mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 10:52:15

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  šolanje  |  Psi terapevti in pomočniki (Moderator: Agnes)  |  Tema: Ambasadorji nasmeha
Strani: 1 2 3 [4]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Ambasadorji nasmeha  (Prebrano 36986 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Agnes
Neža Vilhelm
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #45 : četrtek, 20.06.2013 : 10:20:51 »

Ambasadorji nasmeha izvajamo tudi READ program. V zadnjem času sta najbolj aktivni na tem področju Meta in Liza. Kako to izgleda, je pa zapisano v novem Ambasadorjevem dnevniku.
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Agnes
Neža Vilhelm
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #46 : četrtek, 18.07.2013 : 09:49:31 »

V spomladanskih mesecih smo imeli Ambasadorji tečaj za nove delavne pare in obiske pod nadzorom. Kako smo se imeli, si lahko preberete tukaj. Kaj vse smo pa še počeli, pa v naslednji izdaji.
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Agnes
Neža Vilhelm
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #47 : torek, 06.08.2013 : 17:08:28 »

V spomladanskih mesecih se je v našem društvu dogajalo ogromno. Ker takrat ni bilo časa za kako obširnejše javljanje, napako popravljamo zdaj v novi izdaji Ambasadorjevega dnevnika. Vabljeni k branju.
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #48 : torek, 06.08.2013 : 17:48:48 »

Super stvari počnete  Smiley
Logiran
Agnes
Neža Vilhelm
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #49 : petek, 08.11.2013 : 11:28:28 »

Hvala, Skuiki.

Tudi jeseni se je veliko dogajalo v oranžni bandi. Kaj točno, pa piše tule.
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #50 : petek, 13.12.2013 : 21:17:43 »

Bomo dali sporočilo kar tule, ker spadajo k prireditvi tudi Ambasadorji Cheesy

Od 15. do 17. decembra 2013 bo v atriju Narodnega muzeja Slovenije na ogled prodajna razstava umetniških del pod simboličnim naslovom S tačko v roki.
17. decembra 2013 bo ob 19. uri v atriju Narodnega muzeja Slovenije tudi dražba razstavljenih del. Zbrani denar bomo namenili Tačkam pomagačkam, Ambasadorjem nasmeha in Zavodu PET.

Tokrat so v muzejske prostore vabljeni tudi vsi domači ljubljenci, za katere bo še posebej poskrbljeno.

Narodni muzej Slovenije

 
Vabljeni!
Logiran

Agnes
Neža Vilhelm
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #51 : torek, 11.02.2014 : 09:55:48 »

Ambasadorji smo spisali nov dnevnik. Kaj vse smo počeli, lahko preberete tule. Vabljeni k branju.
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Agnes
Neža Vilhelm
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #52 : sobota, 29.03.2014 : 19:04:24 »

Naš Matjaž rad piše. Ker s svojo kužico Joni še ne dela, nam veliko pomaga s tem, da hodi z delavnimi pari in nam asistira. Velikokrat tudi zapiše svoje vtise. Tokrat smo izbrali njegov prispevek za novi Ambasadorjev dnevnik.
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Agnes
Neža Vilhelm
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #53 : sreda, 24.09.2014 : 08:01:13 »

Ambasadorji nasmeha smo (po dolgem času) spisali nov dnevnik. Dostopen je tule. Vabljeni k branju.
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Agnes
Neža Vilhelm
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #54 : ponedeljek, 10.11.2014 : 11:18:25 »

Članek o terapijah in aktivnostih z živalmi, ki jih izvajamo Ambasadorji, je bil objavljen v Dnevniku. Vabljeni k branju.
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #55 : sobota, 25.04.2015 : 09:25:02 »

Pozor, Mini na obisku - klik super objem
Logiran

Agnes
Neža Vilhelm
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #56 : petek, 05.02.2016 : 18:49:27 »

Po dolgem času se spet oglašamo - KLIK. Vabljeni k branju.
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Agnes
Neža Vilhelm
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #57 : nedelja, 29.05.2016 : 17:37:43 »

Ambasadorji nasmeha smo praznovali prvih ducat. Opazili so nas pri časopisih Dnevnik in Delo, na 24 ur in na RTV, kjer si lahko tudi ogledate posnetek.

Več pa kmalu v Ambasadorjevem dnevniku.

Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #58 : torek, 10.10.2017 : 07:55:04 »

Žal kriminalci ne počivajo in jim tudi tisti, ki delajo v dobro drugih, ne pomenijo nič. Angry

7. okrobra 2017 so vlomili v prostore društva Ambasadorji nasmeha na Cesti dveh cesarjev v Ljubljani. Odnesli so vse, kar se je odnesti dalo. Vzeli so tudi društvene uniforme, zato objavljamo seznam vseh članov in delavnih parov, da ne bi prihajalo do zlorab našega imena in dela. Nezaslišano se nam zdi, da se nekdo spravlja na prostovoljsko in humanitarno društvo. A vendar ne bomo obupali, šli bomo naprej še močnejši.

Ambasadorji nasmeha


Seznam in fotke ...
Logiran

Strani: 1 2 3 [4]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  šolanje  |  Psi terapevti in pomočniki (Moderator: Agnes)  |  Tema: Ambasadorji nasmeha
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines