mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 11:36:31

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Tina
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 12   Dol
Natisni
Avtor Tema: Tina  (Prebrano 36968 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
mayanagayy
novinec
*
Sporočil: 22


WWW
« Odgovor #60 : ponedeljek, 23.05.2011 : 16:33:30 »

Zanima me FB-prijateljica ki je pridrzala psicko, kje je ta oseba oz kdo je.
Logiran
luvi7777
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 642


« Odgovor #61 : ponedeljek, 23.05.2011 : 16:33:59 »

a je cepljena, da je ne bomo se enkrat takoj

tako je uredno je cijepljena kako sam već i napisala.
s obzirom što je prošla sretna sam što ide direkt u stalni dom (gdje sam i napisala)

ono što me muči (da ne kažem da mi smrdi) u cijeloj priči, osoba xy ??
No i to ćemo istjerat do kraja...morat će itekako dokazat na koji ju je način "izgubila" a ako se dokaže da je psica na prevaru otuđena svaka osoba upletena će snostiti zakonske sankcije s moje strane i od strane vlasnice.
Nisam od jučer, a svi koji me znaju znaju i da sam čovje od riječi.

Zahvaljujem od srca svima dobronamjernima koji su psici pomogli u ovkvoj situaciji u kojoj se našla ni kriva ni dužna.

Zavetišću će se platiti iznos koji je potreban za njihov trud, te molim info kad se psička što prije može dokumentacijom preuzeti u azilu. Bilo bi divno kad bi to moglo već danas da spava već noćas u krevetiću koji je spreman čeka.

edit: oprosti pisale smo u isto vrijeme, ne razumijem riječ pomerkala?

psička je jučer sa mnom prišla u Slo.
Drago mi je da je na sigurnom. Budite mirni čeka je sretna budućnost. Hvala na brizi.
Dakle, vlasnica će se javiti u Horjul  čim dobijem info kad se najprije može preuzeti Tina.
Kako je pas čipiran na mene, ja sam se javila  i ne vidim razlog da to niej dovoljno za ovdje....
A Tina će se javiti čim izađe iz Zavetišta, ...totalno sam ljuta na neodgovorno osobu koja ju je trebala samo 3-4 h pričuvati...a vjerujet mi na riječ da ću i ovdaj svakako napisati kako je do toga došlo ....lj u t a   s a m! ali dobro-sve dođe na svoje

PSička ima vlasnika koji će je pruzeti, i ako nekome to nije jasno ne znam kao drugačije to napisati.
Seciranje nikad nije bio moj stil, ali kraj ove priče ćete svakako saznati.

Pliz info o vremenu preuzimanja što prije ...Smetka znaš li ti uredovno vrijeme?  Smiley
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #62 : ponedeljek, 23.05.2011 : 16:39:54 »

mar ni iz tega razvidno da je ena FB prijateljica pomerkala psicko?

seveda se lahko zgodi, da kuža pobegne.
še vedno pa je nadvse čudno to, da po enem mesecu oh in joh skrbne nege, ki jo je bila kao deležna od vseh živih rešiteljev, psička zgleda totalno fucked up. pes ne shira v enem dnevu.
tukaj je malo morje groznih prej/potem horjulskih zgodb, kjer lahko vidimo, kakšni so bili psi ob prihodu in kakšni po enem mesecu. in po enem mesecu bivanja v horjulu noben ni takole kilav kot Tina.  
upam, da ne bo šla nazaj k rešiteljicam.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #63 : ponedeljek, 23.05.2011 : 16:45:18 »

molim info kad se psička što prije može dokumentacijom preuzeti u azilu.

To je manjši tehnični problem, čakam navodila in sporočim, takoj ko bom vedela.
rava, če jaz kaj razumem, je v tako stanje niso spravili tisti, ki so jo sem pripeljali, ker je včeraj? prišla iz azila.
Logiran

mayanagayy
novinec
*
Sporočil: 22


WWW
« Odgovor #64 : ponedeljek, 23.05.2011 : 16:58:21 »

cigave so te informacije, da je nekdo 1 mesec skrbel za njo?? Kdaj je ona prisla v slovenijo?
Logiran
luvi7777
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 642


« Odgovor #65 : ponedeljek, 23.05.2011 : 17:08:12 »

da je nekdo 1 mesec skrbel za njo??

?
?
?

ne znam kakav je tvoj interes ali mislila sam da ćeš kao i neki koji su mi se javili na pp, biti sretna što pas ima vlasnika.
Vidim po postovima da si nova na forumu, no 70% (a možda i više) onih koji su pisali u ovo  topiku me znaju: tko sam i što sam, pa ne znam uopće što da mislim o smjeru tvog pisanja....

No još jednom ponavljam ne brini ...ooooo da, misterija će sigurno biti riješena i otkrivena, no u ovom času mi je prioritet Tinu vratiti njenoj novoj vlasnici, koja će javiti Horujuli i  podmiriti trošak Horjulu.  Smiley

Ipak je Tina bitna,i najvažnija ....

Hvala još jednom svima koji su mi poslali pp podrške  Smiley




Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #66 : torek, 24.05.2011 : 08:59:30 »

Zgodba je žal precej manj dramatična, kot izgleda. Torej, "najditeljica" je prevzela od Olge dva psa. Eno za posvojitev, drugega za odpeljat k novemu lastniku. Tako pravi ona. Psico je namesto posvojitve pripeljala direkt v zavetišče kot najdeno, ker je shirana, v slabem psihičnem stanju, pa tudi fizično ni bp. Po njenih besedah ni upala povedat resnice.
Drugega je odpeljala nekam, kjer ves čas ukrepamo zaradi slabe oskrbe psov, zato sem jo včeraj prosila, če gre lahko, preden bo pes vpisan na novega lastnika in bo spet cela štala, iskat tudi njega in ga pripelje v zavetišče.
Ko sem imela tule dva psa, dva potna lista in izjavo "najditeljice", sem poklicala Olgo, ji povedala, kar vem in jo povabila na kofe.
Upam, da se bo končno dalo menit brez kakšnih sealsov in ostalih specialcev; brez nekih čustvenih in ostalih obremenjenosti in to je cela drama, druge ni, pa če se še tako trudi kdorkoli že z ostalimi dramatičnimi vložki.
Logiran

Sleepy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.129


« Odgovor #67 : torek, 24.05.2011 : 09:01:02 »

In natanko zaradi takihle (dobronamernih??  Huh) zaključkov pride do nesporazumov,  nepotrebnih obtoževanj...

seveda se lahko zgodi, da kuža pobegne.
še vedno pa je nadvse čudno to, da po enem mesecu oh in joh skrbne nege, ki jo je bila kao deležna od vseh živih rešiteljev, psička zgleda totalno fucked up. pes ne shira v enem dnevu.
tukaj je malo morje groznih prej/potem horjulskih zgodb, kjer lahko vidimo, kakšni so bili psi ob prihodu in kakšni po enem mesecu. in po enem mesecu bivanja v horjulu noben ni takole kilav kot Tina.  
upam, da ne bo šla nazaj k rešiteljicam.

cigave so te informacije, da je nekdo 1 mesec skrbel za njo?? Kdaj je ona prisla v slovenijo?

rava, če jaz kaj razumem, je v tako stanje niso spravili tisti, ki so jo sem pripeljali, ker je včeraj? prišla iz azila.


Kontejner?


vir: http://www.forum.hr/showthread.php?t=424092&page=59
objava 28.04.2011., 21:13, naslov forumske teme je zgovoren: Psi iz Karlovca koji idu na uspavljivanje ako se ne udome


vir: http://www.facebook.com/photo.php?fbid=1867770346427&set=a.1855072068978.196482.1606114209&type=1&theater


Iz datumov na posnetku iz FB bi človek težko sklepal, da je bila deležna enega meseca skrbne in oh in sploh nege.

P.S.
Na posvojitveni pogodbi najbrž da je kakšen datum, ki vsaj  "problem enega meseca" lahko hitro razreši. 
Logiran
rozika
novinec
*
Sporočil: 42


WWW
« Odgovor #68 : torek, 24.05.2011 : 09:14:05 »

"Najditeljica" (jo poznam že zelo dolgo) je žal šeena od tistih ki bi takooo zelo radi pomagali živalim, žal pa ne vejo kako in prej škodijo kot pa koristijo. Videla je v kakšnem stanju je psička, se spomnila da Horjul velja kot eno najboljših zavetišč v Slo., pa še blizu nje je in je psičko pripeljala vam z izgovorom da jo je našla v kanti, misleč da vi ji boste pa že našli dom. To je moje osebno menje, glede na to da jo poznam, upam pa da se motim,...
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #69 : torek, 24.05.2011 : 09:15:56 »

Glede na dobro obveščenost, kam se da "peljat" psa, da pristane v ZH...bi rekla, da ni ravno na novo odkrivala tega...  Roll Eyes
Logiran
rozika
novinec
*
Sporočil: 42


WWW
« Odgovor #70 : torek, 24.05.2011 : 09:17:53 »

Punca se seli v Horjul. Vse jasno?
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #71 : torek, 24.05.2011 : 09:24:57 »

Pravzaprav ne, ampak niti ni važno.
Logiran

rozika
novinec
*
Sporočil: 42


WWW
« Odgovor #72 : torek, 24.05.2011 : 09:30:05 »

*Ker se seli v Horjul in je kakršna pač je, ji je uspelo pogruntati kje je zavetišče. Bom rekla samo še to, upam da je to vaše zadnje tako "srečanje" z njo.
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #73 : torek, 24.05.2011 : 09:34:43 »

se opravičujem za zmedo, šlampasto sem brala. še enkrat sem šla bolj natančno pogledat.
zgleda, da se je na začetku maja psički iztekal dvomesečni rok (karlovac naj bi po info na njihovi spletni strani imel pse 60 dni). in na podlagi zapisov naj bi psička iz karlovškega zavetišča prišla v slovenijo in potem praktično takoj v horjul.
Logiran
rozika
novinec
*
Sporočil: 42


WWW
« Odgovor #74 : torek, 24.05.2011 : 09:38:55 »

rava, preberi šeenkrat. Psička je bila "čez noč" pri "najditeljici",  še preden bi jo odpeljali drugam, je že pristala v Horjulu.
Logiran
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 12   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Tina
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines