mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 23.04.2024 : 12:00:09

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: taxi & filip
Strani: [1] 2  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: taxi & filip  (Prebrano 4569 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
taxifilip
novinec
*
Sporočil: 16


WWW
« : petek, 16.09.2011 : 07:35:04 »

Pozdrav!

 Pred kaksnim tedno sva v zavetiscu Horjul posvojila muco Taxi. Po prihodu v nov dom se je sprva se sramezljivo sprehajala po stanovanju, a se kaj kmalu za tem razglasila za princesko in< zavladala  Wink Bilo je nekaj neprespanih noci, ker se je najina gospodicna ob treh zjutraj odlocila da bi se pa ona igrala in midva sva ji seveda popustila. Minil je teden, Taxi se je navadila na okolje in na naju, nakar se odlociva da bi bilo morda pametno posvojiti se enega mucka in tako Taxi omogociti malo macje druzbe(sprva sva bila odlocena da je en muc dovolj a sva kmalu podlegla vsem zgodbam o tem kako uzivajo v druzbi sebi enakih Grin ). Vceraj sva se tako ponovno podala v zavetice. Mislim da so naju ze pricakovali  Wink Posvojila sva Filipa. Taxijin brat. Ko sva ga pripeljala domov je bila najina princeska malo Evil  ljubosumna , a po eni noci se ze privaja nove druzbe. Noc ima svojo moc in danes se ze noro podita drug za drugi. Filip se je tudi zelo hitro navadil in misliva da ze uziva.



 Se se javimo s kaksno fotografijo.

LP
Taxi, Filip, Masa, Jure
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1 : petek, 16.09.2011 : 07:39:28 »

Ijej, in ste ugotovili, da je to bila najboljša naložba. Dogodivšinam ni konca ne kraja, boste videli!  Wink ljubezen
Logiran
taxifilip
novinec
*
Sporočil: 16


WWW
« Odgovor #2 : petek, 16.09.2011 : 08:35:15 »

 Cheesy
Nisva hotla tvegat, da bi Taxi postala zdolgočasena, apatična muca... zdej ji Filip kej tazga ne bi pustil  Grin Vsi se že veselimo skupnega norenja! Taxi se na trenutke dela, da ji je "kr neki", ampak še vedno zasleduje Filipa in ga nadzira. On bi se pa samo igral in se sstiskal. Prov simpatično ju je gledat (in včasih mal posredvat). Princeska počas ugotavlja, da ju bova še vedno crkljala, sam navadit se mora, da pač ne bo edina v vrsti. Šefica pa seveda ostaja Smiley
Logiran
binulja
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.446


Ben


« Odgovor #3 : petek, 16.09.2011 : 08:37:57 »

Pri teh dveh je vsaj nekaj gotovo, dolgcas vam ne bo  Tongue Vesela za vse 4  Afro ljubezen
Logiran

rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #4 : petek, 16.09.2011 : 10:47:13 »

 ljubezen ljubezen ljubezen
odločitev je zagotovo pravilna, žur zagotovljen, televizija pa odveč Smiley
madam mi deluje kot zelo radovedna gospodična, mladi gospodič pa mi izgleda tako, kot da stvari jemlje zelo resno.
Logiran
kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #5 : petek, 16.09.2011 : 10:54:42 »

Bravo! Dva macka sta definitivno boljse kot en sam. Evil
Logiran

taxifilip
novinec
*
Sporočil: 16


WWW
« Odgovor #6 : petek, 16.09.2011 : 12:39:28 »

Gospodic izgleda kot da stvari jemlje zelo resno Wink ima prav nevaren pogled, ki v kombinaciji z njegovimi ogromnimi tacami izgleda zastasujoce , a je zelo prijazen. Princeska Taxi pa vlada tukaj  Grin
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #7 : petek, 16.09.2011 : 13:09:07 »

Edino prav  Cool
Logiran
binulja
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.446


Ben


« Odgovor #8 : petek, 16.09.2011 : 19:33:22 »

Ampak tace ma pa res kengurujske  Grin
Logiran

čaja
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.037


WWW
« Odgovor #9 : nedelja, 18.09.2011 : 17:01:36 »

Čestitke za parček! ljubezen
Logiran
taxifilip
novinec
*
Sporočil: 16


WWW
« Odgovor #10 : petek, 04.05.2012 : 08:45:50 »

Ponoven pozdravček od Taxi n Filipa!

Taxi in Filip sta 20.4. praznovala 1. rojstni dan, ki smo ga proslavili z okusnim kosilom in mačjo sladico.  Cheesy

Od zadnje objave sta oba precej zrastla in se "okrepila", tako da ima mačkon že 5.5kg - je pravi lenobni intelektualec, mucica pa ostaja fit, ker je tako igriva, da se jo ne da ustaviti in tehta 4,2 kg. Še res dobro, da imamo mačji parček, tako nam ni dolgčas.  Cheesy


Prilagamo še nekaj fotk:

Kako se rada stiskata

 Filip ni več suha glista ampak konkreten mac

leteča Taxi, ko se zagreje za igro

Tud počivata rada skupaj, čist skupej.

LP Taxi, Filip, Maša, Jure
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #11 : petek, 04.05.2012 : 08:48:18 »

Kolk enga kiča Kiss, pa kaka leteča Taxi Shocked Cheesy
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #12 : petek, 04.05.2012 : 08:55:18 »

Iiiijej, pa res, koliko kičastih slikic... Mi o takih skupnih ležanjih samo sanjamo. Preganjat se pa znamo, to pa. Najboljša pa je tista leteča! bravo fotograf in seveda, kaskaderka!  Grin Cool
Logiran
Mišav
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 91


WWW
« Odgovor #13 : petek, 04.05.2012 : 14:47:34 »

Iiiiii kakšne lepe slikice pa seveda mucka na njih  ljubezen
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #14 : petek, 04.05.2012 : 14:49:18 »

Čestitke leteči in prizemljeni lepoti za prvo svečko! Cheesy
Logiran
Strani: [1] 2  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: taxi & filip
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines