mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 25.04.2024 : 06:22:53

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Tina
Strani: 1 ... 6 7 8 9 10 [11] 12   Dol
Natisni
Avtor Tema: Tina  (Prebrano 37116 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
moksa
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.901


« Odgovor #150 : torek, 24.05.2011 : 20:13:05 »

To se zelo zelo lepo bere Smiley Bravo vsem Afro
Logiran
ZTanja
novinec
*
Sporočil: 2


WWW
« Odgovor #151 : torek, 24.05.2011 : 20:16:00 »

Odlično! Še več takšnih informacij! LP
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #152 : torek, 24.05.2011 : 20:20:10 »

Super Smiley
Logiran

luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #153 : torek, 24.05.2011 : 20:21:13 »

Želela sem povdarit prebiranje zakonodaje in na podlagi tega delovati naprej. Če se ne uskladi delovanje z nekimi pravili in to niti ni v interesu, potem je stvar jasna-težko sodeluješ še s kom drugim.  Wink
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #154 : torek, 24.05.2011 : 20:22:54 »

 Afro bravo veselje Vesela za dobre novice!
Logiran
DarthLady
novinec
*
Sporočil: 13


WWW
« Odgovor #155 : torek, 24.05.2011 : 20:25:28 »

Pa saj, Darthlady... Polona je gospo, ki je nova lastnica psa, povabila na kavo, kjer se bosta lahko zmenili vse in še kaj. To ni dovolj?
Horjul si predstavljaš očitno precej narobe - sploh glede na tiste 'gospodične'. Zavetišče vodi ga. Samec, mati dveh otrok, zrela ženska, ki živi od svojega dela. 'Gospe in gospodične' so torej precej žaljive, ker se sliši kot da delajo gor neke idealistične frkljice pa še kakšna že vezana vmes za okrasek. Ne vem, katera od sodelavk je gospodična (kako se sploh to danes definira?). Kako bomo potem označili kakega moškega rednega sprehajalca psov? Gospodič? Al mu pogledamo v hlače in rečemo, da pa dobro, naj mu bo in je počasi že lahko gospod? Ne bit tako pokroviteljska, če si niti dobro ne predstavljaš osebja ZH (predvidevam da sklepaš po starostni sestavi raznih skupin na FB ala 'Zberimo XY podpisov da nehajo pobijat živali v zavetiščih'... LOL). In prav zato, ker si ne predstavljaš, sanjaš o tem, kako delijo brošurce in prijazne nasvete vsem tega potrebnim. To so ljudje, ki jim po 200X na dan zvoni telefon, hodijo na intervencije, oskrbujejo živali, skrijo za birokratsko plat zavetišča, se menijo z občinami... To kar pričakuješ od njih, bi kvečjemu društvom in njihovim prostovoljcem lahko obesila. Pa še tu je to zahtevat od njih precej precej škatljivo.

Najbolj žalostno je, da sem na eni točki pričakovala tak odgovor (men osebno gre mal pod nivo, ker nisem želela nobenemu čisto nič slabega). Če je Vam osebno gospodične/gospe žaljivo je to vsekakor samo Vaš problem. In se niti ne bom zagovarjala kaj sem s tem misllila.
Kakorkoli (ostalega niti ne mislim komentirat, da še mene ne zanese mal pod mejo), mislim da ZH dela super in da so rezultati odlični. Moj prvi post je bil le vprašanje, ampak ga je zgleda težko tako razumet.
Kaj si pa jst predstavlam in kaj ne pa ni treba soditi, ker Vam ne gre preveč od rok.

Lp.
Logiran
vixi
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 938



WWW
« Odgovor #156 : torek, 24.05.2011 : 20:33:22 »

Me veseli, lepo ste se zmenile.
Logiran

mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #157 : torek, 24.05.2011 : 20:37:26 »

No, zdaj pa stiskamo vsi pri nas pesti in šape, da bi se Tina in Bobi čim boljše počutila, predvsem pa kmalu našla skrben dom Kiss Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
uncas
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.368


« Odgovor #158 : torek, 24.05.2011 : 20:55:21 »

Odlično!
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #159 : torek, 24.05.2011 : 20:56:34 »

Go, Seals, go! Afro
Logiran
mayanagayy
novinec
*
Sporočil: 22


WWW
« Odgovor #160 : torek, 24.05.2011 : 21:13:13 »

Ravno prispela domov. Lahko samo recem, hvala za vse odgovore na moja vprasanja! Resili smo vsaj delcek zgodbe, ki se je zacela razpletat preko spletnih strani, tako forumov kot facebooka. Glede na to, da bomo sodelovale, sem prepricana, da bodo sle stvari v pravo smer. Nekateri smo se nekaj novega naucile, nekateri smo dobile dolocene informacije ki nam bodo koristile v nadalnje, navsezadnje se mi zdi, da je vsem pomembno tisto zivo bitje za katere se borimo. Mocno upam da pri tem ostane, in da se zadeva razplete po najboljsem moznem scenariju. Zal se vse stvari ne da resit v enem trenutku ali v enem dnevu, taki so zakoni, in po tem se moramo vcasih tudi na "zalost" orientirati.
Zgodba se zdalec ni koncana, je pa nekako koncan scenarij obtolcevanj in iskanjem krivca.

Moje videnje, kolikor sem imela priloznost danes spoznati Polono in ostale punce, ter nekaj kosmatih kepc, sploh muca, ki misli da je ogrlica, stalno bi visela na vratu Smiley lahko samo recem, super! Nimam slabih besed in misli, nism mela prej nikakrsnega mnenja sem pa po pravici povedano slisala ogromno obtozb, no danes lahko recem, da so obtozbe klevetanje, ce je vsak dan tako kot danes ali saj vsak drug dan, potem samo kapo dol.
Nism ne na eni strani ne na drugi kar se tice ljudi, pomembna so mi tista bitja ki se ne morajo sama zagovarjat.

Bi pa prosila vse prisotne in prisebne, da pustijo zgodbo tako kot je in naj se ne razglabla vec vse povprek kdo je za kaj kriv, dokler od odgovornih oseb ne dobimo dolocenih papirjev, izvidov in seveda koncnega rezultata vsega tega "zapleta".

Pa lep pozdravcek Smiley

P.S. Polona hvala za serum za zivcke Smiley Dolzna! Smiley
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #161 : torek, 24.05.2011 : 21:30:10 »

Hehe, malenkost, še kdaj  Tongue.
Pridita še, kadarkoli, samo pokličita prej (sej veš, da pospravimo pa takle  predaja ).
Logiran

Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #162 : torek, 24.05.2011 : 21:32:13 »

mayanagayy, me prav zares nadvse veseli, da sta videli, kako zadeva na hribčku izgleda in kako so v živo tamkajšnji ljudje in živali. Smiley
Logiran

SILBA MIA
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.789


WWW
« Odgovor #163 : torek, 24.05.2011 : 21:35:59 »

Mene blazno veseli vsakič, ko zmaga glas razuma Smiley
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #164 : torek, 24.05.2011 : 21:52:47 »

Kaj je dolžnost zaposlenih v zavetiščih prav tako ureja zakonodaja (leti na tvoje "gospe in gospodične iz Horjula", ki naj bi "angelčkom" kazale pravo pot) - in med členi pravilnika vsekakor ni "prosvetljevanja nadobudnih rešiteljev".

tako. ampak kljub temu počnejo tudi take stvari, kar lahko povem iz lastnih izkušenj.
ko sem jaz najdla mačkona, sem šla takoj guglat. najdla horjulsko zavetišče in se mi je zdela scena zelo pošlihtana.
zato sem Polono po mejlu gnjavila na temo kaj moram naredit in kje vetu pod prste gledat.
takrat seveda nisem imela pojma o zavetiščih, boleznih, itd.
predvsem pa nisem imela pojma o tem, da je bejba s hriba tak strah in trepet Tongue
pa me je kot "nadobudno rešiteljico" lepo prosvetlila, povedala kako in kaj, pa nič me ni ugriznila  Grin
in ko smo se odločili, da povečamo število kosmatincev, mi še na misel ni prišlo, da bi šla kam drugam kot v horjul in še celo v live verziji me na hribu ni noben ugriznil  Grin. je bilo čisto enostavno - povedala sem kaj imam, kaj lahko dam in kaj pričakujem.

kjer z egom ni težav, lahko ljudje s takimi izkušnjami kot jih imajo bejbe s hriba ogromno pomagajo in dejansko tudi SO pripravljene pomagat.

neverjetno, kako je vestna ta inšpekcija in kakšna naključja se dogajajo takole v življenju  bruham bruham bruham


za Tinko in Bobija pa se je tole izteklo maksimalno v redu  Kiss ljubezen
Logiran
Strani: 1 ... 6 7 8 9 10 [11] 12   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Tina
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines