mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 03:29:04

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Igre in zaposlitve  |  Tema: Uživajte v igri s psom - Leteči disk - frisbi
Strani: 1 2 3 4 [5]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Uživajte v igri s psom - Leteči disk - frisbi  (Prebrano 24569 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Laeja
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 186


« Odgovor #60 : ponedeljek, 05.09.2011 : 07:27:24 »

ni kaj drejči ... jaz tudi nisem pomislila na drugi pomen besede, najbrž ker sama ne rolam, mečem pa rollerje Smiley
Logiran
špela007tomaž
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 53


WWW
« Odgovor #61 : ponedeljek, 05.09.2011 : 18:39:13 »

igrava se s frizbijem za mladičke (je iz blaga, upogljiv, zelo mehak...ne vem kako naj ga še drugače opišem)......s frizbijem se igrava, rada ga prenaša, a ne želi loviti v zraku. zdaj ko vem, da ne sme, je tudi ne bom spodbujala k temu. drugače pa svoj frizbi naravnost obožuje in se zanj tudi boji (skriva ga pred drugimi psmi, ga shrani na določeno mesto).
Logiran
airedale10
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 244


WWW
« Odgovor #62 : torek, 01.11.2011 : 20:59:31 »

Midva z Dixem bova tudi poskusila s frizbijem. Cheesy Sem zadnjič poskusila s človeškim samo roller in se mu je čisto utrgalo, tako da bomo jutri naročili pasjega.  :)Kaj priporočate? Naročali  pa bomo s te - ***** spletne trgovine. Še najbolj se nagibam k temu - ***** . Ker kakor sem drugje gledala odpade plastičen (pretrd) in platnen (se hitro uniči), tisti iz lateksa baje grdo leti. Zdaj pa sama vadim mete in mi kar gre. Si mislim da bom bolj jaz problem kot pes.
Logiran
Labradorka333
otrok do 14 let
*
Sporočil: 40


WWW
« Odgovor #63 : nedelja, 22.01.2012 : 19:10:05 »

Midve s Sharo sva tudi poskusile s človeškim frizbijem. Malo sva delali odboj pa to, ampak me je precej zaskrbelo ko sva prešli na "salte". Absolutno je preveč velika, okorna in narodna za te norčije in nočem da se poškoduje. Je pa na koncu igre frizbi razstrgala na pol, tako da sva s tem prenehali. Nimam nobenih izkušenj s pasjimi frizbiji, ker jih pri nas niti ne prodajajo in niti nimam "ta pravega" psa za to disciplino. Sad
Logiran
airedale10
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 244


WWW
« Odgovor #64 : petek, 18.05.2012 : 13:24:47 »

Jaz zdaj treniram z Dixom že približno 6 mesecev. Najprej sem imela veliko problemov, ker sploh ni bil navdušen.  :-\Mogoče če je enkrat na mesec dobil tistih svojih ''5 minut'' ko bi zanj naredil vse, potem pa spet kak mesec nič, pa sem delala karkoli... Zdaj pa sem končno ugotovila metodo, s katero ga res navdušim (seveda samo par minutk se igrava, potem malo vaj in spet, da se ne naveliča); postavim samo eno oviro in nekajkrat skoči čeznjo. Potem pričakuje nagrado in ko mu vržem roller je vsa navdušen.  Cheesy Potem pa ga v zraku držim v roki in ko skoči za njim malo vržem. Je narobe, ker ne zahtevam čisti vedno da prinese, spusti in gre okoli? Ponavadi ga zelo spodbujam z glasom, prinese, se vlečeva, mu pustim, spet tečem nazaj, spusti, vržem drugi frizbi...  ::)Imam pa en gumijast frizbi in en mehek plastičen; ta gumijast je boljši za vlečenje in tudi Dix ga ima raje, ta plastičen pa veliko lepše leti in dlje ostane v zraku, ampak se res že veliko poznajo luknjice od zob, pa tudi Dix ga odo pred kratkim sploh ni hotel prijemati.
Je res, da se s frizbiji ne smeš vleči (boriti s psom, da je bolj navdušen), oz. se lahko le s posebej za to namenjenimi, ki tudi piše da se lahko? ???Meni je to ena prijateljica rekla, ampak mi je čudno... Ona sicer vedno zahteva, da pes spusti, jaz pa imam rada da se vlečeva, ker mi je bistvo športa ravo da pes uživa... Je pa res, da mogoče ni najboljše, da se vlečeš s kakim res mehkim...
lp.,
Rebeka Smiley
Logiran
Strani: 1 2 3 4 [5]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Igre in zaposlitve  |  Tema: Uživajte v igri s psom - Leteči disk - frisbi
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines