mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 20.04.2024 : 08:27:11

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zaščita živali in razno  |  Tema: "umor" mačke
Strani: 1 [2] 3 4 5 6   Dol
Natisni
Avtor Tema: "umor" mačke  (Prebrano 24347 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
moksa
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.901


« Odgovor #15 : četrtek, 07.07.2011 : 20:00:22 »

torej se ti zdi normalno, da dobiš mačko in prvič, ko se ti ona izmuzne jo dobiš servirano mrtvo dobesedno na prag stanovanja?Huh?
Normalno ne, pogosto pa ja - da se mačku zunaj zlahka zgodi kaj hudega, namreč. Posebno, ko in če prvič uide. Skrbnik mačke lahko še vedno naroči avtopsijo, nisem pa prepričana, da ta lahko loči med udarcem avtomobila in namernim udarcem npr topega predmeta.
In še čisto off topic, kar se malomarnosti policistov tiče: preden se spuščate v to, dajte pomisliti, s čim in kom se vsakodnevno srečujejo za mizerne denarce. In kolikokrat delajo "v prazno". In da jih je krepko premalo. Sorry za OT.
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #16 : četrtek, 07.07.2011 : 20:22:06 »


In še čisto off topic, kar se malomarnosti policistov tiče: preden se spuščate v to, dajte pomisliti, s čim in kom se vsakodnevno srečujejo za mizerne denarce. In kolikokrat delajo "v prazno". In da jih je krepko premalo. Sorry za OT.

To vse verjamem, zato pa jih tudi razumem, da morajo na drugačen način zaslužiti denar. Prav vidiš, da gre proti konce meseca  Smiley, vse več jih je ob cesti. Pa ne da se ne strinjam s tem, pač jih opazim več takrat, ko se bližajo plače.

Pa itak, čist OT. 
Logiran
moksa
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.901


« Odgovor #17 : četrtek, 07.07.2011 : 20:36:29 »

To vse verjamem, zato pa jih tudi razumem, da morajo na drugačen način zaslužiti denar. Prav vidiš, da gre proti konce meseca  Smiley, vse več jih je ob cesti. Pa ne da se ne strinjam s tem, pač jih opazim več takrat, ko se bližajo plače.

Pa itak, čist OT. 
Huh Na drugačen način Shocked ? Đizs, Branka sram BTW: če te dobijo z radarjem, pomeni, da si pač vozil/a prehitro in da si torej kršil/a zakon in da posledično plačaš kazen predaja As easy as that Smiley
Logiran
PravaBiBa
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 236


WWW
« Odgovor #18 : četrtek, 07.07.2011 : 21:03:10 »

Glede na to, da dvomim, da boste dokazovali z obdukcijo in še kakšnimi drugimi preiskavami, ali gre za umor mačke ali za nesrečo, je nekako čudno trkanje na policijo, da je neodzivna. Saj v resnici so se odzvali. Kaj pa naj preiskujejo? Maček je bil zunaj, zgodilo se mu je lahko vse sorte, nekdo pa ga je prinesel mrtvega na prag.

Enako bi verjetno ravnali, če bi šlo za psa, morda le z razliko, da bi te oglobili, ker bi bil pes očitno brez nadzora, če ne bi vedela, kaj se mu je zgodilo, le mrtvega bi našla na svojem pragu. Za mačke pač glob še ne izrekajo, upam pa, da jih bodo nekega dne začeli.

vseeno prosim za izbris teme...bo šlo?
Logiran
Houdini
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.128


WWW
« Odgovor #19 : četrtek, 07.07.2011 : 21:06:27 »

PravaBiba nobena tema še ni bila izbrisana (že vrsto let) zato dvomim, da bo tvoja izjema.


Logiran
PravaBiBa
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 236


WWW
« Odgovor #20 : četrtek, 07.07.2011 : 21:07:21 »

Normalno ne, pogosto pa ja - da se mačku zunaj zlahka zgodi kaj hudega, namreč. Posebno, ko in če prvič uide. Skrbnik mačke lahko še vedno naroči avtopsijo, nisem pa prepričana, da ta lahko loči med udarcem avtomobila in namernim udarcem npr topega predmeta.
In še čisto off topic, kar se malomarnosti policistov tiče: preden se spuščate v to, dajte pomisliti, s čim in kom se vsakodnevno srečujejo za mizerne denarce. In kolikokrat delajo "v prazno". In da jih je krepko premalo. Sorry za OT.


hmmmm.vem da služijo mizerijo in se morajo ukvarjati z vsem govnom......zanima me kako morajo postopati, ko nekdo nekomu na prag dostavi mrtvo mačko.........bo šlo?
Logiran
PravaBiBa
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 236


WWW
« Odgovor #21 : četrtek, 07.07.2011 : 21:08:38 »

PravaBiba nobena tema še ni bila izbrisana (že vrsto let) zato dvomim, da bo tvoja izjema.



mogoče pa bo, ker do sedaj noben komentator ni povedal kakšna naj bi bila reakcija Policije v  primeru na prag v bloku nastavljene mrtve mačke............
Logiran
Houdini
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.128


WWW
« Odgovor #22 : četrtek, 07.07.2011 : 21:16:04 »

Mogoče, če bi prijavila grožnjo, pa še potem ne bo kaj prida reakcije, ker preprosto vedo, da nič ne morejo. Kaj pa naj bi navsezadnje naredili? 
Saj so ti že povedali, naredijo lahko zaznamek, to je pa verjetno tudi vse. Kaj pa misliš, da naredijo, če recimo prijaviš krajo avtomobila? Ali pa ko mi prijavimo hrupnega pijanega soseda, ki jih ne pusti v stanovanje in se ne odziva na trkanje?
Logiran
PravaBiBa
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 236


WWW
« Odgovor #23 : četrtek, 07.07.2011 : 21:18:24 »

ne naprezajte sivih celic glede scenarijev.....prosila sem za izbris teme in upam, da bo tema izbrisana....
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #24 : četrtek, 07.07.2011 : 21:18:43 »

Moj odgovor: mislim, da so naredili, kar so lahko glede na okoliscine.

P. S. Pritlicje ali 6. nadstropje je kar se tice zascite oken popolnoma vseeno. Ce gre skozi okno v 6. nadstropju je edino veliko vecja verjetnost, da se ubije ze ob padcu v globino.
Logiran
PravaBiBa
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 236


WWW
« Odgovor #25 : četrtek, 07.07.2011 : 21:24:01 »

Mogoče, če bi prijavila grožnjo, pa še potem ne bo kaj prida reakcije, ker preprosto vedo, da nič ne morejo. Kaj pa naj bi navsezadnje naredili?  
Saj so ti že povedali, naredijo lahko zaznamek, to je pa verjetno tudi vse. Kaj pa misliš, da naredijo, če recimo prijaviš krajo avtomobila? Ali pa ko mi prijavimo hrupnega pijanega soseda, ki jih ne pusti v stanovanje in se ne odziva na trkanje?

Torej pokončana mačka na tvojem pragu v bloku (seveda je to tvoja mačka), ne pomeni nič?.......dokazovanje ali jo je pokončal avto ali kladivo je preveč drago............kakorkoli že.....prosim za izbris teme......ENKRAT IN DOKONČNO.......
Logiran
PravaBiBa
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 236


WWW
« Odgovor #26 : četrtek, 07.07.2011 : 21:26:33 »

še enkrat in tokrat zadnjič za jupidije Sunny day..........upam, da boš naslednjič ob pobeglem mačkonu, ki so ga z razbito glavo nastavili na prag lastnika enako pametovala o mrežah na oknih......
Logiran
PravaBiBa
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 236


WWW
« Odgovor #27 : četrtek, 07.07.2011 : 21:30:50 »

Moj odgovor: mislim, da so naredili, kar so lahko glede na okoliscine.

P. S. Pritlicje ali 6. nadstropje je kar se tice zascite oken popolnoma vseeno. Ce gre skozi okno v 6. nadstropju je edino veliko vecja verjetnost, da se ubije ze ob padcu v globino.
Prosim za izbris teme še enkrat....a bo šlo?.......poanta teme je v reakciji policije, ne pa piranhiranje lastnice mucke.....
Logiran
Houdini
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.128


WWW
« Odgovor #28 : četrtek, 07.07.2011 : 21:32:28 »

Pa saj ti je že povedala administratorka oz. moderatorka, da ne bo zbrisala
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #29 : četrtek, 07.07.2011 : 21:35:02 »

A daj nehi težit s tem izbrisom, PravaBiba.... Kaj misliš, da nikomur od nas ni hudo zaradi tega, kaj se je zgodilo popolnoma neznani mački?Vsaj zase ti lahko povem, da mi je, zelo. Toda nočeš razumet, da je za smrt te mačke popolnoma v enaki meri kriva lastnica, kot tisti, ki je mačko ubil.

Popolnoma se strinjam, da je dejstvo, da svojo mačko najdeš mrtvo pred vrati, šokantno. Toda če lastnica nima pojma, kako je mačka umrla, kaj naj policija naredi po tvojem? Gre zasliševat soseda, ki je nekoč nekaj o mački rekel? Ne zastopim. Kaj bi po tvoje mi tukaj morali napisat, da bi ti bila zadovoljna?

In ja, četudi bi šlo za mojo mačko (pa upam, da nikoli ne bo, ker nimata izhoda iz stanovanja) ne bi pričakovala od policije, da rešuje tak primer. Razen, če ne bi videla ali imela verodostojne priče in dokaze, da je nekdo z imenom in priimkom morilec.

Ko nekdo nastavlja strup, policija to razišče, ker gre za nevarnost tudi za ljudi. Ko nekdo ali nekaj ubije mačko, ki se sprehaja po cesti, ker lastniki niso bili pozorni...
Logiran
Strani: 1 [2] 3 4 5 6   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zaščita živali in razno  |  Tema: "umor" mačke
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines