da se obtozuje doticne osebe ker je psicka pristala v kontejnerju. Treba je zadevi pridt do dna in potem obtozevat in s prstom kazat na cloveka.
Prvo kr je treba, je treba spedenat glavne na VURSU, sele potem se lahko stvari odvijajo naprej.
Ne poznam do potankosti vseh zakonov kako in kaj tako da ne bom prevec pametovala.
Za moj mislenje mislim da je najboljse da se najde tistega ki je to storil in orgirat dalje, tistim ki so oddali psicko pa predstavit prave pogoje posvojitve. Z agresijo slabo voljo tozarjenji in nevem kaj se vse ne bomo nc resl razn mogoce konkretnega primera, v naprej se bo pa to se vedno dogajalo.
pa LP in brez zamere
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #48 : ponedeljek, 23.05.2011 : 14:57:40 »

Lp nazaj in nič zamere. Nihče ni nikogar obtožil; vemo, da je psica iz Karlovca in vemo tisto, kar je Olga napisala. Od tu naprej ni nihče nič napisal; razen seveda AA, ki namiguje, da jo je ZH v kontejner ruknil z namenom prepucavanja. No, tako res ne bo šlo.
Logiran

Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #49 : ponedeljek, 23.05.2011 : 15:07:13 »

Prav zares je hec, kakšen filmski scenarij nastaja v ozadju in kako si nekateri lastijo "zasluge" za "vpletenost", drugi pa grozijo vse povprek, oz. bi radi na vsak način preusmerili dogajanje drugam, kot je v resnici. Iz tele teme ni mogoče zaključit nič več in nič manj kot (bodite pozorni na zaporedje dogodkov):

- 28.04.2011 je ob 21:13 nekdo objavil na forumu z naslovom Psi iz Karlovca koji idu na uspavljivanje ako se ne udome podatke o psici skupaj s slikami, iz objave pa je razvidno, da je psica v azilu v Karlovcu in da išče dom.
- Na Fb se 4. maja 2011 v enem od albumov "aktivistke" iz Slovenije pojavi objava za isto psico in 20. maja 2011 ob 9:31 še objava, da iščejo dom za njo... nujno.
- V petek, 20. maja 2011 ob 12:02 sledi izjava iste "aktivistke", da jo ona pripelje.
- V soboto, 21. maja 2011 se pojavi vprašanje, ali je psica našla dom, na kar je odgovor iste "aktivistke" ob 11:23 "ja".
- V nedeljo, 22. maja 2011 okrog 14h se pojavi izjava iste "aktivistke", da je navedena psica (s še dvema drugima) V STALNEM DOMU.
- V nedeljo, 22. maja 2011 ob 18:11:57 se je pojavila tukaj objava o v kontejnerju za smeti najdeni mladi psički, shirani, ki je prispela v Zavetišče Horjul.
- V nedeljo, 22. maja 2011 ob 23:07:06 je Zavetišče Horjul objavilo podatek o tem, da je psica čipirana s hrvaškim čipom.
- V nedeljo, 22. maja 2011 ob 23:22:16 sem jaz tukaj objavila posnetke "od kod in kako".

In, v čem je zdaj problem in kje so kakšni kljukci, ki skačejo iz zgodbe? V zgodbi namreč nastopajo točno določeni podatki.
Gospodične, gospe in gospodje, ali sploh veste, kako izgleda sprejem psa v zavetišče? In kakšni postopki sprejem spremljajo?

Za moj mislenje mislim da je najboljse da se najde tistega ki je to storil in orgirat dalje, tistim ki so oddali psicko pa predstavit prave pogoje posvojitve. Z agresijo slabo voljo tozarjenji in nevem kaj se vse ne bomo nc resl razn mogoce konkretnega primera, v naprej se bo pa to se vedno dogajalo.

Hm ..., glede na podatke, ki so v tej temi navedeni in sem jih povzela zgoraj, mi ni jasno, kaj naj bi še mi iskali in kam naj bi še "ourgirali"? Psica je v zavetišču, objave so, ve se, kdo so osebe, ki nastopajo v objavah in one so ene prvih, ki bi jih moralo zanimati, kaj je s psico, kako je prišlo do tega in kako naprej. Naslov za njihova pojasnila in vprašanja je Zavetišče Horjul. Vsaj upam, da so psico pogrešili. Kot je razbrati, mayanagayy, poznaš osebe in veš o zadevi več od vseh nas tukaj, pa jih morda lahko ti o tem obvestiš, namesto, da nam razlagaš, kaj morda je bilo ali kaj bi morda mi morali počet. Zavetišče ima svoje, z zakonodajo predpisane postopke, ko se najde psa s tujim čipom. In v tej temi je Zavetišče danes, v ponedeljek, 23. maja 2011 ob 10:05:16 zapisalo "S tem se ukvarja glavni urad VURS. Še čakam na podatke."

Še kakšna glasbena želja?
Logiran

luvi7777
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 642


« Odgovor #50 : ponedeljek, 23.05.2011 : 15:16:53 »

Ja, Suzana Bošnjak, sam darovnim Ugovorom darovala psa svojoj prijateljici Olgi Matijašević.
Tina je čipirana na mene: Suzana Bošnjak, Zagreb (OIB/osobni identifikacijski broj/- Horjulu na znanje kad bude trebalo).

Ugovor o udomljenju sam potpisala u Karlovcu, i jučer sam pse dovela u Ljubljanu, te su se vcure dobrovoljno javile da ostale pse razvezu ostalim vlasnicima, a Tinu je (da ju Olga ne vuče sa sobom) trebala pričuvati FB-pruijateljica...

Što se dogodilo ne znam...
No Darovni Ugovor, je potpisabn i postoji.
Tina je spašena s moje strane od eutanazije, uredno je cijepljena i čipirana.
Zahvalna sam svojoj prijateljici koja joj je pružila dom, i Horjulu koji ju je našao (nedajbog da se nešto gore dogodilo)...zahvaljujem svima koji ste se pobrinuli an Tinu.

Moja će prijateljica , kao nova vlasnica Tine , s moje strane potpisanim te preslikom moje osobne iskaznice i darovni ugovorom prebacit psa sa mene na sebe.
Na žalost jučer se to nije moglo odmah napraviti...i strašno je čitati da u je ta cura izgubila ili što li već Sad (to ću svakako istjerati do kraja)

Ukoliko netko treba dodatnu informaciu slobodno pitajte na pp.
Dakle pas je čipiran na mene... (adresa br.telefona i ostalo kome treba nek se javi na pp)

Drago mi je da se nije dogodilo veće zlo.
Logiran
mayanagayy
novinec
*
Sporočil: 22


WWW
« Odgovor #51 : ponedeljek, 23.05.2011 : 15:19:16 »

Ja zanima me kje je tista oseba ki je rekla da bo psicko vzela v stalni dom. Zanima me tudi, kje v smetnjaku je bila najdena psicka in kdaj tocno.
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #52 : ponedeljek, 23.05.2011 : 15:24:23 »

mayanagayy, to bo pa treba vprašat vpletene, ki jih očitno poznaš. Torej, "iščite tam, kjer ste izgubile".
Jaz komentiram samo tisto, kar je tukaj ali kje drugje napisano in nimam nikakršnih kontaktov s tistim (še manj kakšnih pristojnosti za spraševanje o čemerkoli), ki je psico dal v kontejner in ne s tistim, ki jo je iz kontejnerja vzel.
Logiran

mayanagayy
novinec
*
Sporočil: 22


WWW
« Odgovor #53 : ponedeljek, 23.05.2011 : 15:30:02 »

Jana, ja res je, treba bo prasat vse vpletene, in danes pridem zadevi do dna. Pa se slismo ko bo koncana ta zgodba.

LP
Logiran
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #54 : ponedeljek, 23.05.2011 : 15:41:36 »

Citat
ce mi grejo kocine pokonc..kukr jih mam...da se take stvari dogajajo.
Meni tudi. Po naravi sem sicer dovolj naivna, da bi celo verjela, da je psica novemu lastniku ušla. Se zgodi, še posebej pri plašni psici v neznanem okolju, še sploh, če je novi lastnik neizkušen. Vendar ne morem verjeti, da bi bil novi lastnik, ne glede na to, kako neizkušen je (ali pri AA oddajate problematične pse neizkušenim lastnikom? Brez "navodil za uporabo", brez kontakta, na katerega se lahko obrne po pomoč....) po izgubi psice tiho kot miš. Namreč...tisti, ki so kuhani in pečeni na FB takoj, ko jim pes izgine izpred nosa naredijo cel halo in slikce izgubljenega psa ne izginejo iz neta, dokler se ta ne najde. Tukaj pa...nič. Čista tišina. Tako kot pri ostalih od tam dol....ki so jih našli, pa se lastnik ni nikoli javil.....
Logiran
mayanagayy
novinec
*
Sporočil: 22


WWW
« Odgovor #55 : ponedeljek, 23.05.2011 : 16:12:42 »

Ne oddajam psov tako da ne bi komentirala kako se jih oddaja ker nikoli nisem bila tam. Imam pa zacasnico in ta zacasnica se bo od mene oddala s pogodbo.
Mene se vedno zanima, zakaj se ne omenja osebe, pri kateri je bila psicka namescena v varstvu?
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #56 : ponedeljek, 23.05.2011 : 16:18:41 »

Ja zanima me kje je tista oseba ki je rekla da bo psicko vzela v stalni dom.

Kako v stalni dom? Sodeč po Suzaninem obvestilu jo je posvojila Olga?
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #57 : ponedeljek, 23.05.2011 : 16:19:18 »


Mene se vedno zanima, zakaj se ne omenja osebe, pri kateri je bila psicka namescena v varstvu?

Kdo pa je to? A ni psica včeraj prišla v Slovenijo?
Logiran

mayanagayy
novinec
*
Sporočil: 22


WWW
« Odgovor #58 : ponedeljek, 23.05.2011 : 16:25:15 »


Ugovor o udomljenju sam potpisala u Karlovcu, i jučer sam pse dovela u Ljubljanu, te su se vcure dobrovoljno javile da ostale pse razvezu ostalim vlasnicima, a Tinu je (da ju Olga ne vuče sa sobom) trebala pričuvati FB-pruijateljica...

Š

mar ni iz tega razvidno da je ena FB prijateljica pomerkala psicko?
ali jst narobe razumem?
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #59 : ponedeljek, 23.05.2011 : 16:30:41 »

Kaj je to pomerkala psičko, tko fizično - in kdo je to? Nimam pojma, kaj je za razumet tle.
Logiran

Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 12   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Tina
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines