mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 09:46:53

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  šolanje  |  Psi terapevti in pomočniki (Moderator: Agnes)  |  Tema: Ambasadorji nasmeha
Strani: [1] 2 3 4   Dol
Natisni
Avtor Tema: Ambasadorji nasmeha  (Prebrano 36985 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Agnes
Neža Vilhelm
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« : nedelja, 09.10.2011 : 09:58:21 »

Pozdravljeni,

v tej temi se bomo bolj pogosto oglašali Ambasadorji nasmeha. Stran bo kmalu ažurirana, tako da si boste lahko ogledali, kdo smo aktivni člani in kje delamo. Pripravljamo pa tudi bolj natančno predstavitev našega dela in seznam dogodkov v bližnji prihodnosti. V tej temi vas bom pa opozarjali na vse novosti. Veseli bomo vsakih vprašanj, pobud, idej ...

Zaenkrat vas samo lepo pozdravljamo in vam želimo lep dan.
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Agnes
Neža Vilhelm
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #1 : nedelja, 09.10.2011 : 14:44:25 »

Naša predstavitev je že na mojpes.netu, ima že malo bradice, a kljub vsemu ilustrira, kaj počenjamo. Vabljeni k branju!
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Agnes
Neža Vilhelm
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #2 : sreda, 12.10.2011 : 12:33:13 »

Prvi prispevek Ambasadorjev nasmeha govori o tem, kako razmišljamo o prostovoljstvu.
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Agnes
Neža Vilhelm
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #3 : četrtek, 13.10.2011 : 15:26:14 »

Nekaj fotografij z obiska pri slepih otrocih v Izoli, o katerem več piše tudi tule
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Agnes
Neža Vilhelm
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #4 : četrtek, 20.10.2011 : 21:43:25 »

Ambasadorji nasmeha smo začeli uresničevati še eno izmed svojih nalog. Ljudem želimo omogočiti čimbolj kvaliteten in nasmejan vsakdan. Vemo, da se precej ljudi boji psov, zato imamo individualne ure, kjer želimo zmanjšati strah pred kosmatinci. Ena obravnava že poteka, z dvema se pa še dogovarjamo. Kmalu bo sledilo tudi poročilo o tem, kako nam gre in kaj počnemo.
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Agnes
Neža Vilhelm
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #5 : ponedeljek, 24.10.2011 : 09:53:44 »

Kako odpravljamo strah pred psom?

Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Agnes
Neža Vilhelm
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #6 : nedelja, 30.10.2011 : 09:39:07 »

Z Minijem sva se včeraj udeležila kinološke urice na temo odpravljanja strahu pred psom. Kratko poročilo o tem si lahko preberete tule. Otrokom smo poskušali pokazati obnašanje psov in njihova sporočila ter jih naučiti, kako naj se na pasje obnašanje odzivajo. Razumevanje pasjega obnašanja in pravilne reakcije ter cela gora pozitivnih izkušenj lahko napravi strah obvladljiv.
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Agnes
Neža Vilhelm
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #7 : četrtek, 17.11.2011 : 14:37:25 »

Naša članica Saša s svojim malim šnavcerjem Donijem dela v domu v Poljčanah. Kaj počneta, si lahko preberete tule.
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Agnes
Neža Vilhelm
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #8 : sobota, 19.11.2011 : 10:43:55 »

Tudi Ambasadorjem nasmeha lahko namenite 0,5% dohodnine. Kako to storite, si lahko preberete tule. Sporočilo lahko tudi posredujete naprej tistim, za katere menite, da bi društvu lahko pomagali. Prosimo pa vas, da s sporočilom ne nadlegujete vseh povprek oz. tistih, za katere veste ali sumite, da bi jih sporočilo lahko zmotilo.

Najlepša hvala za vsakakršno pomoč.
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Agnes
Neža Vilhelm
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #9 : sobota, 26.11.2011 : 12:36:16 »

Ambasadorji nasmeha smo bili gostje na petem How showu.
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Agnes
Neža Vilhelm
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #10 : sobota, 03.12.2011 : 08:14:55 »

Danes se Ambasadorji nasmeha udeležujemo posveta o hipertenziji in dokazujemo, da kužki lahko bistveno pripomorejo k nižanju krvnega tlaka.
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Agnes
Neža Vilhelm
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #11 : sobota, 03.12.2011 : 21:31:12 »

Poročiloo dogodku si lahko že preberete.Tule si pa lahko preberete kratek povzetek obiskov pri starostnikih.
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Agnes
Neža Vilhelm
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #12 : sreda, 07.12.2011 : 20:18:12 »

Naši člani so redni gostje tudi v CIRIUS Kamnik. Letos jih obiskujeta dva para, Tina z labradorcem Lunom in Stane z mešanko Katano, dvakrat ju je pa obiskala tudi Cvetka s kunčico in muco. Poročila bomo dodali kmalu.

Z veseljem pa tudi sporočamo, da se prenova spletne strani bliža koncu, tako da vam jo bomo kmalu predstavili.
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Agnes
Neža Vilhelm
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #13 : petek, 09.12.2011 : 07:36:41 »

Najprej z veseljem sporočam, da je naša nova spletka ugledala luč virtualnega sveta. Dostopni smo na domeni www.ambasadorji-nasmeha.si.

V tem času obdarovanj marsikomu zmanjka idej, kaj podariti otrokom. Zato imamo Ambasadorji zamisel. Svojim malčkom lahko podarite kinološko urico z nami. Več o tem je pa dostopno tule.

Vabljeni!
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Agnes
Neža Vilhelm
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #14 : sobota, 10.12.2011 : 11:04:53 »

Vesela sem, da vas lahko povabim k branju prvega dela Ambasadorjevega dnevnika. Hvala, Jana, za priložnost.
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Strani: [1] 2 3 4   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  šolanje  |  Psi terapevti in pomočniki (Moderator: Agnes)  |  Tema: Ambasadorji nasmeha
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines