mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 25.04.2024 : 22:56:07

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Odvzem/Bronka
Strani: 1 2 [3]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Odvzem/Bronka  (Prebrano 10786 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #30 : nedelja, 14.08.2011 : 20:21:41 »

Poprček popopran!





k
Logiran
binulja
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.446


Ben


« Odgovor #31 : torek, 23.08.2011 : 12:33:24 »

Psička je izjemno živahna. Najbolj bi ji ustrezal dom, kjer že imajo mlajšega, aktivnega psa, ki bi bil partner za igro. Potrebuje skrbnika, ki bo pripravljen precej časa aktivno namenjati njej, bo dosleden pri vzgoji in ve kaj pomeni dosledna uporaba povodca.
Logiran

Lučka ***
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 72


WWW
« Odgovor #32 : sreda, 24.08.2011 : 10:24:54 »

 Včeraj dopoldne sem se peljala skozi Videm in oseba na kolesu dobesedno vleče za seboj kužka v tej vročini. Utgal se mi je fim,pa sem povedala svoje, a se psa nisem upala odvzeti,kjub nekaterim pooblastilom,ki jih imam.Ženska ga je potem vzela v košaro na kolesu,upam,da je preživel.Policist mi je obljubil,da bo šel pogledat.Norci,res sem jezna!
Logiran
Fifi1
odvisnež
*****
Sporočil: 884


WWW
« Odgovor #33 : sreda, 24.08.2011 : 11:31:39 »

Včeraj dopoldne sem se peljala skozi Videm in oseba na kolesu dobesedno vleče za seboj kužka v tej vročini. Utgal se mi je fim,pa sem povedala svoje, a se psa nisem upala odvzeti,kjub nekaterim pooblastilom,ki jih imam.Ženska ga je potem vzela v košaro na kolesu,upam,da je preživel.Policist mi je obljubil,da bo šel pogledat.Norci,res sem jezna!

Lučka, brez zamere, ampak kaj ima to s to psičko? Lepo, da si po svojih močeh pomagala pri ozaveščanju o odgovornem lastništvu, vendar je ta tema namenja podajanju informacij vezanih na točno določenega psa iz ZH in v tem primeru je to samo Bronka. Za razglabljanje o tematiki mučenja in neprimernega ravnanja raje odpri temo na mestu, ki je temu namenjeno. Smiley
Logiran
Lučka ***
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 72


WWW
« Odgovor #34 : sreda, 24.08.2011 : 11:42:00 »

Oprosti, bom pazila na temo, stvar z Bronko me je šokirala,potem pa sem nehote povezala. Vsakič,ko kaj hudega napišem,vedno upam,da bo videl storilec,čeprav vem,da je malo možnosti.Včasih sem šla z grozo mimo, sedaj pa smatram, da lahko vplivam na potek dogodka oz da rešim živalco. Pa še primerno psičko za naš dom iščem.
Logiran
Energo
novinec
*
Sporočil: 5


« Odgovor #35 : četrtek, 25.08.2011 : 00:43:20 »

Lučka, posvojiti psa ni nevemkakšen večleten projekt. Če vsaj približno veš, kaj bi rada in kaj si zmožna obvladati ter zraven upoštevaš še nasvete skrbnikov zavetišča, lahko psa/psičko že jutri odpelješ domov in s tem dejansko narediš nekaj dobrega. Bojim pa se, da gre tukaj predvsem za veliko besed in malo dejanj.
Logiran
Lučka ***
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 72


WWW
« Odgovor #36 : četrtek, 25.08.2011 : 16:05:23 »

Energo,ne poznava se in ne veš kaj in kako živali in jaz! posvojitev psa zame ni hec,ker ga nameravam potem tudi obdržati.Resda kompliciram ,a ko je pri meni pes pri hiši,tudi ostane in pri mojih 56 letih jih je bilo že nekaj-od mojega rojstva naprej! Tako je ravnal tudi moj oče. kadar napišem še kaj zraven poizkušam vzpodbuditi še koga, da sodeluje in prispeva,ljudje naj vidijo koliko je hudega in sedaj prispevajmo za Bronko.
Logiran
nutella
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.808


« Odgovor #37 : sobota, 03.09.2011 : 22:30:44 »



Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #38 : ponedeljek, 05.09.2011 : 12:33:05 »

V novem domu.
Logiran

Strani: 1 2 [3]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Odvzem/Bronka
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines