mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 14:36:22

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Razne akcije  |  Tema: Vabilo na dobrodelno košarkarsko tekmo, Ptuj, 25.7.2011
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Vabilo na dobrodelno košarkarsko tekmo, Ptuj, 25.7.2011  (Prebrano 2359 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« : četrtek, 07.07.2011 : 12:47:38 »

Združite dobrodelnost in športno zabavo!
Ljubitelji košarke in dobrodelnosti ste vabljeni na

dobrodelno košarkaško tekmo pokala Primus 2011
med reprezentancama

MAKEDONIJA : POLJSKA
ki bo potekala v ponedeljek, 25. 7. 2011 OB 17:00 na Ptuju, v dvorani Ljudski vrt.

Cena vstopnice je 3 €.
Izkupiček tekme bo v celoti namenjen Zavetišču Horjul ter Društvu za pomoč osebam z motnjo v razvoju "Namesto pike vejica".



* Zavetišče Horjul je zelo posebno zavetišče, saj zagovarja in izvaja visoke standarde oskrbe zapuščenih in brezdomnih živali. Pomagajmo njihovim štirinožnim varovancem pri okrevanju, odraščanju ter iskanju novega, čisto svojega doma.
OD TAM GREDO ŽIVALI LE NA ENAKO DOBRO ALI BOLJE.



* Društvo za pomoč osebam z motnjo v razvoju "Namesto pike vejica" združuje starše, sorodnike in prijatelje otrok, ki za svoj razvoj potrebujejo več. Potrebujejo raznolike pripomočke ter vedno nova znanja  za pomoč pri razvoju. Omogočimo tem "borcem" in "sončkom" tisto, kar najbolj potrebujejo.



Vstopnice lahko kupite na vseh Eventimovih prodajnih mestih (Petrolovi bencinski servisi, Kompas, Trgovine Big Bang, TIC poslovalnice, spletna prodaja, ...) ali jih rezervirate/naročite na natasa@jneventi.si.

Logiran

Kleja
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 120


WWW
« Odgovor #1 : nedelja, 17.07.2011 : 20:51:22 »

Še posebej Štajerke (Ptujčanke, Mariborčanke, Celjanke, ipd.) močno vabim, da med prijatelji, znanci in sorodniki promovirate tole tekmo. Da vam posredujem vabilo v elektronski obliki, mi lahko pišete na natasa@jneventi.si .
Vse z namenom, da Horjulci čim več dobijo...

Hvala!
Logiran
Kleja
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 120


WWW
« Odgovor #2 : sreda, 27.07.2011 : 22:52:06 »

Pripenjam nekaj slikovnega materiala z dobrodelne tekme. Predvsem prekrasnega transparenta... Smiley Nekaj ljudi pa se je nabralo. Hvala DZZZ Ljubljana za pomoč!







Logiran
Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Razne akcije  |  Tema: Vabilo na dobrodelno košarkarsko tekmo, Ptuj, 25.7.2011
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines