mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 22:04:41

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Tina
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12   Dol
Natisni
Avtor Tema: Tina  (Prebrano 37068 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #75 : torek, 24.05.2011 : 09:40:50 »

rozika, a ne bi raje operirali z dejstvi in ne z ugibanji?
Zavetišče Horjul pač ni neka hudo skrita inštitucija, za katero bi vedeli samo nekateri posamezniki. Prav tako se zavetišče (katerokoli) po službeni dolžnosti mora ukvarjati z najditelji in ostalimi strankami, tako da so kakšne javno izražene želje posameznikov o tem, s kom naj bi bila srečanja zaposlenih v zavetišču bolj ali manj zaželjena, precej neumestne. Saj menda ja vsi želimo, da delujejo zavetišča v skladu z zakoni, al kako?

Hvala. Če ne gre brez ugibanj o ravnanjih posameznikov, prosim za pisanje tam, kjer so željni takih insinuacij.
Logiran

rozika
novinec
*
Sporočil: 42


WWW
« Odgovor #76 : torek, 24.05.2011 : 09:43:55 »

Sem napisala TAKIH srečanj. Torej TAKO srečanje kot je sedaj, da je nastala štala.
Logiran
rozika
novinec
*
Sporočil: 42


WWW
« Odgovor #77 : torek, 24.05.2011 : 09:44:40 »

In nasploh želim da nebi bilo takih srečanj. ...
Logiran
an-ja
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 255


« Odgovor #78 : torek, 24.05.2011 : 09:46:20 »

Kjerkoli je psička bila, ni dobila/hotela jesti - ali se lahko shira tudi na kak drug način??
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #79 : torek, 24.05.2011 : 09:47:47 »

Upam, da bojo v novem domu znali ravnati s to psičko.
Logiran

Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #80 : torek, 24.05.2011 : 10:08:23 »

Eh, ja, rozika ...
Torej, zavetišče (vsako, za razliko od "neregistriranih rešiteljev") je zavezano predpisanim postopkom, med katerimi uradne osebe (tudi v zavetišču so uradne osebe, seveda poleg vseh inšpektorjev ...) ugotavljajo, za kaj se je šlo pri posamezni zadevi. In tale zadeva ni v smislu postopka nič drugačna, kot katerakoli druga. Bi rekla, da te bodo uradniki povabili na razgovor, če bodo smatrali, da jim lahko v zvezi s konkretnim primerom podaš kakšno koristno informacijo. Osebnih mnenj o znancih pa večinoma ne zbirajo.
Samo to sem ti imela še namen povedati, da ne boš preveč v stresu razlagala okrog, kako si tukaj nezaželjena.
Logiran

Sleepy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.129


« Odgovor #81 : torek, 24.05.2011 : 10:10:01 »

se opravičujem za zmedo, šlampasto sem brala.


Ni problem v branju, pač pa v pisanju.

Kjerkoli je psička bila, ni dobila/hotela jesti - ali se lahko shira tudi na kak drug način??


Žal lahko, ja.
Logiran
rozika
novinec
*
Sporočil: 42


WWW
« Odgovor #82 : torek, 24.05.2011 : 10:10:53 »

Jana, se ne sikeram. Nisem tu da bi zagovarjala kar pišem. Napisala sem kar vem o "najditeljici", če vas to ne briga tudi prav.
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #83 : torek, 24.05.2011 : 10:27:46 »

Lej, mene prav zares ne briga, kaj ti misliš o svoji znanki, pa tudi drugih tukaj zagotovo ne.
A lahko nehava cepetat? Ker tvoje pisanje ne pomaga, temveč zapleta in povzroča razne nove ideje o tem, za kaj "naj bi šlo". Preberi svoje še enkrat, tudi tisto, da "je bila 'čez noč'" psica pri najditeljici, kar po izjavah tistih, ki tukaj pišejo z imeni in priimki, ni res. Pripeljana je bila v nedeljo in v nedeljo je bila sprejeta v zavetišču.
Hvala tudi za natančnost pri izražanju.

rava, preberi šeenkrat. Psička je bila "čez noč" pri "najditeljici", še preden bi jo odpeljali drugam, je že pristala v Horjulu.
Logiran

rozika
novinec
*
Sporočil: 42


WWW
« Odgovor #84 : torek, 24.05.2011 : 10:38:32 »

Namen je bil da bo tam čez noč. Imam prav? Se opravičujem, nisem zasledila da je bila še isti dan prepeljana. Pa saj to nima bistvene veze. Važno je, da je tu, morala pa bi biti drugje.
Logiran
all
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 216


WWW
« Odgovor #85 : torek, 24.05.2011 : 10:41:37 »

Upam, da bojo v novem domu znali ravnati s to psičko.

Sem enakih misli.
Logiran
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #86 : torek, 24.05.2011 : 10:48:43 »

Saj verjetno nihče ni mislil, da so psico "vrgli v kontejner" tisti, ki so organizirali uvoz. Dejstvo pa je, da prav nič ne pazijo, komu dajo v varstvo svoje pse. Moje mnenje je, da naj se psom pomaga tam kjer so, prevozi čez mejo naj bi bili res izjema in samo v primeru, da je nov lastnik že znan in preverjen, brez začasnih namestitev. Čim več je vmesnih členov, večja je verjetnost, da bo šlo kaj narobe. Pa pri reklamiranju psov (ali pa vsaj pri pogovoru z bodočim lastnikom) je treba lepo po pravici povedati, kakšne težave ima določen pes - da ne beremo samo, kako so slatki, nedolžni predivni, na mrt obsojeni....potem pa neizkušen  posvojitelj  (ali celo začasni namestitelj) ki si želi rešiti  slatkega  prijaznega kužka pred smrtjo in uživati njegovo večno hvaležnost, dobi  shirano, bolno, preplašeno/agresivno ali celo brejo (ja je bil tudi tak primer)   žival s katero ne ve kaj početi. In jo "vrže v kontejner" /spusti v gmajno, na cesto...
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #87 : torek, 24.05.2011 : 11:04:19 »

Seveda, slika marsicesa ne pokaze. In ko dobis taksnega psa, ki ne disi, ki te ni vesel, kateremu se rebra vidijo, potem se driska, lula ima po moznosti se kaksno rano...je to kar naenkrat sok za taksne, ki tega niso pricakovali. Niso vsi primerni za sprejeti taksne prestrasene duse. Si lahko samo mislim, kako je s psico, ko si jo tako podaja.  Zabica mala  Kiss
Logiran
luvi7777
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 642


« Odgovor #88 : torek, 24.05.2011 : 11:10:26 »

LanaBella mislim da ne treba pisati ovdje svoja nagađanja o događanjima u koje nisi direktno upletena niti o njima znaš ništa niti ti je nitko dužan polagati račune.
Uvijek sam iznova iznenađena kako postoje ljudi koji znaju sve o svemu.....

U krajnjoj liniji mislim da prije nego se počne pisati o bilo čemu, pogotovo napadati i pisati senzacionalističke naslove i optuživanja, treba provjeriti sve ....
nakon svih prozivanja i optužbi netko će se morati namanju ruku ispričati....
klupko se odmotalo, fotografije postoje .... i sve dođše na svojke
mala je imalal dom...a ovaj slučaj će biti riješen - bez brige  Wink

Hvala svima na dobrim željama za malenu  Kiss ...  bit će sve ok, i Tina će uskoro biti u svom domu
Logiran
rozika
novinec
*
Sporočil: 42


WWW
« Odgovor #89 : torek, 24.05.2011 : 11:12:45 »

 Afro
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Tina
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines