mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 22:07:50

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Re: Vili
Strani: 1 [2]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Re: Vili  (Prebrano 4378 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #15 : sreda, 24.08.2011 : 12:44:46 »

Lučka, jaz ti lahko iz lastnih izkušenj povem, da smo tudi kar nekaj časa izbirali v Horjulu drugega psa, ki bo pasal tako k naši že posvojeni psici iz istega zavetišča, pa k mucam in k našemu načinu življenja.

Tudi meni je uspelo "se zagledat" večkrat v napačnega psa in vsakič sem Poloni verjela na besedo, da izbranec ni primeren za nas. Nazadnje smo se odločili tako, da smo šli v zavetišče enega samo gledat, čeprav smo vedeli da spet ni tisti pravi in sem Polono vprašala katerega nam svetuje in je pripeljala Skipija. Takoj smo vsi videli in vedeli, da je on tisti pravi in še danes sem prepričana v to, saj se je super vklopil. Punce gor v zavetišču res vejo kaj delajo in poznajo njihove pse do potankosti, zato je še kako smiselno upoštevali njihovo mnenje. Pa tudi glede izbire spola se strinjam, saj pari načeloma bolje funkcionirajo skupaj, kot psi istega spola.
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #16 : sreda, 24.08.2011 : 13:24:31 »

Sploh so pa punce - no ja, povečini, z nekaj khmm Evil Lips Sealed izjemami - veliko lažje vodljive.
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #17 : sreda, 24.08.2011 : 13:31:03 »

Sploh so pa punce - no ja, povečini, z nekaj khmm Evil Lips Sealed izjemami - veliko lažje vodljive.

mnja, bo držalo, ja. Roll Eyes
Logiran
Lučka ***
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 72


WWW
« Odgovor #18 : četrtek, 25.08.2011 : 16:13:04 »

Saj jim tudi jaz verjamem in ne težim, kljub očitkom,da preveč kompliciram bom vzela psa KI BO PRAVI oz.očitno psičko.
Do takrat pa pomagam, vsaj z malenkostmi tistim, ki so v bližini ali pa "svojim simpatijam."
Logiran
Canis Lupus
novinec
*
Sporočil: 10


WWW
« Odgovor #19 : petek, 26.08.2011 : 21:41:48 »

No,Vilija skoraj vsak dan,ko smo doma,gledamo na slikcah,o Batku pa pogledamo film. Že to nam je v veselje.Ja vem,našli bomo piško,ki se bo vklopila v naš dom, s samci očitno res nebo šlo..
Lep pozdrav in lep petkov večer vsem na forumu in seveda vsem na hribčku Horjul.
Logiran
Lučka ***
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 72


WWW
« Odgovor #20 : četrtek, 08.09.2011 : 00:12:45 »

Ti,Janez,pogovarjali smo se o psički,ne o piški,kaj pa razmišljaš? Kdaj lahko obiščem Willija?
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #21 : četrtek, 08.09.2011 : 06:25:52 »

 Grin Grin Vili tebi pa ne kup  Kiss in hitro v nov dom!  Wink
Logiran
Lučka ***
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 72


WWW
« Odgovor #22 : četrtek, 08.09.2011 : 17:22:34 »

Luna,kaj želiš povedati?
Logiran
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #23 : četrtek, 08.09.2011 : 20:13:34 »

Roll Eyes Mogoce to, da je tema namenjena Viliju in ne prepucavanju mojih, tvojih ali kakrsnihkolipacze tezav?
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #24 : petek, 09.09.2011 : 06:57:40 »

Grin Grin Vili tebi pa ne kup  Kiss in hitro v nov dom!  Wink
Nasmejala sem se na laspus piška in psička.
Nato pa se je znašla v mojem tekstu napaka in to je: ne=en kup.
To je vse...  Wink
Logiran
an-ja
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 255


« Odgovor #25 : petek, 09.09.2011 : 09:44:21 »

 oh Luna 7 .... laspus = lapsus? Wink Wink
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #26 : petek, 09.09.2011 : 09:48:45 »

sej sej... laspusi in napake... temu se sama sebi smejem, ker res kakšno bedarijo napišem, ampak tale s piško in psičko je bila pa simpatična.. Wink
Logiran
Canis Lupus
novinec
*
Sporočil: 10


WWW
« Odgovor #27 : sobota, 10.09.2011 : 16:01:41 »

Mi se že nekaj časa pogovarjamo o Viliju.Ponudili smo mu dom a po mneju strokovnjakov zanj nebi bil primeren.Nero uveljavlja svojo voljo,ko je sam s ženo.Morda tudi  kavč ni zanj primeren,mi imamo pse v stanovanju,kljub temu,da živimo sredi gozdov.
Kakorkoli Lučka si ga zelo želi.
Logiran
Lučka ***
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 72


WWW
« Odgovor #28 : sobota, 01.10.2011 : 18:49:23 »

Sedaj je pri nas nek zelo star kuža in nebo dolgo.poizkušam mu nuditi kar se da in Nero ne nasprotuje.Viliju sem se na žalost odpovedala,toda če bi izbirala sama,si ga še vedno želim. Je možno,da ne nasprotuje,ker je drugi kuža že res zelo star?
Logiran
Strani: 1 [2]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Re: Vili
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines