mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 15:20:19

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Mama + 9
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 27   Dol
Natisni
Avtor Tema: Mama + 9  (Prebrano 68408 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
SILBA MIA
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.789


WWW
« Odgovor #45 : četrtek, 17.11.2011 : 12:40:43 »

če boste za hondlanje s kočo rabili desce ...
iz naše bajte za akcijo prijavljamo 1 komad.
reku je, da kak dan prej povejte.

Pri nas tudi enga prijavljamo, sicer še nč ne ve, ampak glede na namen ga ne bo treba nič silit Wink
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #46 : četrtek, 17.11.2011 : 16:31:08 »

Smetka in Fifi1 poslala sem vama mail  Wink
Logiran
Fifi1
odvisnež
*****
Sporočil: 884


WWW
« Odgovor #47 : četrtek, 17.11.2011 : 22:32:15 »

Čarka, hvala za mail. Smiley Bom počakal, kaj bo rekla Smetka, pa bomo potem naprej razpravljali. Lahko pa samo sosedo povprašaš, če bi se slučajno dala koča razdreti, da bi jo obnovili po delih, kar bi bila zmaga. Smiley
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #48 : četrtek, 17.11.2011 : 23:20:39 »

Po mojem je čas za eno resno uta akcijo. Dogmania  ljubezen nam podarja zanjo tole:


http://www.dogmania.si/zunanja-lesena-pasja-uta-116x79x82cm.html

Razmišljam, če bi en enostaven nadstrešek nad to uto naredili, da bo la senco poleti tudi zunaj ute, pa pesek za spredaj bi kupila.

Ker je zdaj še nekaj ut, ki bi bile potrebne manjših popravkov, bi kupili še material za popravit jih, pa obnovili in dali tja, kjer jih rabijo. A to bi šlo nekako počasi  Smiley?
Logiran

Fifi1
odvisnež
*****
Sporočil: 884


WWW
« Odgovor #49 : četrtek, 17.11.2011 : 23:27:03 »

Smetka, seveda bi se dalo. Lahko bi tole uto še malo spimpali, kajti pri njej pogrešam izolacijo... Nadstrešek bi bil mala malica. Smiley
Logiran
Fifi1
odvisnež
*****
Sporočil: 884


WWW
« Odgovor #50 : četrtek, 17.11.2011 : 23:29:20 »

Pa prekat bi tudi prišel prav, samo potem bi bila pa uta že premajhna.
Logiran
frigga
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.577


« Odgovor #51 : četrtek, 17.11.2011 : 23:32:37 »

Jaz, totalen laik na tem področju Tongue, sem razmišljala, če bi se morda dalo nad vratca tisto prozorno upogljivo plastiko (recimo razrezana na širše trakove za lažji prehod noter in ven), da bi malo preprečila vdor mraza (a bi ga?).
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #52 : četrtek, 17.11.2011 : 23:32:57 »

Ampak so vrata ob strani  Smiley, bi pa vsekakor "zavese" namontirali.
Okej, potem vsekakor greva v šoping, pa plan je treba naredit, kam z ostalimi utami (čarka, boš vprašala, če bi jo vseeno dali?) za čas popravljanja... na mejlu imam še dve, ki jih ne rabijo več  Kiss.
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #53 : četrtek, 17.11.2011 : 23:35:06 »

O lej jo, ti tudi o zavesah sanjaš  . Karkoli bo, mora biti pralno; menda veš, da bova midve to pucali  Tongue?
Logiran

Fifi1
odvisnež
*****
Sporočil: 884


WWW
« Odgovor #54 : četrtek, 17.11.2011 : 23:45:56 »

Smetka, tale uta od dogmanie bo v redu, tudi izolacijo bova spravila noter, tako, da ji bo toplo. Zavese bova pa tudi zrihtala. Pa seveda nadstrešek tudi. Kdaj to uto dobiš? Jo lahko tudi sam sestavim, bo lažje glede prevoza. Ko jo bom točno premeril, ti bom tudi znal povedati, koliko česa potrebujemo. Za ostale ute, pa pri meni na žalost ni prostora... Bomo morali delati kar po sistemu ena po ena. Smiley Začnem lahko že ta vikend, samo fino bi bilo, da mi jo nekdo dostavi, ker moja veza glede prevoza nima časa.  Smiley
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #55 : četrtek, 17.11.2011 : 23:47:34 »

Slavi pravi, da proizvajalec zagotavlja, da je uta izolirana. Namreč, tale uta je še razstavljena in zapakirana v škatli Smiley
Logiran

frigga
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.577


« Odgovor #56 : četrtek, 17.11.2011 : 23:48:43 »

Sej tista plastika se da fino in hitro spucat, tako da ne boš imela veliko dela.  

Itak, da bomo pucal, pa drekce pobiral pa takle, nč novga v bistvu. Tongue
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #57 : četrtek, 17.11.2011 : 23:49:30 »

Kako manjšo bi lahko tut pri nas "spimpali" Smiley Za velikosti kot je una od Čarke pa ni placa v atriju (na suhem).

Logiran
Fifi1
odvisnež
*****
Sporočil: 884


WWW
« Odgovor #58 : četrtek, 17.11.2011 : 23:52:06 »

Slavi pravi, da proizvajalec zagotavlja, da je uta izolirana. Namreč, tale uta je še razstavljena in zapakirana v škatli Smiley

Kul. Ker na sliki mi stranice delujejo sumljivo tanke. Pa tudi če ni, je tako prikladno narejena, da bi imel z vgradnjo izolacije le eno uro dela.  Smiley
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #59 : četrtek, 17.11.2011 : 23:53:12 »

Sej tista plastika se da fino in hitro spucat, tako da ne boš imela veliko dela.  

Prou  Angry, boš pa ti pesek glancala  Cool.

Dodatna izolacija ne more škodit  Tongue. Okej, torej rabimo prevoz do tebe zaenkrat. Mogoče bi bilo fajn, da greva pogledat k psički domov, da vidiš, kako bi se dalo nadstrešek narest (še en vietnamski pujs je tam, trenutno je ureditvena odločba - žal samo zaradi tega, ker je pač tak postopek in ne zato, ker bi zalegla, potem sta pa dve možnosti - ali ga odpeljemo ali zrihtamo prostor - zanj bi bila čarkina uta krasna)..
Logiran

Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 27   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Mama + 9
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines